Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

lucijete
10. čer 2014

Holky tak kdo už jste pí ET či KET tak držím palce!!!! Mě se to už taky blíží. Jo a myslíte, že musí jet se mnou na KET manžel? Minule byl, ale teď neví, jestli mu dají v práci volno.....že bych si to pak sama odřídila domů🙂

pavlina1976
10. čer 2014

@lucijete Ahoj 😉 . Nemusí s teboou manžel. Se mnou taky nebyl, taky nemohl z práce 😉 . V pohodě to odřídíš, je to jak gyn vyšetření 😀 . Se mnou byla tchýňa, aby cesta rychleji utíkala, tak jsme kecaly 😀

japro
10. čer 2014

@lucijete ahoj děkujem moc a tobě držím paty palečky 🙂 nemusí já ted prvně byla sama ale domu sem jela busem já neřídím 😉

suzik161
10. čer 2014

@martas14 Ahoj, tak jak už jsi to dostala?? Já byla dnes na konzultaci před KET a kladl mi na srdce, že pokud to nedostanu do 35DC, tak mám volat a přijed na vyvolávačku. Tak bych zkusila zavolat do Caru, co ti řeknou 😀

suzik161
10. čer 2014

Ahoj, tak mám konzultaci za sebou, dostala jsem estrofem, myslím. Nafasovala do zásoby Utroš a teď už jen ta mrška 😀 Jinak jsme se domluvili, že rozmrazíme dva bojovníčky a zkusíme to s dvěma 😀 ten nový doktor je dobrý, zasmáli jsme se 😀

martas14
10. čer 2014

@suzik161 ještě to nemám, fakt haluz nikdy nemívám problém s ms a chodí celkem pravidelně po těch 28DC ale teď to musí být po těch hormonech, ale dnes ráno jsem už měla takové trochu narůžovělé na papíru, takže očekávám, že snad už je to na dobré cestě .....na vyvolávačce jsem byla před dvěma roky a ani po čtyřech injekcí jsem to stejně nedostala, takže úlet....no uvidíme, případně bych ještě počkala na další cyklus, nijak to nehrotím...

olinkak
10. čer 2014

@pavlina1976 Ahoj Pavlínko, tak jsi měla pravdu, vše je O.k. 🙂 vypadá to na 13 folíků, jen doktor říkal, že rostou hodně rychle...tak nevím, musela jsem už dnes začít píchat i ten hormon proti Ovu, se z toho poseru, jak to do toho stehna bolí !!!! Odběr folikulů se posouvá na dřívější datum buď neděle 15.6. nebo ponděli 16.6. 🙂 Jen aby byla dost vysoká sliznice zatím má 8mm, tak nevím jestli je to dost, nebo málo...Děkuju za držení pelečků !! 🙂

olinkak
10. čer 2014

@lucijete Ahoj Lucinko, děkuji i tobě za držení palečků 🙂, asi pomohly 🙂 13 pěkných velkých folíků 🙂 teď jen aby nepraskly dřív, než mi je odeberou..a hlavně ať roste sliznice, prej za folíkama pokulhává !!! v pátek jdu opět na konrolní utz...a pak už budu vědět kdy bude odběr a pak už jen čekat na transfer a pak už se bude těhulit !!! Budu ti v pátek moc držet palečky !!!! My tragédky ze snažilek to prostě musíme zvládnout 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Jinak už jsme fakt na odstřel 🙂

olinkak
10. čer 2014

@japro Děkuji palečky pomohly 🙂, ale ještě není vyhráno, teď aby tam ještě v těch folíících byla zralá vajíčka ...a pak aby se všechny dobře vyvinuly..no prostě jsem na začátku, ale z dobrého utz mám radost 🙂

pavlina1976
10. čer 2014

@olinkak No tak to jsou krásné zprávičky. Buď ráda, že ti rostou rychle, aspoň nemusíš dokupovat dávky hormonů 😉 . Mě rostly pomalu a vždy mě stálo pár tisíc navíc a víc zaneřáděný tělo 😀 . 13 folíků je krásnej počet, akorát, budou plný kvalitních vajíček 😉 . A sliznice je krásná, na zahnízdění stačí 7mm, já měla teď 8,5mm. Takže super 😀 . Jde to jako po másle 😉

olinkak
10. čer 2014

@pavlina1976 Tak to jsi mě uklidnila 🙂, já totiž když o tom doktor mluví tak říká jako že dobré, ale že sliznice by měla být ještě vyšší...tak doufám, že za těch 5 dní ještě naroste 🙂 No já mám děsnou schýzu z těch bodanců do stehna..to tak bolelo...a když si představím, že zítra ráno musím sama do břicha i do nohy...no fuj !!! A taky mi snížil dávku toho gonalu(či jak se to jmenuje).....jen doufám, že folíci budou pěkně u mě zrát 🙂

olinkak
10. čer 2014

@pavlina1976 Tak teď jsem četla, že ideální výška sliznice je 13mm, tak to mám ještě co dělat ještě celých 5mm, tak doufám, že si pohne a doroste 🙂

pavlina1976
10. čer 2014

@olinkak Nevím kde jsi to četla, ale mě dr říkal, že nad 7mm je to super 😉 . Takže neblázni a buď v klidu 😉 . Co víc si přát, když ti snížil dávky gonalu, to je super, mě je pořád zvyšovali. Je super, že takhle krásně reaguješ 😉

bien_1987
10. čer 2014

@olinkak ahoj, koukala jsem, že jsi ze Zlína, chodíš taky do Tomášova?
závidím takovou pěknou reakci, já jsem zatím druhý den stimulace, v pátek jdu na první kontrolu s folikulama a zatím nic moc necítím. Mám 187,5 jednotek gonalu... Cítím se asi celkem normálně 🙂

olinkak
10. čer 2014

@bien_1987 Ahojky 🙂 jo chodím do Zlína k dr. Křenkovi (předtím k dr. Slovákové), já jsem taky po prvních injekcích nic necítila a měla jsem na začátek 200 jednotek, teď mi to snížil na 187,25 + přidal ten na zastavení ovulace...cítím se normálně, jen trošku tlak v podbřišku a ráno mi je blbě od žaludku..ale to je tou nervózou z injekcí, nenávidím to pichání !! A ty chodíš ke komu??

lucijete
10. čer 2014

@pavlina1976 Oli a ke komu chdíš? Já jsem byla mimořádně na UTZ u Křenka, jinak chodím k Chovancovi - a ten mi říkal, že mám sliznici 6mm a je to prý ideální....tak nevím....jestli se to nějak liší výška sliznie pro KET a pro ET.....

olinkak
10. čer 2014

@pavlina1976 Ty mě Pavlínko tak krásně uklidňuješ 🙂, tak já doufám, že všechno bude i dál pokračoovat v takovém příjemném sledu..nerada bych na konci toho martýria byla zase na začátku ...No jako vzhledem k tomu, že u mě nenašli žádný závažný problém...tak se tělo chová zatím normálně....ale příroda je nevyspitatelná, tak pořád doufám, že to bude všechno jak se říká značka IDEÁL 🙂

olinkak
10. čer 2014

@lucijete Luci já jsem chodila k Dr. Slovákové, teď jsem změnila a stimulovat už mě začal Dr. Křenek, tak chodím k němu ...je to sympaťák a působí na mě takovým uklidňujícím dojmem🙂 Tak doufám že to se mnou mlaďoch zaválí na jedničku 🙂

bien_1987
10. čer 2014

@olinkak my chodíme k dr. Rumpíkovi. Ale hysteroskopii mi dělal pan dr. Chovanec (byl moc příjemný a citlivý) a při včerejším objednávání mi sestra řekla, že v pátek asi dr. Rumpík nebude v ordinaci, tak že asi půjdu k panu Křenkovi. Tak asi během toho ivf prubnu všechny 😀

mi ty injekce přijdou zatím v pohodě (ale zatím mám jen Gonal a ten podle mě není vůbec cítit, jak je ta jehlička teňoučká)

olinkak
10. čer 2014

@bien_1987 Já jdu taky v pátek na utz k doktoru Křenkovi, hned ráno na půl osmou 🙂 tak se tam asi vystřídáme 🙂 Křenek je sympaťák a takový mladíček, je mi moc sympatický 🙂 Tak doufám, že mě nezklame a zaválí to se mnou 🙂 🙂

lucijete
10. čer 2014

@olinkak
@bien_1987 Holky a mě čeká v pátek KET a když tam nebude můj Chovanec, tak mi to udělá taky Křenek🙂 Jo je to roztomilouš🙂 Ale zas tak mladej není, kámošku rodil a prý má tak kolem 37.... A Rumpík tam taky ordinuje? Sem myslela že když je ředitel, tak dělá jen takové formální věci.....

olinkak
10. čer 2014

@lucijete Tak to je prča, tak nás nakonec "udělá" ten stejný doktor, to je náhodička 🙂 Se tady culím jak trotlík. O Rumplíkovi nevím, že ordinuje...asi mu to chybí, ředitelování asi nejni úplně ono 🙂 Jako 37 je prostě mlaďoch, je o rok starší jak můj manžel 🙂 Takže je to ročník tak akorát pro mě 🙂 🙂 ideálka 🙂 No číst tohle manža tak asi začne žárlit, ale fakt je slaďouš, přesně jak říkáš 🙂

pavlina1976
10. čer 2014

Holky to je radost to tady číst 😀 Ještě máte krásnýho dr, tak proto se ty vaše orgány tak snaží 😀 , tak tomu už rozumím..... 😀 😀 😀

pavlina1976
10. čer 2014

Jinak mě děvčátka začíná chvilkama popíchávat a pobolívat v podbřišku 😉 😒 . Tak jsem z toho taková rozpačitá. Ale věřím jim na 100%, takže to přisuzuji zahryzávání 😀 . I když to je asi ještě brzo že?

olinkak
10. čer 2014

@pavlina1976 kočičko já bych řekla že si tam drobeček vrtá dírku, aby se uhnízdil dost hluboko a vydržel tam 9 měsíců !! Držím moc palečky !!!! A náš slaďoušek doufám bude mít šikovné ručičky a pořádně nám to udělá a budeme všechny těhule jedna dvě 🙂

pavlina1976
10. čer 2014

@olinkak 😀 😀 😀 to je vtipný 😉

bien_1987
10. čer 2014

@olinkak
@lucijete
jé, tak tam budem v pátek všechny 🙂 snad to bude šťastný den!

lucijete
10. čer 2014

@olinkak Tady to ale jde až do hanbatých debat:D:D:D:D:D Jako ja sem nemyslela starý - ale oproti mě, čtyriadvacítce😀 To beru jinak🙂 To sem nechtěla urazit tvého manžela🙂 Můj taky není mlaďcoh, 32...brzo🙂

@pavlina1976 dobře se to čte, co🙂

pavlina1976
10. čer 2014

@bien_1987 Nejenom šťastný den, ale celé léto bude pro nás šťastné 😀

bien_1987
10. čer 2014

holky, já to nevydržela a v tom vedru si dala půl pěkně nachlazeného piva 😎 snad to až tak při stimulaci nevadí...