Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanaxx
17. dub 2016

@blauen 3.IUI, 1. IVF neúspěšné...

blauen
17. dub 2016

@nita1984 tak budu držet palce ať vse klapne! Já byla čtvrtek patek na iui a ted už jen čekat, jsem ale az moc v klidu, vůbec na to nemyslím az me to samotnou udivuje 🙂 už jsem asi za ty roky pretestovana

zuzanaxx
17. dub 2016

@blauen teď při ivf jsem byla na neschopence, testovala jsem se skoro denně a nakobec jen biochemické...zítra jdu na iui a po měsíci do práce...mazec 😉

blauen
17. dub 2016

@zuzanaxx člověk musí pořád věřit, že to jednou určite vyjde! My se snažíme třetím rokem

nita1984
17. dub 2016

@blauen taky jsem tenhle měsíc v klidu. Dnešní pokles teploty jsem čekala, už mě to nestresuje.... za tu odbu člověk asi nějak otupí ☹

karlos12
17. dub 2016

@nita1984 Tak hodně štěstí, já začínám zobat zítra ( 3.DC ), pak na KO a 2.IUI. 😉

blauen
17. dub 2016

@zuzanaxx Já jsem mela ted týden dovolenou na iui a vůbec se mi nechce do prace 🙂 na ivf jestli půjdeme, půjdu také na nemocenskou

nita1984
17. dub 2016

@karlos12 taky držím palce... já poprvé, tak jsem zvědavá

blauen
17. dub 2016

@nita1984 taky jsem otupela a zbytek testu preventivne vyhodila. Už me to ani nebaví se hlídat.

zuzanaxx
17. dub 2016

@blauen a kde je u vás problém?

karlos12
17. dub 2016

@nita1984 Já už ani zvědavá nejsem, chci se rovnou domluvit na nějaká vyšetření .Mám jen hormon. profil a manžel spermio.Tak ať víme víc.Ale natěšená jsem 😉

karlos12
17. dub 2016

@blauen to mi říkala kamarádka, ať se opovážím jíd do práce, kdybych dospěla k IVF . Ona byla hned po IVF na noční ( ten den ) a prý to bylo strašné, takže určitě si ( případně ) užijem neschopenku 🙂

blauen
17. dub 2016

@zuzanaxx ted nám zjistili z imuna snizenou bunecnou imunitu a taky se spermie bojujem ale to už se snad zlepsilo

zuzanaxx
17. dub 2016

@blauen my máme spermio hodně špatné..co berete?

blauen
17. dub 2016

@karlos12 Já si beru i na iui dovolenou, a musí říct, že i to iui mi dalo zabrat ty dva dny nafoukla, ne moc dobre jsem to snasela, tak jsme hned usoudili, ze kdybychom šli na ivf ta jedině měsíc nemocenské 🙂

blauen
17. dub 2016

@zuzanaxx my jsme meli taky hodně spatne, ale do roka se to zlepšilo, a myslím že zabral Supradyn. Manžel ho bere rok v kuse

zuzanaxx
17. dub 2016

@blauen můj bere selen, zinek a teď jsem intenzivně nasadila kotvičník...a ostropeřcec pro oba...

blauen
18. dub 2016

@zuzanaxx kotvičník čaj manžel pil taky

katkavfr
18. dub 2016

@blauen fakt? A jak tam jsi spokojená? My jsme v gyncentru i když jsme z fm udělali nám všechny možná vyšetření já bych měla dnes dostat ms a budu se objednávat na průchodnost kontrastní látkou a pak už chce dr iui 😉

katkavfr
18. dub 2016

@blauen a ještě sem se chtěla zeptat zda něco platíš nebo ne....

blauen
18. dub 2016

@katkavfr ahoj, jsme hodně spokojeni Dr. nám nechal udělat veškeré vyšetření jen co byly možné, sestřičky jsou vynikající a hodně nám vychází vstříc, neboť já pracuji v Praze, ale jsem kousek od F-M takže to máme ještě v tom náročné, teď jsem po první inseminaci čtvrtek - pátek tak už jen čekáme. Platíme za inseminaci 3.000,-

ejbinka
18. dub 2016

Teda holky jak si nějaká centra dokážou říci o Kč za IUI, vždyť to hradí pojišťovna a my neplatíme nic 😠

blauen
18. dub 2016

@katkavfr gyncentrum to je v Ostravě?

nita1984
18. dub 2016

@blauen měla jsem za to, že IUI je 6x hrazená pojišťovnou...

nita1984
18. dub 2016

@ejbinka právě, taky si myslím. Já teda doplácím 500Kč za jeden test z krve protože ho VZP hradí jen částečně, ale jinak zatím nic.

blauen
18. dub 2016

vím, že se neplatí v hodně centrech, nevím čím to je.....neřešíme to....chodíme na IUI 2x za sebou..Dr. nám říkal, že používá nějakou špičkový roztok kde se ty spermie v kládají tak nevím jestli je to úplně stejné pak jak v ostatních centrech

blauen
18. dub 2016

@nita1984 většinou ano jsou hrazeny pojišťovnami....příště až půjdem na další pokus tak se zeptám nějak šetrně...ale dr. něco říkal o tom roztoku kde se ty sperma pak dávají....jestli v tom třeba nebude rozdíl

nita1984
18. dub 2016

@blauen teˇprávě koukám na ceník Pronatalu, kam chodíme my a mají to mezi hrazeným pojišťovnami.

darinka84
18. dub 2016

myslím, že když je to soukromý car tak si prostě mohou účtovat co chtějí..já chodím do car při fakultní nemocnici a neplatím za hormony, katetry, roztoky..za nic..je to IUI jako každé jiné...je to hold obchod jako každý jiný...bohužel

blauen
18. dub 2016

@nita1984 příště se nějak zeptám v čem je ten rozdíl...je to i soukromá ordinace ne státní...tak i možná proto....