Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

karlos12
21. dub 2015

@adydejka2609 to držím pěsti, třeba už tam bydlí 😉 Jednou se to musí prolomit.V sobotu testík ? Držím pěsti a budu koukat , zvědavě 🙂

jitkacross
22. dub 2015

Ahoj takže dnes 12 den po iui test negativní 😡

adydejka2609
22. dub 2015

@jitkacross ahojky tak co? Jak vyšel test?Jsem jak na trní ;) kez by to bylo dobre...u me pichani ve vaječnicích není tak velke,už jen sem tam a při dosedu žádné píchání....zacinam věřit, že to cysta nebude...jinak hodně citlive bradavky a klasická teplota 37....ale nejsem nachlazena,pouze me porad boli hlava...a velká únava....přikládám to všechno hormonům...tak kez bych mohla najet na třetí cyklus iui 🙂

adydejka2609
22. dub 2015

@karlos12 ano zkusím testnou v den manzelovych narozek, takze v sobotu 🙂... termín ms je pondělí....

adydejka2609
22. dub 2015

@jitkacross to je mi lito, ale třeba ještě naděje je...termin ms mas v neděli? Tak zkus třeba v sobotu

jitkacross
22. dub 2015

@adydejka2609 děkuji za podporu☺, ale to už by tam byl aspoň náznak no nic vzhůru do dalšího kola. Budu si muset počkat jako na první mimčo taky to nešlo hned.

jitkacross
22. dub 2015

@adydejka2609 já držím palce na sobotu až budeš testovat tvoje příznaky jsou velice nadějné 😆

adydejka2609
22. dub 2015

@jitkacross děkuji, bojím se doufat..manžel by měl hezký dárek 🙂

karlos12
22. dub 2015

@adydejka2609 držím pěsti, ale vypadá to nadějně 😉

jitkacross
23. dub 2015

@nowe ahoj jak si na tom ty po iui? ☺

adydejka2609
24. dub 2015

Ahojte, cetla jsem.si premenstruacni syndrom a mam snad vsechny priznaky, tak se zitra bojim testovat...zacinam byt skepticka..doufam, ze tu smulu brzo nekdo prolomi a da nam nadeji 🙂

adydejka2609
25. dub 2015

Hezkou sobotu holky, tak po limitu i vice jak 20 minut. mini mikro duch, takze tomu neverim...taky jsem to tak mela minule a nic z toho...takze pristi tyden kontrola a snad hned treti iui....kak jste na tom vy?

jitkacross
25. dub 2015

@adydejka2609 můžu se zeptat jaký používáš test?A je to duch růžový nebo spíš takový stín?

adydejka2609
25. dub 2015

@jitkacross Ahoj,použila jsem mamatest,joo mas pravdu,spíše ten stín....:(

jitkacross
25. dub 2015

@adydejka2609 nikdy se mi to nestalo až teď u těchto dvou iui, že mám na testu stín hned po namoceni😕. U prvního iui až do 12 Dpo a teď mám ho i dnes 15dpo. A dělala jsem mamatest ( který mě nikdy nic takového neukazal) a dr max a všude stín 😕

jitkacross
25. dub 2015

Je fakt, že duch po namoceni testu se mi ukázal asi taky do toho 12 dpo a od toho 12 dne jsem ten test vždycky nechala na wc jestli se tam ten duch ukáže a ukázal se po limitu. Asi mikro zbytek pregnylu

adydejka2609
26. dub 2015

@jitkacross ted ráno jsem si udělala nějaký test od pharma point a ihned byl bily bez žádného náznaku stínu....ty stíny mi mamatest házel i minule :( .Zitra je termin MS tak at dojde, at to neni cysta a priprava na treti iui

jitkacross
26. dub 2015

@adydejka2609 tak ten příště zkusím. 😉

karlos12
26. dub 2015

@adydejka2609 to je škoda, ale třeba nedojde, vždyť tu je plno holek kterým test ukázal až po i 14 dnech.

karlos12
26. dub 2015

Holky, mám otázku : když teď zobu nějaké vitamíny a bylinkové kapičky na podporu všeho možného, neměla bych je před IUI raději vysadit ? Kdyby mi něco lékař napsal ? Aby se to netlouklo.Co se dává ? Jestli něco.Moc děkuji

jitkacross
26. dub 2015

@karlos12 tak doktorovi řekni co bereš ať ti řekne 🙂. On ti napíše hormony pokud budete stimulovat a pokud bereš vitamíny atd. na podporu oplodnění tak by to vadit nemělo 😉

karlos12
26. dub 2015

@jitkacross děkuji, už jsem něco dobrala a nové nekupovala.Ale domluvím se s ním. 🙂

adydejka2609
28. dub 2015

Ahoj jak se Vam dari?Jak postupujete?Ja citim ze se MS blizi...zitra nebo ctvrtek pujdu na kontrolu a snad treti iui...co vy?

nowe
28. dub 2015

@adydejka2609 ahojik, v pon. dorazila ms 😔 ve čt.jedu na konzultaci,jak budem postupovat dál.

jitkacross
28. dub 2015

@adydejka2609 ahoj v pondělí přišla ms zítra začnu s clostilem A asi příští středu uzv a do třetího iui😉

adydejka2609
29. dub 2015

@nowe tak dej vědět, jak budete postupovat dál, jsem zvědavá
@jitkacross jede a ja porad doufala ze nepřijde,ale do třetice všeho dobrého ;)

O mě jak se dalo čekat,cysta jak lusk,měsíc pauza a pak se uvidí :'(
Musím se nějak pozitivně naladit, protože je mi mizerně :'(
Tak se zase na měsíc loučím,ale budu sledovat vaše úspěchy ;) držte se holky a hodne štěstí 🍀

nowe
29. dub 2015

@adydejka2609 tě třeba naladí sluníčko 🌞 😃 ono to prospěje, chvíli prostě vypnout a nic neřešit. Hlavně se dej do kupy, jak fyzicky tak psychicky 😃 Tady pár smajlíků pro lepší náladu 😃😃😀😀😀😃😃

jitkacross
29. dub 2015

@adydejka2609 jak víš, že máš cystu? Ty už jsi ji měla před iui na ultrazvuku? Jinak pořádně si odpočiň ☺

korticka
29. dub 2015

@jitkacross
@adydejka2609
@nowe Holky to je pech...ani jedna z vás ☹
já se bojim 😢 momentálně jsem dnes po poslední iui, dnes 13dc folikul 17mm, a 20.5 pokud dojde ms se jdu ukázat před laparoskopií 😔 😔 😔 moc se bojim, už ted mám křeče v břiše

adydejka2609
29. dub 2015

@jitkacross ano dnes jsem byla na ultrazvuku,doktor se chtěl ujistit zda jsou vaječníky v pohodě,než bychom začli stimulovat a ona tam mrcha hnusná je no.. :( ...minule jsem ani dosednout nemohla,tak jsem byla opravdu přesvědčena že to bude v pohodě no a nic :'( .....ta doba čekání je hrozná,musím si najít jiný cíl,abych zaměstnala mysl