• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo je po ET a jak se cítí?

27. září 2014 
autor
@pavlina1976 ahojky, dneska mě popichuje i druhá strana, a pocity nijaké. Moc si přeji úspěch, ale nechci se za každou cenu upínat :wink:
A co nového u tebe? :slight_smile:
4. dub 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky To jsem na tom všechny stejně s tím upínáním :wink: . No ono se to lehko řekne a stejně člověk věří na 100% do poslední chvíle no :grinning: . Je to hrozný tohle čekání co :angry: . Kdyby tak to člověk poznal, nebo věděl hned. Je to nekonečných 14 dní. I když minule když se to nepovedlo, tak jsem ms dostala přesně na termín, takže příští týdne kolem 10.4. se uvidí a když mrcha nepřijde, tak v sobotu testnu. Do po to nevydržím. To bych šla na krev. Já jsem dnes byla ve městě a teď jsem vytírala a myla koupelnu a pěkně mě začala bolet břicho, úplně mi to vystřelovalo do třísla :unamused: . Tak doufám, že je to dobré znamení, že se zakousli, nebo zakously :grinning:
4. dub 2014 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Joo, to vystřelování, to je přesně to, co jsem včera měla, a jak jsem se bavila s kolegyní, tak ona to před 6ti měsíci měla taky a teď má krásné kulaťoučké bříško a v něm malého :slight_smile:
Dneska mě více bere ta strana ze včerejška, ale přidala se k tomu i ta druhá :rolling_eyes:
Popravdě, já už nevím, co mě bolí, jak si píchám Clexane, tak mám bříško jak řešeto :unamused:, ale když musím... tak to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už mám několik dní po termínu, a zatím se ms nepřišla, tak doufám, že následujících 9 měsíců ani nedorazí :grinning: a tobě a všem dalším snažilkám přeji to samé :grinning:
4. dub 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky Tak to jsou krásné zprávy :wink: . A jak to že máš po termínu ms? Vždyť et by měl být před termínem ne? A říkala jsi, že si byla v úterý? Je fakt, že jsem vždy měla krátký protokol. A kdy budeš testovat? :grinning:
4. dub 2014 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvitkoo Neboj, krásný zprávy. Moc gratuluju :grinning: . A kdy jdeš na krev?
4. dub 2014 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Mám dlouhý protokol a ten začíná již od druhého dne MS.
MS jsem měla dostat 29.3., tišše doufám, že to utrogestan udrží a mimísek bude zavrtaný :slight_smile:
Testovat budu příští týden ve čtvrtek poprvé :slight_smile:.
Teď jsem mluvila se sousedkou, ptala jsem se jí, jak to měla ona, tákže:
1. cítila tříslo
2. cítila dělohu
.. to samé mám i já :slight_smile: , mé naděje se zvyšují :grinning:
4. dub 2014 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky To budeš kolikátý den po Et? Počítá se od druhého dne :wink:
4. dub 2014 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 budu 8 den po ET :wink:
A jak to tak vypadá, tak jsme se fakt zavrtali, ale nechci předbíhat, ale zase musím mu fandit, že? :grinning:
4. dub 2014 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky Tak to jsi odvážná. Držím palečky, aby tam byl už duch :wink: . Já do toho jdu až 12tý den :wink: . Dřív se bojím, že to je brzo a zbytečně bych se nervovala :grinning:
4. dub 2014 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 mě k tomu tak trošku dovedla embryoložka, říkala, že moje embryjko se zavrtá do 2 max. 3 dní, takže by ho mohlo už 8-9tý den být vidět :slight_smile:, jsem hrooooooooooooooozně zvědavá :grinning: a nedočkavá :grinning:
4. dub 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky líbí se mi tvoje nadšení, úplně se to na mě přenáší, o je paráda, těším se, až si budeme za pár měsíců líčitjak nás dneska ti milácci kopou a jak nás bolí zada..
4. dub 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@78marcela Přesně tak, nejdůležitější je být pozitivní, všechno tohle na bublinku působí, a já a myslím, že my všechny, chceme pro bublinky jen to nej :wink:
4. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky Je to opravdu nakažlivé a to je dobře!!!! Takový ten nadšený pohled potřebuji jako sůl. I když tentokrát tomu hodně věřím :grinning: . Je to od stimulace úplně jiné hurá :wink:
4. dub 2014 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky A vy jste dávali jen jednu?
4. dub 2014 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Že to druhé IVF je od toho prvního takové lepší? :slight_smile:
JJ, my jsme mohli pouze jedno, 161 cm výška a položená děloha, dvojčátka by mě asi roztrhli :frowning2:
4. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky Máme 3. IVF. Poslední :wink: . A jak říkám od začátku samé skvělé zprávy :grinning: . Pořád se z toho nemůžu vzpamatovat, že to šlo tak hladce :grinning:
4. dub 2014 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 Hlavně aby to tak pokračovalo i dál !!!! :slight_smile:
A nejlépe u nás u všech :wink:
4. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky Jj to mi povídej. Věřím, že bude a budeme si hlásit postupně //. Ty ve čtvrtek začínáš :grinning:
4. dub 2014 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 přemýšlím, že to nechám asi až na příští neděli :grinning:
Jenže, zase se znám, takže to vydržím do pátku maximálně a pak to začne :grinning:
4. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky To víš, že mě bude taky cukat ruka, nemysli si :grinning:
4. dub 2014 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Kdyby to šlo, tak já už testuju teď :grinning:
4. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivulenka34 Ztratila jsi v obilňák důvěru, nebo co? :frowning2: A už jste byli na konzultaci?? Jednou jsme tam taky byli, u Dr. Kuřecové, ale byla jsem zklamaná přístupem, Nedávala nám žádnou šanci na IUI a usmívala se jak kdyby jsme byli blázni, že do toho vůbec chceme jít :angry: Přece ale vždycky nějaká šance je, ne? :sunglasses:
No našla mi cystu, tak mi ji tam aspoň odstranili a šla jsem. Ale držím pěsti!!! :slight_smile:
6. dub 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky
Ahojky, tak jak jsi na tom?? Chci slyšet(číst) jen dobré zprávy!!! :wink:
6. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky? Tak jak je? Jak se zahryzávají ty naše bublinky :grinning: . já v noci ještě bolení břicha a šimrání a píchání...Jak na ms :unamused: . Dnes už nic moc. Tak nevím no. Ale věřím jim, že už se zabydleli :wink: . Dnes jsem žehlila, tak snad jsem nic nepo.....Občas některé holky píšou, že žehlení je špatné. Ale zase si říkám, že kdybych otěhotněla normálně, tak o tom vlastně teď ani neví. Myslím, že když se člověk nepřepíná, tak je to OK :grinning: . Teď už je to na nich hold :grinning:
6. dub 2014 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 žehlení není dobré? A pročpak? Nenapadá mě žádný důvod, o co by to bylo horší než třeba mytí nádobí nebo podlahy.. Proč holky říkají, že to není dobré?
6. dub 2014 v 11:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martiina že to prý namáhá ty spodní břišní svaly.......Ani mě v Cube nic zvláštního neříkali :wink:
6. dub 2014 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 aha, no tak jsem zase o něco chytřejší
6. dub 2014 ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976
@sofie333
@martiina_k
Ahoj holky, mě dr.říkal,že mohu fungovat zcela normálně :wink:
A jak píše Pavla, když normálně otěhotníme, tak o tom taky nevíme a fungujeme zcela normálně :wink:
Jinak u mě dnes je to takové jak na houpačce :unamused:
Ráno mi moc dobře nebylo, ale teď už je to v klidu :slight_smile:
6. dub 2014 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky
Tak to je dobře.A kolikátý den po ET už jsi?? :slight_smile: Nějak se v tom ztrácím, jak tady moc nejsem :sweat_smile:
6. dub 2014 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@cicinky já jsem tak zvědavá :grinning:
6. dub 2014 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek