Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
2. črc 2014

@donia A jak jsi na tom ty? Rozjíždí se to? Nebo stagnuje?A pocity? Jako při MS? Nebo jiné?divné? 😉 myslím na tebe, držím palečky🙂

donia
2. črc 2014

@jankarica No tak to ti nezavidim, to musis byt opravdu servana jak vetev. Ja dnes spinila hned rano po probuzeni a jinak pres den doted nic. Tak doufam 🙂
Ale poboliva me bricho jako na MS, tak se bojim. Taky premyslim, ze bych misto v sobotu testla uz v patek, protoze bud tam nic nebude, takze muzu doufat, ze v sobotu by byl uz videt duch a pokud bude, tak nepredpokladam, ze by to bylo jeste po Pregnylu, protoze kdyz v sobotu mohu normalne testovat a dr. rikala, ze uz by to urcite nebylo po injekci, tak neverim, ze by v patek byl duch po injekci a v sobotu uz event. tehu carka. No jsem nahlodana. To cekani a doufani me nebavi.

jankarica
2. črc 2014

@donia no, já budu v sobotu teprve 12DPO....Te jsem si ze zvědavodti měřila BT a mám 37,1.....někde jsem četla, že nad 37 je to dobrý, jnde jsem četla, že to má každá jinak....zkoušela jsi?

donia
2. črc 2014

@jankarica a jo, ja byla v sobotu a ty az v pondeli, vid? Tak to jo.
Nemerila, nikdy. Musi se brzy rano, hlavne ve stejnou dobu, aby se to dalo porovnat a pred prvnim vstanutim. No to si nejak nedovedu predstavit.

jankarica
2. črc 2014

@donia tak to ráno prubnu, jestli mně malý nechá,ale mám rychloběžku, tak by snad mohl🙂 🙂 🙂

akmitaf
2. črc 2014

Ahoj holky já BT měřím - nařídím si budíka na půl patou a vím, že jsem před tím v klidu spala - má to být změřeno po tvrdém spánku. Hlavně nevím, kdy ta má surikata zase vstane. Ale já to mám třeba tak, že BT klesne až ten den co mám MS. Takže 37 je dobrý, ale ještě brzo.

Testovala bych tak 12 dne po IUI - to už by tam mohl být alespoň duch. Úplně vás chápu, taky jsem se těch testů nemohla dočkat.

Tak se držte

jankarica
3. črc 2014

Já jsem dnes ráno testla a čisto prázdno...takže Pregnyl je pryč, jsem ale jen 10 DPO...ŠANCI JEŠTĚ MÁM🙂

akmitaf
3. črc 2014

@jankarica to jo, to se ještě objeví - je to brzo, ale taky jsem tak testovala - nemohla jsem vydržet 😉 😉 😉 - no jo jsme hold nedočkavé

donia
3. črc 2014

@jankarica tak zase aspon vis, ze je injekce z tela a pokud se objevi duch, uz to bude opravdu tehotensky. To ja se bala, preci jen to zklamani by bylo velke, tak jsem radsi fakt vydrzela. Mohu testovat v sobotu a dnes rano uz jsem byla nacata, ze preci jen to neni tak brzy. Jenze jsem rano po utreni mela ruzovo, tak jsem si rikala, ze se MS pomalu rozjizdi a netestla. No ale pres den zase vubec nic. Tak furt nevim. Zkousela jsem ted 3 dny po sobe alespon ovu testy (vetsinou pri tehu jsou take pekne videt), abych si zkratila to cekani a ty maji pekne carky. Tak ja nevim...

jankarica
3. črc 2014

@donia Ovu testy jsou pozitivní i při Těhu? Tak to zítra ráno rovnou testni na normálním...neboj se toho. Já zkusím znovu až v sobotu....jinak dnes vůbec nic u mně...Dopoledne jsem si byla po dlooooouhé době udělat nehty, ať jsem kočka , přišla jsem domů,'doma opět bordel jak v tanku(včera v 18h bylo uklizeno...pak se kluci vrátili z města) tak jsem udělala kravál, zhádali jsme se jak psi a odjel na prac schůzku. Když se vrátil byla tady tchýně se švagrem, moje mamča, můj brácha, nastávající švagrová a její ségra, druhá svědkyně a řešila se svatba.....on pod paží meloun a v druhé ruce větrníky....dvě věci, za které odpustím vše🙂 🙂 🙂 takže jsem se dnes neměla čas pozorovat. Po večeři mi bylo zas trochu divně od žaludku, ale jen malinko, trochu mě pobolívá hlava a záda, ale to mně bolí furt ....

donia
3. črc 2014

@jankarica Jj, to ja uz jsem rozhodla, ze rano zkusim tehu test. S temi ovu testy jsem to hodne cetla a hodne holek to zkouselo a potvrdilo, ze je pri tehu meji silne pozitivni, vetsinou pak pri potvrzenem tehu uz silnejsi nez je ta kontrolni carka. Tak mi zbyly, tak jsem zkusila.
No, tos mela pekne full house. Tak hlavne jestli jste neco se svatbou domluvili 😀
Je pekne, ze te manzel tak zna a vi cim te potesit. Me udela radost snickerska a mila 🙂

akmitaf
4. črc 2014

@donia tak co - my zvědavci tu čekáme, co ty čárky - Jsou tam 😀

jankarica
4. črc 2014

@donia Tak jak? Já to dnes vydržím bez testu a zítra ráno jdu na to...dnes mně bolí břicho, jako před MS☹ vypadám jak ve 4. měsíci, určo se ani nevejdu do šatů...ach jo....

donia
4. črc 2014

@akmitaf
@jankarica
holky, diky, ze na me takhle myslite 😉 No carky jsou tam dve, to jo, ale trosku se jeste bojim radovat, jestli to fakt jeste nemuzu byt pozustatek toho pregnylu. Nemam s nim zkusenost, tak nevim za jak dlouho ho odbouram. Ale kdyz mi rikala, ze v sobotu mam testovat a na muj dotaz, zda by nebylo mozne, aby byl test pozitivni a presto jeste po injekci, tak mi rikala, ze ne. Tak si furt myslim, ze den predem by bud nebylo nic, ze je na tehu hormony jeste brzo a nebo jako ted u me, ze uz to proste tehu ukazuje. No, zkusim zase zitra rano, tak jak jsem mela. Zkusila jsem i ted odpol. ten ovu test a carka zase silnejsi, skoro uz jako ta kontrolni. Tak je videt, ze to stoupa. Kdyz by vyprchavala injekce, tak by slabla.
A zacinam citit prsa, to u MS ani nemivam a nemuzu spat, dnes jsem se vzbudila ve 3 v noci a jako ze uz jsem vyspala. To jsem take nekde cetla jako priznak. Tak doufam, ze carka bude silit a je to ono. 😵

donia
4. črc 2014

@jankarica me vcera take dost bolelo bricho, ze jsem si furt rikala, ze je to na MS a dnes ho ted take citim, ale furt doufam, ze ta druha slabsi carka bude silit tak jak ma

akmitaf
4. črc 2014

@donia moc moc moc gratuluji - ta injece vyprchá nejpozději do 12 dne, takže gratuluji maminko - dám si na tebe panáka - já ještě můžu. Tak na mě v pondělí mysli, snad mi to taky klapne. Teď hlavně klídeček a pohodičku ať máš veselé a spokojené miminko 😀 😀 😀 😀

donia
4. črc 2014

@akmitaf dekuji moc, snad to je opravdu ono. Zitra testnu a snad bude silnejsi, ale i ted je videt, zadne, ze honim ducha 😀
No po tech nervech v praci co jsem mela zrovna pred tydnem bych musela mit pekneho nervaka ☹ Byla jsem fakt pred nervovym zhroucenim, denne jsem doma i 2 hod. v kuse brecela, proste to neslo zastavit. Uz delsi dobu premyslim o vypovedi, ale rikala jsem si prave, ze to musim vydrzet, co kdyby to klaplo. Na pracaku bych byla bez penez. Tak snad to nezanecha na mimi zadne nasledky 😀
Na pondeli drzim palce, to je jasne.

jankarica
4. črc 2014

@donia ahojky, usmívám se na ty tvoje zprávy jak sluníčko na hnoji🙂 🙂 🙂 zatím negratuluju, ať to nezakřiknem, ale moc držím palce. Já jsem ještě jednou mrkla na ten můj včerejší test a je tam duch, ale těžce po limitu. Zítra se uvidí🙂 🙂 🙂

donia
4. črc 2014

@jankarica no ja sem hodim testy, at vidis. Dam sem i ty ovu, abys videla, ze i ty jsou opravdu hodne videt, tak asi na tom neco bude, ze se v tehu ztmavuji.

donia
4. črc 2014

@jankarica zitra je ta svatba vid? tak si to moc uzijte a dej vedet jak testik zitra a jak jste si to uzili 😉

jankarica
5. črc 2014

@donia dobré ranko🙂 malý nám udělal budíčka ve 4h ráno, už to mi trochu srazilo náladu a ten test mně pak dorazil ☹ nneni tam nic, vůbec nic, ani náznak....☹

donia
5. črc 2014

@jankarica to me mrzi, ale nezoufej, treba je brzy a ukaze se to pozdeji. zkus pak v pondeli

akmitaf
5. črc 2014

@jankarica dokud není MS, tak není nic ztraceno. Neboj - to tam bude. Vím jak ti je - ten minulý měsíc mě to úplně dorazilo. Taky se mi nedařilo v práci a ještě jsem to dostala - no děs. Navíc měnža není zrovna povídací typ... Tak to většinou musím přetrpět sama - vím, že ho to taky mrzí, ale prostě neumí nic říct a zrovna v takové situaci by to bylo fakt třeba.

No mě v noci něco pěkně prohnalo a pak se mládě rozhodlo jít si k nám ve 2 lehnout - jsem úplně mrtvá. Točí se mi hlava, bolí mě břicho a tak medituji, že pokud by mi bylo takto zle i v pondělí asi na to IUI nepůju. Snad to klapne a bude mi líp.

akmitaf
5. črc 2014

@donia kde máme ty fotečky

donia
5. črc 2014

@akmitaf myslim na tebe, at je ti lip. Treba to jsou jen nervy, ty ja ted mela z te prace a vim, jak to s clovekem dokaze zacloumat. Zkus myslet na neco pekneho a kdyz se potrebujes vypovidat a manza na to neni, tak klidne s nami 🙂 Muzes i do IP, kdybys nechtela verejne.
Jo, fotky hned hodim. Jen ten dnesni tt jeste nemam stazeny do PC, tak ten pak dodatecne.

donia
5. črc 2014

tak ovu testy za posledni 4 dny

donia
5. črc 2014

a ten tehu, ale zatim ze vcerejska...

akmitaf
5. črc 2014

@donia moc díky - no teda ty testíky jsou jak vystřižené. Kdy se objednáš k Dr. Kamarádka byla včera je 8+5 tt - prý to věděla od začátku, tak nikam nespěchala - no tomu říkám trpělivost. 😀

akmitaf
5. črc 2014

@donia je táááááááááám 😀 😀 😀

akmitaf
5. črc 2014

já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý