• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

3. září 2016 
@darinka84 tak jestli jsi to nedostala tak šance pořád je.zkus jít zítra na krev
29. únor 2016 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka84 Ahoj, tak co ms ? Koukla jsem se rychle na net, zůstala jsem na pokoji.Stále marodím a venku je teplo a prší, manžel šel zkusit štěstí na svah na dopolodne.Já jsem si zůstala hezky v pelíšku, nalakovala nehty a udělala masku.Tomu říkám dovča :wink: Tak jak testy ? Už něco víš ? Já dobrala ten clostík a uvidíme.Snažení je na nás.Držím pěsti :slight_smile:
29. únor 2016 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte ? Já si užívám na horách, na pokoji.Venku je hnusné teplo a mokrý sníh a já jsem nemocná.Ale dobrala jsem clostík, bez vedlejších projevů, to jsem ráda.Jen jsem cítila vaječníky ( asi :wink: ), ale jinak pohoda, uvidíme v době ovulace a dál.Jinak držím všem pěsti a přeji hezký den :slight_smile:
29. únor 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karlos12 dobrala jsem utrouš tak asi až zítra dorazí menses..to budu 28DC..se máš že dovolenkuješ..tady tady prší ale musím být v práci a je tady blázinec...
jinak už zjisštuju info o IVF a jsme s manželem domluvení že za dva měsíxce zavolám do centra a jdeme do toho...tak zjištuju cenu a jak konkretně to preobíhá..hlavně jsem pořád ve zkušebce takže nemužu brát dny volna a co vím tak v jednom pokusu je třeba kolem 5ti návštěv
29. únor 2016 ve 12:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dnes måm za sebou první IUI ve středu hned druhý:slight_smile: ale jsem nějaká rozpačitå strašně bych si to přála, ale po rozhovoru z mudr.nám nedåva žådnou šanci :frowning2: manžel må upa minimum spermii tak nwm co måm dělat jestli pokračovat nebo už přímo IVF :frowning2:
29. únor 2016 ve 12:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gufunka držím pěsti třeba to vyjde..mě říkal dr. že na čísle nezáleží , podívej na nás my máme vysledky na jedničku a stejně tři roky nic... :grinning: pokud vyloženě nespěcháte a je problém jen v tom počtu spermií možna bych zkusila napúřed IUI..však je to 6 pokusů zdarma a za pár měsícu bych se už předběžně poohlížela po IVF...já to tam taky směřuju a pokud by k tomu nedošlo brala bych to jako příjemné překvapení, ale už sbírám peníze na IVF
29. únor 2016 ve 12:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gufunka dvě IUI za sebou? to jsem nevěděla,že jde...no zkusila bych jich pár a až pak IVF.
29. únor 2016 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka84 děkuji :slight_smile: jj jen počet nemá ani milión :frowning2: přemýšlelý jsme radši na dárcovství nejsme zrovna při penězích aby jsme to zkoušely vickråt :frowning2: a co vám řekly proč to nejde když jste oba zdraví:slight_smile:
29. únor 2016 ve 12:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elis86 jj jde ale taky jsem to nevěděla :slight_smile: děla se to tak jen při prvním že dvakråt za sebou aby se to potvrdilo a byla větší šance kéééž by :frowning2:
29. únor 2016 ve 13:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gufunka že se to někdy stává, že jsou fyzicky ok a prostě to nejde :grinning:
29. únor 2016 ve 14:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím jen ze zvědavosti jaké výsledky mel vaší chlapi na spermiu kolik těch mrse měli a jestli se podařilo a napokolikrát?
29. únor 2016 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja dneska testovala a 6 IUI, opet nevyslo. Takze budu volat k doktorovi a domlouvat se na IVF :(
29. únor 2016 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevesta172 to je mi líto :frowning2: a jestli se mužu zeptat jaký je problém jen u partnera?
29. únor 2016 v 19:08  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte kolik stojí IUI po "vyčerpání" 6ti pokusů hrazených pojišťovnou? Díky
29. únor 2016 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@japerinka7 ahojky slyšela jsem že dva tisíce ale nejsem si jistá :slight_smile:
29. únor 2016 v 19:20  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gufunka Super, díky! Kdysi v nějakém komentu byla taková nějaká částka, ale nebyla jsem si jistá, jestli jsem si to s něčím nespletla... :wink:
29. únor 2016 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevesta172 taky půjdeme na IVF..asi se z naší skupiny IUI stane postupně jdeme na IVF :unamused: ale já už se těším, prostě si uděláme dítě v laborce..v ložnici to umí každý :grinning:
1. bře 2016 v 08:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@katkavfr poprvé na spermiogramu jen 7mil (asi nervozita), první IUI 12milionu a druhé 11 mil...průměr je 15,ale prý to na IUI stačí. Bohužel se zatím ale nedaří.
1. bře 2016 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevesta172 to mě mrzí,myslím že k tomu dojdeme skoro všechny jak vidím...tak podávej info jak vše probíhá,díky
1. bře 2016 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm a je dané nějaké minimum spermií pro iui?
1. bře 2016 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkavfr kdyby byl počet tak malý že by IUI neměla smysl, určitě by ji dr ani neprovedl a byli jste o tom informováni.. :wink: já bych zkoušela
1. bře 2016 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katkavfr to nevím,.ale na těch 11 milionů mi řekl,že to na IUI v pohodě stačí.
1. bře 2016 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se k vám, v pátek nás čeká 2. IUI, které si sami hradíme. 1. IUI bylo 2.2. 2016, neúspěšné a bylo nám řečeno, že další můžeme až za 3 měsíce s pojišťovnou, tak jsme do toho šli bez pojišťovny a částky pomalu, ale jistě stoupají. Komplet částka zatím 5500 Kč. Ale co bychom za naše miminko nedali :wink:
1. bře 2016 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venda01 přeji hodně štěstí..teda je mě jasné že každá uděláme cokoliv, ale mám pocit, že toho ty centra pěkně zneužívají....byla jsem na IUI a můžeš 6x po sobě...nevím jaký je rozdíl nemocnice a soukromý car, ale já platila za IUI pouze 30kč ještě když byli poplatky a nyní zcela zdarma..mám předběžné kalkulace soukromý car zlín a fakultka olomouc, na kterou je mimochodem bezvadná recenze a rozdíl: 50litru zlín a olmík max 25tisíc..tohle je velká hra tyhle cary :sunglasses:
1. bře 2016 ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka84 všechny platby jsou za hormony, konkrétně píchám Fostimon a zvýšili mi dávku, proto ta cena. Chodím do Brna na Obilňák,jinak za proces IUI si berou 700Kč.
1. bře 2016 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darinka84 50 litru Zlin? Za co?
Ale Zlin je celosvetova jednicka :smile:
1. bře 2016 v 16:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkavfr My měli pouze 2mil a z toho pouze 2% zdravých...no a IUI nám normálně udělali... teď už jen čekám na výsledek...
1. bře 2016 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leni09 juuuu tak držím palce kdy testujes?? :slight_smile:
1. bře 2016 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni09 držím pěsti, ať to vyjde
1. bře 2016 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni09 drzim palce ja zitra pichnu pregnyl a iui bude v patek ale jeste zitra 11dc mi udelaji jeste jednu folikulometrii,v po byly v pravo 3 folici kolem 14mm a v levo 1 kolem 11mm ale 9dc bylo na planovani iui brzy takze zitra se dozvim,jinak stimuluji menopurem a reaguji dobre. Mam za sebou 3 iui a 1 ivf oba jsme ok ale manzel mel jen 4% a ted po 3 mesicich 27% ze 148mil tak se nechame prekvapit.
Drzim palce
1. bře 2016 v 18:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek