Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

korticka
17. dub 2015

no ne...ale podívá se jak to vychází v poměru k víkendu, a bud přijdu před víkendem na folikulometrii a nebo hned iui podle jeho velikosti, nebo se to odloží ještě po víkendu a snažíme se i doma 🙂

hahebu
17. dub 2015

@korticka U vás v centru nejedou přes víkend? Já teda nevím, jak s IUI, ale IVF jede u nás nonstop, víkend nevíkend. Jen po těch Vánocích od Nového roku tam měli pauzu, kdy i IVF neplánovali.

korticka
17. dub 2015

@hahebu u nás ne...dojeb co? si tež říkám jak je to potom u ivf, když ti mají dělat třeba punkci vajíček a vychází to na víkend 😒

hahebu
17. dub 2015

@korticka třeba IVF o víkendu dělají. Jinak to nechápu...

jitkacross
17. dub 2015

@korticka ahoj no po vysazení jsem to většinou do týdne dostala a to sem před tím třeba 4 dny spinila. Jak je to dlouho co jsi ho vysadila?

adydejka2609
18. dub 2015

@korticka ja jsem spinila tak dva dny...pak my ale slabší než jsem byla byla zvyklá....pak jsem volala sestřičce před stimulaci a ta řekla ze slabá ms nevadí...a nebrání stimulaci

adydejka2609
18. dub 2015

Holky po iui zavádíte utrogestan nebo polykáte?Minule jsem polykala, ted bych chtěla zkusit tu druhou možnost...co je lepší?

hahebu
18. dub 2015

@adydejka2609 já vždy zavádím. Zkoušela jsem polykat a bylo mi z něho zle, motala jsem se.

jitkacross
18. dub 2015

@adydejka2609 já sice teď beru duphaston, ale zaváděla jsem ho když jsem ho polkla tak mě bylo hrozne zle a točila se mi hlava 😈

korticka
18. dub 2015

@jitkacross dnes je to 4 den po vysazeni..jeste pockam az to bude tyden a pak zavolam k dr...

jitkacross
18. dub 2015

@korticka taky bych to tak udělala 😉

adydejka2609
19. dub 2015

Ahoj holky, jak pokračujete?Ja jsem 5 den po iui...citim se všelijak...v noci se budím pres den sotva udržím oko....břicho mam extra nafoukle...poboliva me na vaječnicích jak před MS...taky jsem od včerejška protivnaaaaa...pokud to nevyjde..doufám ze z toho nebude zase cysta abych ihned najela na 3 iui....

hahebu
19. dub 2015

@adydejka2609 Tak ať se tě příznaky drží 🙂 a ať je z toho těhotenství 🙂 5. den po IUI je ještě brzo, ještě musíš pár dní vydržet 🙂 Stimulovala jsi před IUI, že máš nafouklé břicho?

adydejka2609
19. dub 2015

@hahebu spise se bojim te cysty :'(....mela jsem clostik...pak trikrat injekce menopur a pregnyl...ted utrogestan....

hahebu
19. dub 2015

@adydejka2609 Hm, tak to bych viděla na vedlejší účinky těch léků. Vše, co popisuješ ☹ Stimulace je svinstvo a s tělem to zamává. Samozřejmě se z toho těhu vyklubat může (musí 🙂), ale to, co popisuješ, to dělají léky ☹ Cystu už jsi někdy měla? Je to možné, že z té stimulace se udělá, ale snad to cysta nebude.

adydejka2609
19. dub 2015

@hahebu prave ze mela..po prvni iui..musela jsem pak mit jeden mesic pauzu..pomalu se smiruju s tim...ze je to opet cysta :( ...

hahebu
19. dub 2015

@adydejka2609 a cysta ti pak odešla sama s ms? Jestli jo, tak to je v poho, hlavně, že člověk nemusí pod kudlu.

adydejka2609
19. dub 2015

@hahebu nastesti jo...pri dalsi kontrole bylo vse ok....ted jen cekat...

jitkacross
20. dub 2015

@adydejka2609 ahoj no já jsem 10 den po druhém iui a cítím se stejně jako vždycky. Poboliva břicho hlavně na straně kde proběhla ovulace, bolí mě v kříži a mám citlivá prsa což mívám po duphastonu. Zkusím 12 den test, ale nevím no...😐To čekání je hnus 😕

karlos12
20. dub 2015

Ahoj holky, jdu příští měsíc na inseminaci, první a doktor chce spíš vidět dělohu a znovu udělat spermio.Mohu se přidat ?

adydejka2609
20. dub 2015

@karlos12 ahoj a vítej 🙂 proc ji chce vidět?mas nějaké problémy?

adydejka2609
20. dub 2015

@jitkacross to čekání je úmorné....napiš pak jak jsi dopadla...moc ti to preji 🙂 me vcera vecer začaly bolet prsa..coz jsem předtím neměla...moc se bojím těch cyst :| snad tu smůlu všechny prolomíme 🙂

karlos12
20. dub 2015

@adydejka2609 to ne, ale byla jsem u něj prvně, tak aby se podíval.Asi protože máme vše ok a nedaří se.Teda snad je vše dobré.Ale už se moc těším, konečně se něco děje.Chodila jsem k doktorce a z té jsme neměla dobrý pocit, spíš že neví co vidí a co hledat.Tento je super 🙂 A děkuji

adydejka2609
20. dub 2015

@karlos12 a jak dlouho se snažíte?a kam chodíte?Taky jsem vzdycky natesena když jdeme na iui....nebo když si picham injekce...🙂 tak hodně štěstí 🍀 a dej vědět....jak to probíhá

karlos12
20. dub 2015

@adydejka2609 snažíme se rok a čtvrt, sice jsem to ještě chtěla nechat volně, ale známá nám už minulý rok doporučila pana doktora, prý jim moc ponohl a je strašně hodnej.Tak jsem tam jen zavolala a objednala, na konzultaci a on to hned takhle zahájil.Ale jsem ráda.Chce nejdřív tak tři iui, pak případně laparo ( to jsem ještě nebyla ) a pak ivf.Strašně nás uklidnil a podpořil.Jsem vděčná známé, měla pravdu 🙂 Tento cyklus nestíháme, teď by to šlo, ale on je služebně pryč.A jak jste na tom Vy ? Také přeji hodně štěstí 😉

adydejka2609
21. dub 2015

@karlos12 zacali jsme se s manzelem snazit uz pred svatbou...po vice jak dvou letech neuspechu jsem zasla na gyndu, kde mi lekar predepsal clostik...a meli jsme se pokouset dal...tri pokusy ale take nevysly....mam PCO nepravidelny cyklus takze i nepravidelnou ovulaci..manzel mel zpocatku sperma hodne zlee,ale vitaminy, stravou a omezenim alkoholu mel.spermiogram dobry....ted jsem v car v ostrave, prvni iui nevyslo a udelaly se mi cysty takze jsem mela mesic pauzu...ted jsem po druhem iui a citim se vselijak :|..

adydejka2609
21. dub 2015

@jitkacross a co nachlazeni?je to lepsi? U me nic noveho,stale poboliva podbrisek,podrazdenost, unava a pichani na levem vajecniku...pnuti prsou a trochu zvysena teplota....

jitkacross
21. dub 2015

@adydejka2609 ahoj nachlazení už je v pořádku za 4 dny jsem se z toho dostala 😀jinak taky mě píchá v levém vaječníku zvýšenou teplotu mám taky vždycky až do ms. A jsem hrozne podrážděná a to nasvědčuje blížícímu příchodu ms😕

adydejka2609
21. dub 2015

@jitkacross jsem dnesla 7 den po druhem iui 9 den po prvnim...27.4. mam termin menstruace....zkusim testnout v sobotu to ma manzel narozeniny...veskere nadeje uz jsem ale ztratila....spise se modlum aby to nebyla hnusnaaaa cysta 😢 ....budes tedy testovat zitra?Kdy mas termin ms?Hned napis budu na tebe myslet a drzet palce.....

jitkacross
21. dub 2015

@adydejka2609 ano zkusím zítra, ale moc tomu nedávám 😕14 den po iui bude v pátek a to mám volat na CAR jinak by ms měla přijít v neděli. Mě po prvním iui taky hodně bolelo břicho to nemusí být cystou ☺ může to být uhnízdovani nebo z léků. Děkuji drž 😀