• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

3. září 2016 
@karlos12 Dekuji. Bohuzel ale vcera IUI a ani po Pregnylu,ktery mi pichli v pondeli jeste folik,ktery mel uz v pondeli 2,4mm nepraskl. Takze urcite zaae nic
13. led 2016 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 v práci lepší, něco málo už umím tak snad to bude v pohodě.... aspon mám myšlenky jinde a dny běží jeden za druhým a nemám čas přemýšlet
13. led 2016 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis86 námm uplynuly už 3 roky a nic....a prednison mám na potlačení imunity, alergie na spermie....měla jsem lehce pozitivní výsledky
13. led 2016 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindex tak doma dopomáhat.Jak je možné že nepraskl? To tělo je fakt záhada.Snad se brzy zadaří :slight_smile:
13. led 2016 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka84 to je dobře, já mám také myšlenky jinde, ale není to dobré, v práci se nám to hroutí, vedení je na h... a ještě lžou.Je to blbý a miminko nikde, abych z toho vypadla
13. led 2016 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Doma bylo pojisteno :slight_smile: Ale bohuzel ppdle mereni BT nepraskl ani vcera. Takze bohuzel. Nevim ,proc nepraskne ani po Pregnylu.
14. led 2016 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen doufám, že praskl. Jsem byla včera na IUI a jsem zvyklá, že doktorka vždy po inseminaci kontroluje folikul. Včera jsem byla u jiné a nic nekontrolovala.
14. led 2016 ve 21:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě to nekontrolovali ani jednou,vůbec mě ani nenapadlo,že by nepraskl..Já jsem se dneska dozvěděla,že kamarádka kterou jsem dlouho neviděla a nemohla otěhotnět právě porodila dvojčátka díky Dornově metodě.Otěhotněla hned 1.měsíc..Tak jsem googlila a už jsem objednaná :grinning:
15. led 2016 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@merope
@alasek
mě také Dr. nekontroloval. Přijdeme mi tedy hloupé, když dělají ultrazvuk aby zjistili velikost folikulu, naplánují pregnil a den IUI, ale pak už se neujistí, zda má ta inseminace vlastně význam. Každé tělo může reagovat jinak na podané látka(hormony)
16. led 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
v unoru jdu na seminář hormonální jogy tak pak poreferuji jaké to bylo a třeba cvičení přinese výsledek :wink:
16. led 2016 v 16:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindex
@alasek
@sinusofka já také měla kontrolu jen dva dny před pregnylem a pak nic.Ale je pravda že jsem nepociťovala ani bolest jako při ovu.Tak nevím.Ale četla jsem že to nekontrolují, asi jak kde
17. led 2016 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka84 už jsem o ní přemýšlela, ale když mám 17 služeb v měsící tak se mi nechce ve volnu ani z postele.Pak dej vědět :slight_smile:
17. led 2016 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 a to máš jak dlouhé ty služby? no já mám ted taky delší pracovní dobu, ale jistota volných víkendu a svátků...snažím se mít každý dn program, chodím cvičit a tak....
to mě ani nenapadlo, že by nemuseli prasknout..prostě cítím ovu a pak bolest přejde :unamused: z toho aby se člověk picnul fakt...
17. led 2016 v 16:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vždycky myslela,že když cítím bolest je ovu a ejhle,podle bazálky mam ovu až 2dny po bolestech..
18. led 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Spíše mi přijde, že chtějí co.nejvíce lidí dohnat na ivf. Kdyby inseminovali na základě potvrzené ovulace, tak by se jistě zvedla statistika úspěšnosti IUI
18. led 2016 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka84 jedu 12,5 - 13 hod, když je třeba i dýl.Víkendy , svátky i noční.Takže nemůžu chodit na nic pravidelného.Já také myslela že po pregnylu je to jistota.Zase je člověk chytřejší
18. led 2016 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sinusofka o dohánění k IVF jsem už četla, ale že by to dělali opravdu, to je hnus.IVF je líp placené, tak proč ne, že ? Je to mazec, hlavně nenápadně.
18. led 2016 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 Jo, hlavně nenápadně a mít k tomu bezva argument. Kdyby asi vycházelo kazde 2-3 iui, tak by si nemohli dovolit mnoho personálu a tolik potřebné vybaveni pro tenhle obor.
18. led 2016 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sinusofka to je pravda.Je to sviňárna.Ale je pravda že zdravotnictví je nejlepší obchod, což je hrozně smutné.
18. led 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcatka,chci se pripojit k vasi konverzaci,jsem od roku 2012 po operaci pipku,mela jsem rakovinu,od te doby marne snazeni o miminko,mam nastesti z drivejska dceku,ktere bude v cervnu 5 let,ale nyni s nynejsim pritelem nam miminko nejde :( Dr zjistil az po te dlouhe dobe,ze nejsem prisupna jak rika,mam cipek strosly,takze kdyz to reknu jako like,spermie neproniknout za cipek,ale "zabiji se o zbytek z cipku",jsem poslana do Znojma do spitalu,ze me to co me zbylo z cipku udelaji prichozi a po uzdraveni jsme poslan do Brna na inseminaci,strasne se bojim ze sklamani,co si ctu vase prispevky bojims e jeste vic,co me a pritele ceka,kolik to bude vsechno stat,hlavne nesnanim injekcni strikacky a bojim se,ze si budu muset pichat do bricha vitaminy,jak jsem slysela :(tak mi drzte devcatka palecky a snad se nam to miminecko zadari,palecky drzim i ja vam,hodne stesti.....
20. led 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkaa146 Inseminace je 6x do roka na pojišťovnu. Pokud normálně ovuluješ, máš v pořádku hormony a partner má v pořádku spermiogram, je pak inseminace dobrá metoda a injekce je tam jen jedna v každém cyklu. Takže pohoda (resp. si zvykneš a dá se i domluvit, že ti ji píchnou někde u doktora - byť většina lidí si asi minimálně po čase stejně píchá sama resp. partner, protože to je opruz někam chodit). Jinak mě ji jednou píchali v CAR proto, protože když jsem přišla na UTZ byl folikul tak velký, že se už dala píchnout rovnou a zbytek vždy partner.

Jen bude pitomé, že budeš muset na tu inseminaci dojíždět a vždy jsou to dvě návštěvy (výjimečně tři) - jedna UTZ kontrola a plánování, kdy bude inseminace a na inseminaci jedeš i s partnerem.

Pak se ještě bere utrogestan, ale tam je doplatek tak 40 korun na krabičku (stačí na jeden cyklus), to víc projedeš na to dojíždění.
20. led 2016 v 15:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my byli na inseminaci 18.1. (na druhém) tak jsem na to zvědavá jak to dopadne :wink: Toto druhé bylo na jiné klinice. Pokud nevyjde, zkusíme tedy asi IVF.. I když dle všech testů není problém nikde... :angry:
22. led 2016 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli ted po pate,z toho jednou to vyslo,ale nedopadlo,potom jsem dva mesice na to otehotnela prirozene,ale take to nedopadlo.priste po seste naposledy pak IVF. Ale take u nas nenasli zadny problem.
22. led 2016 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindex Tak držím palce ať to vyjde co nejdříve :wink:
22. led 2016 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpetruska Dekuji. No uz tomu moc neverim po 3letech. Kdyby aspon byla jistota toho IVF.
22. led 2016 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindex no my se s snažíme s přestávkami cca 5 let... Tak uvidime :slight_smile:
23. led 2016 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpetruska tak to taky dost:frowning2:
A kolik mate let? Ja mam 32 a pritel 39:frowning2:
24. led 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindex Mně je 28 let a manželovi 30 :slight_smile: ale věřím, ze nám i vám to vyjde :wink: musí :dizzy_face:
24. led 2016 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpetruska Nekdy si rikam,ze uz to nevyjde. A nekdy porad verim !! Ale u vas verim,ze to bude. Jeste mate spoustu casu :slight_smile:
25. led 2016 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 co noveho?u mě cyklus bez snažení, musíme se chránit a beru ten prednison..takže dalsí cyklus máme povolené během ovulace bez kondomu..už se těšíme :grinning: :grinning:
kamarádce se dvakrát zdálo, že jsem těhotná...a to vubec neví čím si procházíme...jinak v práci se zaučuji a je toho kotel ale aspon se člověk zabaví
25. led 2016 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek