Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

salenas
25. dub 2016

@atlhea333 po oplodnění vajíčka trvá pět dní,než docestuje tam kam má a zahnízdí se 🙂

juliemichal
25. dub 2016

@atlhea333 ahojky děkuji,takže 9DC je asi brzo jít na folikumetrii,že? ☹ a ty jsi měla stimulaci anebo ne?já beru gynex 7 kapek 3x denně.

blauen
25. dub 2016

@atlhea333 tak ještě vyhledat lékárnu Benu, aby to bylo podobne to testování 🙂 nemerila sis aspoň teplotu? 😉 jsem hrozna co. 😉

wwerru
25. dub 2016

@atlhea333 dekuju za podporu ☺ ja nevim jaktoze to tak bolelo, doktorka me furt rikala ze jsem moc stazena a jakoby v krrci tak ze si to delam sama ze to boli no.Ale uvolnit se me fakt neslo. Treba to priste uz bude lepsi budu vedet do ceho jdu ☺ a tobe se to povedlo?

atlhea333
25. dub 2016

@salenas Tak já se všude dočítám, že to trvá spíše týden, ale nakonec je to jedno jak dlouho, hlavně, že doputuje...

atlhea333
25. dub 2016

@juliemichal Neměla jsem stimulaci žádnou, jen potom před IUI injekci pregnylu. Nicméně kdy jít na UTZ, to si domluv s doktorem, můžeš klidně mít ovu dříve než je průměr. Tím nic nezkazíš 🙂

atlhea333
25. dub 2016

@blauen Ha ha, změřila! Protože jsem se někde dočetla, že BT se zvedá zhruba o půl stupně. Já teda nejsem nějakej pravidelnej měřič, ale vím, že moje obvyklá teplota je Zhruba 36 a půl. A měla jsem 37... Jenže to já si řeknu, že na mě něco leze a je hotovo :D

juliemichal
25. dub 2016

@atlhea333 právě já jsem s dr domluvená k němu se chodí 10DC na folikumetrii aby se něco nezanedbalo 😀 😀 no tak uvidíme co mi řekne v pondělí pěkného 🙂 🙂 snad se tento cyklus toho IUI dočkám 🙂 🙂

atlhea333
25. dub 2016

@wwerru Nám se krásně povedlo IUI jako takové, ale jestli budeme patřit mezi těch pár šťastlivců, co budou mít mimi z prvního IUI, to se dozvím až na konci týdne. Ale doufám a věřím. Jinak jestli to budeš absolvovat znovu, tak si zkus představovat jen to pozitivní, co ten zákrok může přinést, třeba ti to pomůže se uvolnit 🙂 já si představovala, jak tam ty spermie sedí jak v čekárně autobusu a čekaj, až kolem pojede vajíčko, aby ho mohly přepadnout. Tak jsem se tomu zasmála, až jsem vylekala doktora :D

atlhea333
25. dub 2016

@juliemichal Tak je fajn, že to dr bere tak zodpovědně... lepší tam jít třikrát než to promeškat. Držím pěsti, ať folíci pěkně nakynou 🙂

juliemichal
25. dub 2016

@atlhea333 tak to ano to máš pravdu,je to fakt lepší tam jít víckrát než něco zameškat 🙂 🙂 akorát u nás se platí 300kč za UTZ 🙂 ale to nevadí,jen aby se to povedlo a děkuji moc 🙂 ty už jsi po IUI,že? 🙂 tak držím palečky aby jsi našla // krásné čárečky na těhu testíku 🙂

atlhea333
25. dub 2016

Děkuju, vynasanžím se, aby tam ve čtvrtek byly 🙂 Jen ještě dodám, že u nás v CAR v Karl. Varech se za UTZ neplatí, jen za IUI 2500 Kč.... Je zajímavé, jak je to všude jiné.....

nita1984
25. dub 2016

@atlhea333
@juliemichal ty jo holky, koukám co všichni platíte.... nám za IUI ani za UTZ neříkali žádné peníze... doplácela jsem jen genetický test z krve, který jsem se mohla rozhodnout jestli chci nebo ne....

juliemichal
25. dub 2016

@atlhea333 no tak to se těším na čtvrtek,moc držím palečky 🙂 jéva 2500 za IUI to je taky dost ☹ u nás se aspoň neplatí za to IUI jen za UTZ ☹ ☹ jinak jak jsem chodila v Ov do caru tak tam jsme neplatili ani IUI a ani UTZ.teď jsem přešli do lepšího caru a platí se tam za UTZ.

@nita1984 v tom caru kde chodím,prý pojišťovna proplácí jen 4 UTZ,ale nevím co je na tom pravda.... jinak taky ani IUI neplatíme nic..

nita1984
25. dub 2016

@juliemichal tak možná že nám taky jen čtyři, tím že jdu ve čtvrtek na první tak asi zatím nic neřeší... no uvidíme. Překvapuje mě, že holky za IUI platí když to platí pojišťovna...

juliemichal
25. dub 2016

@nita1984 no já si myslím,že by ti to už řekli při první konzultaci,že by jsi po 4 UTZ platila za UTZ 🙂 nám to řekli 🙂 jinak máš pravdu mě taky překvapuje,že holky za to IUI platí,když 6 pokusů za rok proplácí pojišťovna ☹

nita1984
25. dub 2016

@juliemichal hele a je to 6 pokusů za rok nebo prostě šest pokusů a konec?

juliemichal
25. dub 2016

@nita1984 je to 6 pokusů za rok.takže tento rok máš nárok na 6 pokusů a další rok na dalších 6 🙂

nita1984
25. dub 2016

@juliemichal fakt? Hustý.. já myslela že est a šmitec.... tak to můžeme zkoušet dlouho 😀 😀 😀 já totiž IVF nechci

juliemichal
25. dub 2016

@nita1984 to ano,ale doufám,že se Vám povede hned první IUI 🙂 🙂 a jinak já taky IVF nechci 🙂 🙂

nita1984
25. dub 2016

@juliemichal Uvidíme co mi řeknou ve čtvrtek na UTZ

juliemichal
25. dub 2016

@nita1984 a kolik DC budeš ve čtvrtek a stimuluješ? 🙂

nita1984
25. dub 2016

@juliemichal Dneska poslední clostík, brala jsem dva denně pět dní. Ve čtvrtek budu 9DC. M9vám ovu brzy deset až dvanáct DC

juliemichal
25. dub 2016

@nita1984 já mívám ovu v rozmezí 12-15DC jednou jsem měla ovu i 18DC jak jsem v lednu potratila tak mám tu ovu divně.v 6ti nedělí jsem měla ovu 14DC LF 14 dnů,první cyklus po potratu jsem měla ovu 18DC LF 13 dnů a teď druhý cyklus po potratu jsem měla ovu buď 14DC a LF 25-26 dnů anebo jsem ji měla až 24DC (což se mi zdá hodně divné,protože jsem měla 14DC ovu bolesti atd) a 24DC mi nic nebylo.a kdybych měla ovu 24DC tak jsem měla LF 17 dnů... takže vůbec netuším jak jsem teď měla tu ovu 😀 no tak uvidíme co mi v pondělí dr řekne na té folikumetrii 🙂 🙂 já jsem po tom potratu v mém těle nevyznám ☹

blauen
26. dub 2016

@atlhea333 dobre ranko, taky jsem si měřila teplotu, minulý týden pořád 37,2 nebo 37,1 a včera buch 36,7. Takže myslím že u me to bude jasný. // se konat nebudou

atlhea333
26. dub 2016

@blauen Dobré ráno, takhle jistě se to dá odhadnout podle té teploty? Třeba jsi jen "vychladlá", neměla jsi zimu pokoji? Jinak jsem už definitivně rozhodnutá se testnout ve čtvrtek, tak nezlob :P Mám dneska divoký den, tak aspoň nebudu myslet na hlouposti. Buď pozitivní 😅

zuzanaxx
26. dub 2016

@blauen já to testování možná odložím na pátek, to budu 12DPO. Ten čtvrtek mi příjde brzy, bílých testů už mám dost...

lenickaslunicko
26. dub 2016

@atlhea333 tak u nás ms. První IUI se nezdařilo. A já tomu tak věřila že to po tom všem konečně vyjde :(

blauen
26. dub 2016

@lenickaslunicko nevěš hlavu, vím, že je to těžké, ale čím víc tomu budeš podléhat tím víc budeš škodit sama sobě! Nevyšlo teď vyjde příště, věř tomu! Jednou to miminko přijde a to je hlavní!

blauen
26. dub 2016

@atlhea333 ahoj, ta teplota napoví docela hodně, vůbec nevím, minulý týden se teplota držela tři dny na hoře kolem 37 o víkendu jsem neměřila, a včera večer 36,6 a ráno 36,8 takže jsi myslím, že to je jasné 😉 ale testovat budu s tebou v ten čtvrtek