Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

xoriska
1. zář 2015

Ahoj, ráda bych se k Vám přidala 🙂 . S manželem začínáme tento měsíc IUI. Máme již dceru, kterou se nám podařilo počít nějakým zázrakem přirozeně, ted se bohužel nedaří, tak snad to výjde... 🙂

alasek
1. zář 2015

@xoriska ahoj,vítej 😎 Kam chodíš do CAR?

xoriska
1. zář 2015

@alasek Děkuju 🙂 Už 2,5 roku do Gestu v Praze. Poprvé jsme měli jít ihned na IVF, ale než se udělaly veškerá vyšetření, tak jsem přirozeně otěhotněla , ted nám to bohužel nevyšlo..

alasek
1. zář 2015

@xoriska Když se to povedlo jednou,na podruhé to taky určitě vyjde 😉 Já chodím do IVF Europe na Smíchov,je to tam super,ale hlavně aby výsledky byly 😝 My se snažili 2 roky doma,protože žádný zjevný problém u nás není a teď po IUI ještě týden budu okusovat snad i větve na stromech 😀 Kdy začínáš se stimulkou?

xoriska
1. zář 2015

@alasek To vůbec neznám na Smíchově. Gest je taky fajn , malé centrum v rodiném domku, ale vše si dělají sami. Chodila jsem tam i celé těhotenství a nemůžu si stěžovat. Ted mi doktor řekl, že na druhý zázrak nemá cenu čekat. Nemám už 10 let menstruaci, špatný hormonální profil, anovulační cykly, atrofii děložní sliznice, vlastně jsem od puberty v přechodu ... :D . Začala jsem vlastně včera, dostala injekci agolutinu, domu clostibegyt. V pátek na krev , aby se vědělo jak stoupají hormony a za 2 týdny na UZ , zda se něco děje 🙂 a pak se uvidí ... Držím palečky a když to nevýjde ted, tak příště určitě ! ;)

alasek
1. zář 2015

@xoriska No já to myslela tak,že když první vyšlo bez pomoci,tak druhé s pomocí taky určitě bude. 😉 Jsem bezmeznej optimista a když tomu věřím,tak to vyjde..Cítím ,že nám to vyjde a když né hned,tak třeba příště.No nemáš to růžový,ale důležitý je,že si můžem nechat pomoct,ne?U nás v CARu se stimuluje injekcema,přijde mi to asi lepší,reaguje na ně každá.Jinak tenhle CAR je taky malej,taky si tam dělaj všechno sami a jsou tam strašně příjemní,mají na tebe času,kolik jen ty chceš,žádný šup šup,jak jsem slyšela,že se to někde děje.Je od 2010,to byl jen pro cizince a od 2013 mají smlouvu s VZP.Stejně když tam vlezu,tak je tam převaha německy a italsky mluvících,ale mají hodně vysokou úspěšnost 😀

xoriska
1. zář 2015

@alasek Ted jsem koukala, že je to snad 2 ulice od toho kam chodím já :D . Včera jsem tam byla sama češka, takže to bude asi podobné 🙂 . Právě ta rodinná atmosféra se mi líbí, všechno v klidu proberou, zeptají se na náš názor, jak to chceme my a dle toho se udělá postup. Jak se stimuluje injekcema ? To si doma pícháš místo clostibegytu injekce ? To bych asi nedala a to pracuju sama v nemocnici.... Já dostala včera 2 a když to pujde dobře, tak pak až pregnyl. To víš, že jo, pozitivní myšlení je základ ! ;) Já si to taky říkám, hlavní je, že vím co mi je a někdo s tím něco dělá, víc už ovlivnit nemůžeme ...

petanevesta
1. zář 2015

Ahoj holky,muzu se k vam pridat?Ve ctvrtek 3.9.jdeme poprve na iui 🙂 Prvni dcerka se povedla diky Clostilbegytu,Pregnylu a casovanemu styku doma.Ted nam udelaji iui,protoze manzel jde stejne na spermio,tak pry je skoda ten "vzorek" nepouzit.Snazime se teprve od jara,ale ja mam od ledna desny problemy s cykly,delka 35-80dni,anovulaky,tak me doktorka nastesti dala zadanku do Pronatalu uz koncem cervence a opet mi byl nasazen Clostil..diky nemu se rysuje jeden folikul 🙂 Je u IUI vetsi pravdepodobnost otehotneni nez u normalniho sexu?:D Moc bych si prala,aby nam to vyslo...

xoriska
1. zář 2015

@petanevesta Tak přeju hodně štěstí at se zadaří ! 🙂 Jinak šance tu o něci vyšší určitě bude , jelikož se vybírají pro IUI kvalitní spermie a ty jsou zavedeny , takže se i pro ně zkracuje vzdálenost, kterou by musely urazit ;)

petanevesta
1. zář 2015

Dekuju,tak kez by 🙂 dneska vecer si budu doma.muset pichnout Pregnyl,tak to bude vesely :D delala jsem to jen jednou a povedla se dcera :D ted ji jsou 2roky a 3m a mam pocit,ze me tlaci cas,rada bych ty materske navazala a mela od sebe deti 3roky 🙂

xoriska
1. zář 2015

@petanevesta Já to mám stejně, rodičák na 2 roky a dceři je 17 měsíců, takže už jen 7 měsíců... Ještě , že ten Pregnyl mi píchnou tam, já bych do sebe jehlu nedala :D . Tak snad se nám zadaří, i když já teprve čekám, zda zabere clostilbegyt a vůbec z toho nějaký folikul bude

alasek
1. zář 2015

@xoriska Od 3.dne cyklu jsem si píchala Merional do břicha,do špeku,malinkou jehličkou,takže v pohodě. To zrovna já nesnáším jehly a injekce vůbec.A zvládla jsem to!Ale co bych pro to neudělala!! 😀 Píchala jsem to 9dní a měla jsem v pátek 2 folíky 19 a 17mm,na sobotu jsem domů dostala Pregnyl a v pondělí bylo iui.Ale co se mnou ty hormony dělaly ještě v sobotu-hrůza.. No já už byla po 2letech strašně utrápená,že pořád nic a hned 1.návštěva v CARu mě strašně nakopla,že se konečně něco děje.A to s tim přišel přítel,že tam zajdem-je to miláček.A ani nevěděl,jak moc mě to trápí,protože jsem nechtěla,aby se milování změnilo v hon na mimi 😅

xoriska
1. zář 2015

@alasek Aha, tak o tomto jsem ještě neslyšela . No já jsem zvědavá co se bude dít u nás 🙂 . My se znali ted už s manželem 5 měsíců, když za mnou přšel a říkal, že když nemůžu mt děti,tak není na co čekat , hned jsme šli do CAR a nejvíc se těšil na spermiogram, že alespon taky bude něco vědět :D . A kdy po IUI budeš znát vysledek ? 🙂

alasek
1. zář 2015

@xoriska No měla bych testovat až po 3týdnech,což nedam,takže zkusim po 14dnech a to bude v pondělí.Možná testnu dřív a pak budu pokračovat po 2dnech..Trpělivost zrovna neni moje silná stránka 😀

petanevesta
1. zář 2015

Ja budu asi holky po iui testovat driv.klidne od 7.dne,abych videla jak jde ze me Pregnyl pryc a zda pak carla zmizi nebo zesili 🙂 u dcer jsem to taky tak udelala,byla jsem klidnejsi.ze vim.co a jak 🙂 navic mam ted zasobu testu z ebay,tak je muzu placat :D

xoriska
1. zář 2015

Teda já trpělivost taky nemám, nejraději bych to věděla ted hned ! :D a těhotná jsem měla být nejlépe včera :D .
@petanevesta Mohu vědět odkud máš testy ? Právě , že to je u mě největší vyhazování penez za poslední měsíce :D

alasek
1. zář 2015

@petanevesta mě už právě pregnyl zmizel,to jsem zkoušela,takže teď budu čekat na ty opravdický // 😉

alasek
1. zář 2015

@xoriska od črvrtka začnu bláznit,už to vidim v živých barvách 😀

petanevesta
1. zář 2015

@xoriska mam je tady z bazaru MK,kupovala jsem ovu i tehu testy,protoze jak rikas v lekarne ty prachy jinak jen litaji...stoji asi 7-8kc kus a kdyz jich vezmes vic,nebudes platit postu 😉

petanevesta
1. zář 2015

@alasek ja prave tehdy testovala konstatne kazde rano a postupne carka zase silila,tak bylo jasno 🙂 tobe drzim palce 😉

martinek14
1. zář 2015

Ta krev se bere jen orientacne pro doktora zda je vse ok.Znova pujdu dalsi tyden a to se uz dozvime zda to vyslo ci ne.9 dnu po pregnylu a duch uz dnes neni.Uz nezbyva jen cekat a doufat.Co vy holky jak se citite?

martinek14
1. zář 2015

@alasek skoda ze si te taky nepozvali za 2 tydny rovnou na krev at mas jasno

petanevesta
1. zář 2015

tak jsem si večer píchla Pregnyl (10000UI) a ve čtvrtek ráno by měla být ovulka....jsem dneska ale nějaká cíťa, ty hormony mi dávají :-/ vyjela jsem večer na manžela, že se mnou dost nesoucítí a nepodporuje mě...někdy mám pocit, že to druhé dítě chci jen já a jemu je to šumafuk ☹ taky to tak máte někdy holky?

alasek
1. zář 2015

@petanevesta no jééje,se mnou to házelo,až jsem byla protivná sama sobě.Zhruba tak 4dny jsem v práci radši s nikým nemluvila,abych nepřenášela blbou náladu a bezdůvodnou nasranost na ostatní 😖 Já teda v příteli mám obrovskou podporu,pořád se ptá jak mi je a stará se,ať už jsem těhotná,já si to budu fakt užívat tu péči 😀

alasek
1. zář 2015

@martinek14 Tak na krev si můžu skočit i jako samoplátce,ale to už nějak vydržim.Spíš mě nechtěli tahnout 70km jen kvůli tomu,když stejnou službu udělá test. 😉 Mě s Pregnylem odešel i žaludek na vodě a píchání v podbřišku,tak nevim nevim,ale pořád věřim 🙂

ciambella
2. zář 2015

Tak jsme byly taky na IUI a dneska po 17 den tam byl duch. Tak dneska rano odber krve a teď čekat na výsledky do třetí. Se zblázním do te doby. Ale mam strach že ten ducháček je planý poplach 😕 mezi tím jsem mněla MZ tak proto ta nejistota 😖

petanevesta
2. zář 2015

@ciambella drzim palce 👍🙂

alasek
2. zář 2015

@ciambella Taky držim palčáky,ať se drží 😉

ciambella
2. zář 2015

@petanevesta no tak to nevyšlo ☹ tak jdem od ponělka na nový pokus ☹

xoriska
2. zář 2015

@ciambella To je mi líto... já ted už skoro týden čekám na menstruaci po agolutinu abychom taky mohli začít a pořád nic... :/ Nejraději bych se už posunula dál. Tak držím palečky, at se v září zadaří ! 🙂