Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gabra29
5. říj 2015

@chilli009 díky moc, držím palce i vám. No, náš teď tedy do ukázkového má hodně daleko, tak nevím, tenhle týden jdu k doktorce, tak uvidíme na čem se domluvíme. A ty už máš nějaké IUI za sebou?

gabra29
5. říj 2015

@xoriska je super, jak všem IUI vychází, kdyby dělali statistiky podle koníka, tak není úspěšnost 10-15% ale alespoň 90% 🙂 paráda, jen tak dál 🙂 doufám, že i my budeme mít takové štěstí a brzo se připojíme do klubu těhotných 🙂 držím palce ať je vše o.k. a vesele prcek roste 🙂

xoriska
5. říj 2015

@gabra29 Já jsem to právě vubec nečekala, když jsem věděla, jaká je malá uspěsnost , no a ono to vyšlo... Manžel už to ví a měl hroznu radost, jen ted zvažujeme svatební cestu na kterou máme jet 30.10. Držím palečky a myslím, že to výjde i tobě, podívej jak se zadařilo tady 🙂

krmv
5. říj 2015

@xoriska gratuluji moc

xoriska
5. říj 2015

@krmv Moc děkuju 🙂

gabra29
5. říj 2015

@xoriska to je opravdu paráda, mám z toho radost, že to takhle pěkně funguje a je to v podstatě "nejšetrnější " metoda a nejvíc blížící se přirozenému početí 🙂 Neboj, to bude o.k. svatební cestu si užijete a bude to v pohodě. Budeš se opatrovat a ono to půjde. Vždycky se říká, že pokud to má být o.k. tak se to prostě udrží ať děláš co děláš (samozřejmě pokud to není něco extrémního) takže bych se nebála.

xoriska
5. říj 2015

@gabra29 To mi říkal lékař i když sem to s ním řešila a jelikož jsem měla první těhotenství bez problému, tak to snad bude ok 🙂 . V pátek jdu na první UZ, měla bych být 4+2 tt, takže sem zvědavá co bude, spíš nebude vidět...

krmv
5. říj 2015

Chci se zeptat zda tehu se bude pocitat od posledni menses nebo od IUI.?

xoriska
5. říj 2015

@krmv od 1. dne poslední MS. Já jsem dnes dle doktora 3+5 a v pátek jdu na první UZ 🙂

krmv
5. říj 2015

aha.ja myslela podle Iui kdy jsem nejspis otehotnela

xoriska
5. říj 2015

@krmv Těhotenství se bere vždy od poslední MS a miminko je tak vždy vlastě o cca 2 týdny mladší než týdny které se udávají.

martinek14
5. říj 2015

@xoriska Velika gratulace ja dnes bilo.Posledni nadeje je fuc.Ve stredu jdu na krev ale zbytecne ☹

xoriska
5. říj 2015

@martinek14 Opravdu ? To mě mrzí... já jdu v pátek na první UZ, jen se modlím aby bylo vše jak má... Každopádně, když t nevyšlo ted , výjde to příště. Podívej tady na nás, ta uspěšnost do 4tého IUI je opravdu veliká ! ;)

martinek14
5. říj 2015

@xoriska Dekuji za podporu.Je to na psychiku fakt silene.Uz mame 2 iui tak nas ceka asi dalsi.Jeste jedno pak ivf.Nevis nahodou jak to probiha?Zda se ji jine tabletky jak u iui?

xoriska
5. říj 2015

@martinek14 Na IVF byly dvě kamarádky a vím že si píchaly do břicha od 2DC nějaké injekce , pak byl UZ,a pak nějaké léky asi odběr vajíček a pak léky k přípravě ne IVF, ale to má každá jiná, zaleží na diagnoze a spermiogramu partnera... K tomuhle jsem se naštěstí nikdy sama dostat nemusela... Tak držím palečky at to klapne ted a nemusíš na IVF 🙂

martinek14
5. říj 2015

@xoriska Dekuji moc

bara183
5. říj 2015

@martinek14 vždyť ještě čas 🙂 dnes jsi teprve 13 den a 12 tak ještě vydrz 🙂

bara183
5. říj 2015

@martinek14 někomu se to ukáže až 14 Dpo

martinek14
5. říj 2015

@bara183 Dekuji moc za nadeji.Jsi hodna ale uz nejak prestavam verit.Myslim si ze kdyby tam mimi bylo tak aspon nejaky mini duch by tam musel byt

bara183
5. říj 2015

@martinek14 každé tělo reaguje jinak 🙂 neznamena,že když se to neukázalo 12 D. Tak se to už neukaze třeba zítra 🙂 zkus a uvidis a rozhodne neztracej naději vím,že to jsou šílené nervy,ale koukni zatím se to povedlo a když to nevyjde teď tak třeba příští měsíc 🙂 🙂 hlavně nesmis přestat doufat,kdy hdes na kontrolu?

bara183
5. říj 2015

@martinek14 a včera jsi na testů něco měla?

chilli009
5. říj 2015

@gabra29 jj, už máme za sebou 2.IUI a poprví z toho bylo mimoděložní :( a podruhé to nevyšlo, tak snad na po třetí to klapne nebo prostě tento cyklus 😵

martinek14
5. říj 2015

@bara183 Jdu ve stredu na krev.Ne asi tam nic nebylo ja to sice ruzne natacela ale asi fakt nic

bara183
5. říj 2015

@martinek14 tak drží palce i na nohách 🙂 ať je to pozitivní 🙂 a hlavně děj pak vědět jak jsi dopadla 😉

martinek14
5. říj 2015

@bara183 Dekuji moc urcite dam vedet

nevesta172
5. říj 2015

Ahoj holky, na internetu jsem narazila na to, ze se predepisuji lazne na neplodnost. Funguje jeste, nebo to byvalo kdysi? Mate nekdo zkusenost?

martinek14
5. říj 2015

@nevesta172 tak to jsem jeste neslysela

martinek14
6. říj 2015

Ahoj tak dnes 13 a 14 den po iui a velmi pidi duch tam je!Nevim ale nadeje umira poslesldni.Budu doufat

bara183
6. říj 2015

@martinek14 no super to něco znamenat musí 🙂 alespoň malá naděje 🙂 🙂 pidim duchem to začíná 😉

gabra29
6. říj 2015

@nevesta172 Ahoj, funguje to pořád. Já jsem byla v lázních po mimoděložním těhotenství, je to 4 roky zpátky, tenkrát to bylo na měsíc a bylo to super 🙂 určitě to je pořád dál, akorát to myslím zkrátili na 3 týdny. Musíš mít doporučení od gynekoložky, partner musí mít dobrý spermiogram a pak myslím, že jsem čekala asi měsíc na schválení nebo možná 14 dní, už si to nepamatuju a pak hurá do Františkových lázní 🙂