Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
23. únor 2016

@karlos12 tak melo by se to cvičit 3-4týdne a je jedno kdy a který den....je to super a mě to pomáhá duševně hodit se do klidu.....box by stačil taky případně 😀 ale musela bych ho použít přímo na něm.... a jak si na tom?čekáš na menses pořád?

elis86
23. únor 2016

@janule1987jk my až na místě...výsledky jsou přesnější a za 2 minuty je venku 🙂

elis86
23. únor 2016

@darinka84 taky jsem byla v sobotu na IUI a čekám,co bude...kdy testuješ?

katkavfr
23. únor 2016

Ahoj HOLKY koukla sem snad všude ale asi špatně hledám mohla by ni nějaká dobrá duše říct jak a co všechno musíme podstoupit s manželem než by došlo k iui??

karlos12
23. únor 2016

@darinka84 ahoj, a neuklidnilo by Tě to víc ? Zboxovat šéfa ? Už nečekám, dnes dorazila, od zítra zobu clostík, ale stejně nestihnu sono, ale už to neřeším .Je lepší tu jógu nejprv s instruktorem ? Už jsem koukala i na netu, ale nevím, nikdy jsem na žádné nebyla , hlavně nevím kdy a jak dýchat.

merope
23. únor 2016

@katkavfr Musíte vstupní vyšetření (pokec) a spermio, ale u nás chtějí i potvrzení průchodnosti vejcovodů. Plus teda potom nějaké ultrazvuky.

darinka84
24. únor 2016

@karlos12 jogu rozhodně naučit pod dohledem..jinak to mužeš dělat špatně a bud to nebude mít žádný vliv a spíše bych se bála že si nějak ublížím...učili jsme se to celý víkend na semináři a obcházela nás všechny zda děláme cvik dobře a zda správně dýcháme, pak je tam duležité u cviku práce s pánevním dnem...muj byl včera u vyhlášeného homeopata a poslal homeopatika i mě a prý se nám to určitě podaří, že nebude problém 😀 takže momentálně mám maximální podporu aby se to povedlo... 😎 jen bych se potřebovala více uklidnit ohledně té práce je to tady nějaké napnuté

elis86
24. únor 2016

@katkavfr ahoj, no musí tě tam poslat doktor když se delší dobu snažíte...a zřejmě předtím bude muset muž podstoupit spermiogram,abgy se zjistilo jestli není chyba hlavně tam. Pak už jen ultrazvuk, dva dny před IUI malá injekce do břicha a jdete na to 🙂

darinka84
24. únor 2016

@elis86 včera jsem odepisovala a koukám že odpověd tady není..ale to se mě stalo už vícekrát 😖 no nicméně netestuju, to by mě stresovalo..počkám zda menses dojde a nebo ne a to je nejlepší test 😀 beru prášky byla mě zjištěna mírná alergie na sperma, takže proběhl první pokus s nima...a kdy má dorazit menses?

elis86
24. únor 2016

@darinka84 taky pravda, první IUI nevyšla a testovala jsem před menses...jenže ta se mi poprvý zpozdila o 5 dní asi tím pregnylem. Měla bych vědět příští víkend,co ty?

elis86
24. únor 2016

@darinka84 jak ti zjistili tu alergii?

darinka84
24. únor 2016

@elis86 byli jsme v praze na imunologických testech..dělají to tam nebo Plzen....my jsme totiž oba zdraví a neví problém...tak tam zjistili mírnou alergii

katkavfr
24. únor 2016

Holky tam krev na hp nabrana žádost na spermio taky.... no a večer ze srandy i kdy jsem 2dc sem teď ta a hele... co myslíte? ?

elis86
25. únor 2016

@katkavfr jsi po IUI nebo přirozeně? já tam každopdádně něco vidím 🙂

darinka84
25. únor 2016

@katkavfr je tam nějaká mázlá čárka, nevím...ale 2DC?a menses byla jaká?

katkavfr
25. únor 2016

Fotka nekvalitní v reale krásné // růžové a dnes na krvi ze prý hcg negativní a ze v krvi je později než odhalí test každopádně falesnak ms je totiž normální silná 🙂 iui teprve plánujeme v pondělí jde muž na spermio

darinka84
26. únor 2016

ahojte ženy jak se vámdaří...mě se blíží menses tak jsem více a více smutná že z našeho snažení nic nebude...ale tak říkám si co se má stát stane se a je to teprve první pokus s těma práškama....ale prolítla mě hlavou myšlenka kdo ví co bude..třeba ztvrdnu v práci, která mě zase až tak nenaplňuje, za pár let budu pořád bez dětí a stará ☹

elis86
26. únor 2016

@katkavfr kdy zkusit jít na krev teda? ve 2týdnech udělám test a na krev mám zkusit jít dyžtak hned?

elis86
26. únor 2016

@darinka84 ale prd....určitě se zadaří, dřív nebo později.důležitý je mít i jinou nápln v životě. Já si třeba pořídla na podzim koně,což byl celoživotní sen a chmury mě moc nepopadají,protože jsem obden ve stáji 🙂 A když IUI nevyjde,tak si řeknu: no tak nic, příště to vyjde a aspon můžu jít ještě další měsíc jezdit 🙂

darinka84
26. únor 2016

@elis86 no zvířata mám a další mám zákaz, to už by mě manžel přetrhnul... 😀 ale s tou náplní to je pravda..no asi tak mám koníčků za ten týden spousty, někdy až moc protože celý týden lítám jak hadr na holi, ale ke konci měsíce to stejně občas pande na mě...

elis86
26. únor 2016

@darinka84 jo lhala bych kdybych na to nemyslela...ale není to jediná radost v životě a vlastně mi biol.hodiny ještě moc netikají. což je divný když má za měsíc 30 🙂 A primář mě ujistil, že se podaří,jen jde o to kdy. A věřím mu,takže žádný chmury! ps: kdy to máš dostat?

darinka84
26. únor 2016

@elis86 mě už 30 bylo :D ale cítím se na 25...asi nedele nebo pondělí

elis86
26. únor 2016

@darinka84 já někdy na dvacet 😀 tak držím palce, dej vědět! já za týden zkusím test. Zatím ale nic, ani prsa nebolí jako po první IUI.

katkavfr
26. únor 2016

@elis86 na krev nejdřív v den "ms"

katkavfr
26. únor 2016

Jinak Teda já byla 2dc u gyn na hp a ve středu jde muž na spermio tak smě zvědavá ;)

hanulkavelunka
26. únor 2016

@katkavfr za 4 roky snazeni jsem mela nekolil takovych testu a v dobe ms toto muze byt falesne pozitivni a kdyz v krvi to neni tak je mi to velmi lito. Never testum ale krvi a preji hodne stesticka at se brzy dockame

Testla jsi jinym a znova z ranni????

darinka84
27. únor 2016

dnes sem to ráno nevydržela a udělala test a je negativní...dostat bych to měla asi v pondělí...ale začínají mě bolet prsa, takže z toho první pokus nic nebude...asi už si zavolám do caru a začnu plánovat IVF. ☹

katkavfr
27. únor 2016

@hanulkavelunka ano já zkousela vždy ráno několika druhy a nic a večer mi jakýkoliv vyšel takto ale vzhledem k silné a bolavé ms to bylo nejspíš biochemicke nevadí no uvidíme co se mnou po testech bude dělát gyn....

elis86
28. únor 2016

@darinka84 to me mrzi...ale zkus jeste vydrzet,bylo to poprvy. Ja testnu v sobotu ale priznaky zadny,jen se mi parkrat udelalo trosku soufl ale to zas bude utrogestanem.

darinka84
28. únor 2016

@elis86 nejhorší je, že když jsem se vrátila odpoledne k testu byl tam duch a dnes ráno na dalším testu nic ☹