Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
22. srp 2014

Ahoj ženy! Hlasím se zpět! Přesně, včera jsem měla kontrolu, dole vše OK, cysta se zmenšila na polovinu, už nehrozí, že praskne, příští cyklus mám ještě brát norethisteron, a v říjnu by snad už mnoho být IUI! Jak mi to doktorka řekla, normálně jsem se rozbrečela. Teď řešíme dovču a těšíme se ze všeho kolem...

akmitaf
22. srp 2014

@jankarica tak to mám velikou radost, tak se pomalinku snažte - nesnažte doma a hlavně vše si užívej 😉

jankarica
22. srp 2014

@akmitaf Ahoj!!!Móóóóóc držím pěsti!!!

akmitaf
22. srp 2014

@jankarica děkuji - zatím mi to dochází a začínám mít strach

akmitaf
23. srp 2014

@donia @jankarica
tak mám za sebou úplně hrůznou noc. Pořád se mi zdálo, že jsem o miminko přišla - prý jsem i bečela ze spaní. Manža si vzal malou na vychajdu a mám si jít znovu odpočinout, ale jsem tak přetažená, že stejně nemůžu usnout. Jen doufám, že to nebude celý těhotenství - u malé jsem nic takového nezažila - to jsem se jen radovala. Snad to jsou jen nějaký hormony, ale fakt děs. Ale i tak jsem vydržela a manža nic neví - koukala jsem na jakýsi kalendář a podle něj mám jít k dr. až 17/9 - to už by mělo být vidět i srdíčko, tak to budou dlouhé týdny.

donia
23. srp 2014

@akmitaf se ti vubec nedivim, ja take tohle prozivala uplne jinak, hur. Je to i vekem a zkusenosti co by se event. mohlo stat. To prvni vetsinou clovek proziva v milosrdne nevedomosti. Me se z kraje zdalo o divokych psech jak na nas utoci a chteji nas rozsapat, no take moc pekne probuzeni. Ted bych rada byla znovu, at na to zapomenu, ale ten strach je veliky. Tak se drz a zkus myslenky soustredit na malou a proste jinam. To je to nejlepsi co pro to muzes udelat,

donia
23. srp 2014

@jankarica No taky skvela zprava, tak hlavne, ze se davas dohromady a bude zase lepe Jeste mesic a muzete jit na to, to uz utece 😉

jankarica
23. srp 2014

@donia
@akmitaf děvčata...je to úplně mimo mísu, ale krásná činnost. Mně úplně nadchla. Začala jsem dělat domácí korbačíky. Z mléka z automatu... pro mně je to čistička hlavy a zároveň to perfektně chutná. Tady je fotorecept a doporučuji zkusit🙂 http://varecha.pravda.sk/recepty/domace-korbaci... třeba pomůže přečkat to čekání ...

akmitaf
24. srp 2014

@jankarica
@donia
ahoj jsem hrozně zklamaná - těhulák má jen slabého ducha - myslím, že méně jak v pátek - to asi nevěstí nic dobrého. MS zatím nedorazila, ale ...

donia
24. srp 2014

@akmitaf to je mi lito, ted to asi nechces slyset, ale ja to takhle mela jednou a nakonec z toho bylo biochemicke tehu, tzn. ze test ti to ukaze, telo (prave biochemicky) vykazuje znamky tehu, ale opravdu neni, protoze se to nestihlo uchytit, takze to odejde s klasickou opozdenou ms. Take jsem mela ten test ducha a pak slabsiho a pak nic a pak ms preci jen prisla, to bylo v dubnu. Tak drzim palce, at je to jen vadny test, treba jsi moc pila? No, uvidis zitra nebo v utery, zkus zopakovat. Bohuzel s tim nikdo nic neudelame. Mrzelo by me to ☹

akmitaf
24. srp 2014

@donia jo jo já vím. Vím i že teď chápeš asi jak mi je - je to hrozné zklamání - jsem ráda, že jsem to neřela manžovi - tak je to líto jen mě

donia
24. srp 2014

@akmitaf jo to me taky hned napadlo, ze jeste ze jsi to nerikala, ale uvidis, treba z toho jeste neco bude.

akmitaf
25. srp 2014

@jankarica
@donia
tak s novým testem nové naděje - dnes je pozitivní - koupila jsem si i na zítra a pozítří - a zase je tu ta radost 😀 😀 😀 . Manžovi jsem to chtěla říct až po Dr. , ale jak na potvoru má Dr. 14 dní dovču - ode denška, takže mi sestra říkala ať přijdu až po 19/9 že už bude vidět srdíčko. Dobrý co. Ještě mě napadlo se vnutit do reprofitu, ale myslím, že když to není jejich úspěch asi mě nevezmou

donia
25. srp 2014

@akmitaf no tak vidis, jeste neni nic ztraceno. Jestli si pamatujes, ja taky rikala, ze ten druhy den byl test slabsi a pak zase uz silnejsi. Myslim, ze jsem sem i davala fotky. Tak na tebe myslim, at to klapne. Me tenkrat v Gennetu rikali, ze kdyby vysel tt pozit. tak si mam zajit k dr. na krev, utz atd. a nebo samozrejme muzu i k nim. To jen, ze to mame z ruky, tak byl pro me gyn. jednodussi. Ale jestli chces mit klid, tak jim zavolej, ze k nim chodis a ted jsi nasla pozit. test a na rovinu, ze tvuj gyn. ma tak dlouho dovcu, tak jestli muzes prijet a pochybuji, ze ti nevyhovi.

donia
25. srp 2014

@jankarica
@akmitaf
Holky, tak kontrola za mnou, no nic moc. Stale tam neco je, taky aby ne, kdyz od soboty uz ani nespinim, takze injekce u me jaksi nezabrala. Dostala jsem dnes dalsi a ve stredu mam prijit rano na lacno. Kdyz to nebude pryc, nebo lepsi, tak by me rovnou vzali zase na sal. Ach jo, cim jsem si to zaslouzila. Pri te smule mam jeste takovyhle pech. Zase by to bylo nanovo, vse si pripominat a zacinat sestinedeli.
Rikala, ze me samozrejme nutit nemohou, ale ze v pripade dalsiho planovani otehotneni je to lepsi, aby to bylo ciste a neriskovat, ze tam neco zustane a bude z toho nejaky zanet. Jenze to by zase znamenalo posunuti cekani a ja mam toho casu tak zalostne malo.

akmitaf
25. srp 2014

@donia zlato o tom žádná - pokud to nejde ven samo musí tomu pomoci lékaři. Určitě to nebude příjemné, ale je to nutné - sama si psala, že to nevzdáváš, tak musíš pro miminko nachystat ty nej. podmínky. Moc na tebe myslím a jak budeš něco dalšího vědět napiš. Sestře taky injekce nezabrali a musela na čištění, tak tě fakt chápu, ale víš jak to je, taky by to mohlo napáchat pěknou paseku. Drž se

jankarica
25. srp 2014

@donia tak to je super! Raději netestuj každý den, jen ob, zbytečně tě to bude stresovat🙂 myslím na tebe ať je to OK a pevné nervy, do 19.9. Dost daleko, ale na druhou stranu, co to je oproti 9. měsícům...🙂

jankarica
25. srp 2014

@donia pokud to mudři doporučují vyčistit, věř jim. Určitě ti to nechtějí dělat pro své potěšení...a mně moc pomohl kontryhel...je to na čištění dělohy, mudra mně za to pochválila, je to levné a chuťově se to dá, prostě bylinky... myslím na tebe🙂 Já už pomalu zapomínám, sem tam si vzpomenu a zabolí, ale Tonulka mi všechno vynahrazuje🙂

jankarica
25. srp 2014

@donia
@akmitaf Dnešní Toníkova hláška. Koupali se s manželem a když se manžel utíral ručnikem, malý ho pozoroval a ukazuje na rozkrok a říká "lulik" a manžel mu říká:" no mám lulika, ty taky máš, kluci mají luliky a holky nemají. Maminka nemá" a on a to " mami nema, kupit!" 😀 😀 😀

donia
25. srp 2014

@jankarica ja vim, ze to mysli dobre, ale nechce se mi a stve me to.
Jinak tu prvni reakci jsi urcite myslela pro akmitaf a poslala jsi to me 😉

akmitaf
26. srp 2014

@jankarica
@donia
ahoj děvčata, tak dnes už je testík opravdu jak vystřižený z příbalového letáčku. Včera jsem to řekla doma a ani jsem takovou reakci nečekala - tak snad to výjde. Hloky nevěšte hlavu oběma vyšlo hned první IUI, to znamení, že je to dobrý - sice to nedopadlo, ale alespoň víte, že to jde. To je přece dobrý. Určitě to výjde i příště - já tomu pevně věřím

donia
26. srp 2014

@akmitaf tak to je dobre. jak to mas tedy s tou kontrolou? Pockas na sveho gyn. nebo pujdes do CAR?

akmitaf
26. srp 2014

@donia no zatím se snažím dovolat sestřičce ať mi dá termín, ale sílí to - čárky už jsou stejné, tak nikam nespěchám a když bych vydržela až na toho 19/9 bylo by už i srdíčko. No uvidíme jak budu trpělivá. Zítra si budu dělat ten test s těma týdnama, tak jsem zvědavá jak to dopadne - fakt jsem si myslela, že jsme plodné dny vynechali.

akmitaf
26. srp 2014

moje chlubíky

donia
26. srp 2014

@akmitaf jo, to tak byva, kdyz to clovek neceka....
Ja stale nic, takze se obavam, ze si me tam zitra nechaji. Ach jo ☹

akmitaf
26. srp 2014

@donia budeme na tebe moc myslet, ale zase pak už budeš mít vše OK a budeš nachystaná na nové miminko - musíš se snažit myslet pozitivně. Je mi jasný, že to není snadný, ale bude dobře nebuj

donia
26. srp 2014

@akmitaf diky. Ja se snazim, ale to vis, jsem jak na houpacce. Misto abych se radovala, ze uz ani nespinim a mam skoro 2 tydny za sebou a muzu vyhlizet ms a snazeni, tak se mi to zase pripomina a budu zacinat na novo.

donia
27. srp 2014

@akmitaf
@jankarica
holky, tak u me se stal asi zazrak, prestoze jsem po te druhe injekci take nekrvacela, je to zase mensi. Alespon se po ni zase vic svinula deloha, tak byl primar spokojeny. Pokazde me utz nekdo jiny, dnes to vyslo na primare, tak ze je to skoro ok a to co tam zbylo by melo odejit s klasickou ms, tak to jsem zvedava. Obcas jsem cetla, ze ta prvni porevizni stoji za to - bolesti, hodne krve a obcas ty kusy, no to bude parada v praci.
Ale jsem stastna, ze jsem tam nemusela zustat. Boli me jen bricho obcas s krecema, tak to jak se to tam asi rovna.

akmitaf
27. srp 2014

@donia no tak vidíš 🙂 už to bude jen lepší 🙂 a ty už jsi v práci - já myslela, že tě nechají šestindělí doma - kamarádka to tak měla.

donia
27. srp 2014

@akmitaf jeste mam PN, ale v pondeli jdu ke svemu dr. a myslim,ze me uschopni. Rikal pred zakrokem, ze je to tak na tyden, ale kdyz ma 14 dni dovolenou, tak me necha doma a uvidime se po jeho dovce. Takze mam vlastne vyhodu, ze ji zrovna ma.
I primar se dnes rano divil, kdyz jsem rikala, ze chci potvrdit neschop. kvuli kontrole, kdyby prisla. Tak rikal, ze uz by to chtelo ukoncit, ze se normalne nechava 1 den doma. Tak to nevim, to se mi zda extrem, je fakt, ze clovek je fyz, celkem ok, kdyz neni ten pripad, ze hodne krvaci, ale ta rana na dusi je velika vzdy a to si asi nikdo neuvedomuje.
Jo, byt doma to sestinedeli, to by bylo super. Stejne prijdu a zase tam skoncim.