• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

3. září 2016 
@nowe dekuju moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2015 v 17:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka taky bych mela strach, ale budu moc držet palce ať to vyjde a laparoskopie nebude nutná....mooooc Ti to přeju :slight_smile: .....všimla sis te nove foto v eurofertilu?toho krásného bříška s poděkováním?jednou tam pošleme taky jedno velké DÍKY :slight_smile:
29. dub 2015 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adydejka2609 jo právě že všimla :slight_smile: moc hezké :wink:
no kéž bys měla pravdu, v duchu se pořád modlím ať se stane nějaký zázrak :sweat_smile:
29. dub 2015 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka viď, kdyby to vyšlo aspoň jedný, aby nás nakopla a povzbudila. A ono nic :pensive: Musíš to vidět pozitivně, co jsem četla tak hodně holkám laparka pomohla. Pak se do jiného stavu, dostaly třeba přirozenou cestou :smiley:
29. dub 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata ,platí se něco za inseminaci?
30. dub 2015 v 18:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyfox 6 pokusů za rok hradí pojišťovna
30. dub 2015 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyfox u me to bylo tak, že od dubna jsem už musela platit za každé iui 1000 a UZ 200 KC protože mi to už VZP přestala hradit no...takze jsem ihned přešla k průmyslové,ale tam to bude platit až od nového roku ..
1. kvě 2015 v 05:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pojištovnu ministerstva vnitra.Když čtu,že je tak malá šance,říkám si,zda má vůbec smysl to zkoušet.Manžel měl rakovinu varlat, takže spermiogram docela průšvih :frowning2: ale pořád slyšíme,že nějaká šance na normální početí je.A máme počkat do července a pak připadá v úvahu právě IUI. Děkuji holky za info ohledně cen :slight_smile:
1. kvě 2015 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak pokracujete? Já dneska jsem byla na Uzv a zítra pregnyl a v sobotu třetí iui. Už nejsem tak plná optimismu jak na začátku každé iui mě plánuji vždy na 13 DC, protože jsem tak otěhotněla předtím mohli aspoň zkusit jiný den:weary:. Sama to při stimulaci nepoznám kdy ovulace probíhá tak jsem z toho taková rozmrzela:confused:.
6. kvě 2015 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkacross Ahojki... já čekám na těhu test...teď beru utroš...a dnes jsem 21dc, iui bylo taky 13dc a folikul 17,9mm...dostala jsem Pregnyl a po něm přišel i ukázkový hlen....a teď už jen doufám :wink:
21.5 mám nástup na laparku
7. kvě 2015 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka držím moc palce musí to vyjít :wink:
7. kvě 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitkacross díky a tobě rovněž držím palečky Do třetice všeho dobrého přece ne? ...ať už to někdo konečně prolomí prosím :angry: ..teď jsem se zas dozvěděla že 2 kamarádky jsou těhule :frowning2: :wink: achichjoo nikdy bych neřekla že tohle snažení bude boj o dítě :cry:
no nic...budme optimisti, když ne ted laparka to určitě jistí...to prostě musí vyjít!
testovat ted budu 12.5 je to přesně na mé narozky a byl by to nejhezčí dárek na světě :slight_smile: :slight_smile:
ale nic mi není mám jen hrozně ale hrozně citlivé bradavky a nalité prsa...ale fakt dost hodně, vadí mi uplně jakkoliv se o něco otřu jenom...ale tohle manžel vždy přidával jako příznak ms, takže od toho nic nečekám
8. kvě 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo uz by to mohlo vyjít :grinning:. Na narozeniny by to mělo vyjít je to takové zvláštní znamení :blush:. Já jsem vždycky taky těžce nesla když někdo kolem mě otěhotněl a když ještě byla mladší než já tak to byla úplná hrůza :unamused: i teď když vidím maminy s bříškem a táhnou vedle sebe ještě dítě taky bych to chtěla i když mě každý říká, že je to divočina :smiley:. Já když jsem otěhotněla taky jsem nic necítila zvláštního. Tak držím palečky i na nohach... :blush:
8. kvě 2015 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kolky, jsem 10.5 po IUI...a Vam mam povidat, jsou to nervy....clovek se porad pozoruje, co a jak a kdy a proc :pensive: pripadam si jak pako:slight_smile::slight_smile:
Moc vsechny zdravim a přeji hodne štěstí :dizzy_face:
16. kvě 2015 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerry9 holky:slight_smile::slight_smile::grinning: jak rikam, jsem mimo:slight_smile::slight_smile:
16. kvě 2015 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry9 držím palce..
16. kvě 2015 v 10:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladyfox Děkuji:slight_smile::grinning: a ty jsi na tom jak?
16. kvě 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka Ahoj, jak jsi dopadla?
16. kvě 2015 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adydejka2609 ahoj..blbe..prisla ms a ve ctvrtek jdu na laparku :/
A ty jak? A co holky tady...dlouho nikdo nepsal...jitkacross?
16. kvě 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka pripravuju se na posledni iui pal se uvidi...co a jak....to je mi lito :( snad laparka pomuze...kam a ke komu na ni jdes?
17. kvě 2015 v 11:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkacross jak je to u tebe?Podarilo se?
17. kvě 2015 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ještě je brzy jsem dneska 8 den po iui, ale určitě dám vědět :wink:
17. kvě 2015 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitkacross jee, to jsme na tom uplne stejne :slight_smile: moc drzim palce!!!!! Kdy zkusis testik?
17. kvě 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerry9 asi podle toho jak se budu cítit a jak dlouho vydržím s trpělivostí :grinning:
17. kvě 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooo....ja to mam poprvé, tak nevim, jak dlouho to vydrzim...prave :dizzy_face: pomooooc:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
17. kvě 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já sem dneska 7.den po IUI a nevim, jestli to do testování vydžím.. můžu se k vám přidat? :slight_smile:
18. kvě 2015 v 07:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@johanka1892 a kdy si budes delat testik? Jsem rada, ze je tady nekdo, kdo to ma stejne... citis neco? Jak Ti je?
18. kvě 2015 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adydejka2609 k Mudr.Jarošovi...bude to dělat v Bílovci :frowning2: mám hrozný strach, pořád jsem doufala že to poslední iui vyjde :cry:
18. kvě 2015 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s.o.s vcera vecer jsem zapomnela vzit davku utrogestanu....mam vzit ted rano a klasicky vecer?beru po 10 dni 1x vecer....nebo az vecer a klasicky pokracovat?
18. kvě 2015 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korticka kamaradka mela od mladi nepravidelnou ms, zanety, zadnou ovulaci...s pritelem se x let nechranily a nechavaly tomu volny prubeh...pak musela na laparoskopii a nasledujici mesic otehotnela a ted ma pres rok starou holcicku....je to dalsi nadeje....tak ver....myslim si ze me laparoskopie taky nemine....budu na tebe myslet....a drzet vse co se da :slight_smile:
18. kvě 2015 v 10:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek