Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ladyfox
14. říj 2015

Ahoj holky, v pátek máme jít na první IUI, manžel je nastydlý myslíte, že to mám zrušit? Má rýmu a bolí ho v krku. Máte s tím někdo zkušenost? Díky M.

xoriska
14. říj 2015

@ladyfox Já si myslím, že na spermie to vliv nemá, ale raději si zavolej doktorovi a ten ti řekne víc 🙂

gabra29
14. říj 2015

@ladyfox určitě bych se poptala, vím, že když měl jít manžel na spermiogram, tak mi sestřička říkala, že musí být úplně fit, žádné nastydnutí apod. takže asi to nějaký vliv má, ale kdo ví, radši se ještě poptej

ladyfox
14. říj 2015

@gabra29
@xoriska holky děkuji, čekáme takovou dobu a teď tohle...štve mi to...manžel šel k lékaři a uvidíme co mu řekne doktorka, a pak zavolám do CARU a optám se

xoriska
14. říj 2015

@ladyfox To chápu, bohužel to je věc, kterou člověk taky moc neovlivní, zvlášt v tomto počasí

gabra29
14. říj 2015

@ladyfox jasný, ale zase si řekni, že jestli už čekáte dlouhou dobu, tak už se to o měsíc nepo... 🙂 zase lepší být fit a předat prckovi to nejlepší než pak si vyčítat že jsme raději nepočkali. My jsme to bohužel taky museli posunout a to rovnou o 2 měsíce, protože mám jenom jeden vejcovod, takže taky nic moc, ale říkám si, že lepší počkat než pak už to vrátit nejde ☹

ladyfox
14. říj 2015

@gabra29
@xoriska no tak má angínu, ale volala jsem do CAR a prý to nevadí, tak to zkusíme...horečky nemá, tak prý to nevadí...navíc není ani jisté, zda budu mít před ovulací...tak uvidíme

xoriska
14. říj 2015

@ladyfox Tak snad to i přes tu menší komplikaci výjde 🙂

ladyfox
14. říj 2015

@xoriska děkuji 🙂 snad bude vše ok a zadaří se. Vtipný je, že ty "spermie" povezu se sebou MHD
Ty máš těhotenství ok?

xoriska
14. říj 2015

@ladyfox :D no když sel manžel na spermigoram, tak po asi 15ti minutách vyšel a řekl, že jede domu, že takhle by to fakt nešlo, takže si je tam taky vozil :D . Zatím vše ok. Minulý týden sem byla 4+2 tt, potvrdili mi těhotenství , ale nebylo ještě nic vidět, tak v pátek jdu znovu na UZ 🙂

ladyfox
14. říj 2015

@xoriska 🙂 no prostě mužský 🙂 K mimi blahopřeji., tak ať je vše v nejlepším pořádku 🙂

xoriska
14. říj 2015

@ladyfox Děkuju 🙂 Já budu uplně v klidu až se vrátíme ze svatební cesty a bude vše ok 🙂

nevesta172
14. říj 2015

Ahoj holky, dneska jsem se byla domlouvat s doktorem na skarifikaci a docela me prekvapil. Jelikoz je to primar v nemocnici a ma i soukromou ordinaci, tak se me ptal, jestli chci aby me operoval on. Rekla jsem mu, ze bych byla rada, kdyz je muj doktor. On mi na to rekl, ze me operovat bude, ale za prispevek 2 000 kc pro ordinaci. Prijde vam to normalni? Jako nadstandart v nemocnici, pokud chci neco navic, zaplatim. Tohle mi prijde trosku pres caru.

xoriska
14. říj 2015

@nevesta172 Mě to v dnešní době nepřekvapuje. Je to asi 2 roky , co zrušily nadstandartní péči , ale do té doby měli i ceník lékařu v podolí, pokud je chtěl člověk u porodu a bylo to od 10 - 25 tis. fakt mazec...

nevesta172
14. říj 2015

@xoriska wau to jsou palky. Nekdy se fakt nestacim divit ;)

xoriska
14. říj 2015

@nevesta172 Jo já taky ! Takže ta cena pokud by ti to dělal konkrétní doktor mi příjde ještě dobrá 🙂

nevesta172
14. říj 2015

Myslim, ze tento "nadstandard" ozelim ;)

ladyfox
14. říj 2015

Já platím u gynekologa roční příspěvky, sice je to dobrovolné,ale sestřička se vždy připomene 😀

nevesta172
14. říj 2015

@ladyfox vim, ze muj gynekolog si bere za tehotenskou nadstandardni peci, to bych treba zaplatila, at mam vic fotek miminka. Ale kdo me bude rezat mi je asi fuk, to prospim:D

vnikan
14. říj 2015

Ahoj holky, jsem tu nová. Mohu se přidat?🙂 konečně jsem našla nějaké spřízněné duše ohledně IUI. 😉 abych se trochu představila. O druhé mimčo se snažíme cca 1,5 roku. Bez antikoncepce jsem už několik let. Mám PCO a nízkou děložní sliznici, manžel má spermio OK. První dítko bylo hned a po komplikacích po porodu už se druhé nedaří. Dnes jsem 5.dc a stimuluji Menopurem na 1.IUI. Na utz mám jít v pátek 🙂.

gabra29
14. říj 2015

@ladyfox tak držím palce ať to klapne a je to o.k. kdy se ti pak podaří, vézt budoucího prcka v kabelce? 🙂 nebo asi v kabelce ne co? aby měli teplotu těla, tak někde v podprsence 🙂
Já ty chlapy na jednu stranu chápu, zase na druhou, myslím, že my trpíme rozhodně víc ☹

ladyfox
15. říj 2015

@gabra29 manžel pojede se mnou autem, bude muset vydržet 🙂protože představa,že jedu s kelímkem na těle je fakt vtipná 😀 😀 vzdyť vše je na ženské, muž je jen dárce 🙂)

gabra29
15. říj 2015

@ladyfox takže nakonec to poveze v podpaždí? 🙂 nebo třeba to dá tam a budete mít po starosti 🙂 někdy je to sranda 🙂

jarkamodra
15. říj 2015
Uživatel jarkamodra je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.

@kamila336 dobry den, ja mam zkusenosti jen s klinikou reprogenesis u nas vse vyslo hned při prvnim pokusu. 🙂

ladyfox
15. říj 2015

Holky tak konečně zítra.Držte mi palce 🙂

martinek14
15. říj 2015

Ahoj holky prosim o radu.V patak jsem dostala MS a bohuzel az od pondeli jsem zacala pit kontryhel.Do kdy ho pit?Nekdy pristi tyden jdem na 3 a posledni iui

xoriska
15. říj 2015

@martinek14 Pij ho do píchnutí pregnylu, pije se do poloviny cyklu a pak už ne 🙂 Tak hodně štěstí at ten třetí pokus je štastný ! 🙂

sistinka
15. říj 2015

holky tak 1. iui bohužel nevyšla tak nevím zda mám jít hned do druhého nebo ne dnes jsem začala špinit ☹

martinek14
15. říj 2015

@xoriska Dekuji.Uz se ale nejak smiruju ze pujdem na ivf.Co ty jak se dari miminku?

xoriska
16. říj 2015

@martinek14 Dneska jsem byla po týdnu opět u doktora na UZ a minule nebylo v děloze nic a dneska už tam byl gestační váček, ale nic v nem zatím neviděl, tak nevím, snad je to normální... vzal mi krev odpoledne si mám volat a ve čtvrtek znovu na krev a UZ