• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo je po ET a jak se cítí?

27. září 2014 
autor
@pavlina1976
@sofie333
Dnes je to 6tý den, trošku se bojím, 6tý den posledně začalo krvácení a byl konec :frowning2:
6. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je doba,co?!!!! :slight_smile: Ja priznaky zadne,ani u prvniho nebyly...
6. dub 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky
neboj všechno dobře dopadne!!! :wink: Držím pěstičky do druhé rozhodující půlky čekání :slight_smile:
6. dub 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@viavia
@sofie333
Mě je na blinkání :frowning2:
6. dub 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky
To jako fakt? Že by příznak?:wink: Kolik bereš utrogestanu??
6. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky ahoj, žádný stres a nemyslí na to, co bylo minule, ať si to nepokazís. Myslí pozitivně.
6. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky Neboj, je to v pohodě,víš co ti říkala ta tvoje kolegyně o příznacích. Mě teď šíleně bodalo na levé straně zas to vystřelovalo do nohy :unamused: . Taky doufám, že to není příznak, že mě v úterý či středu překvapí mrcha :angry: . Musíme jim věřit :grinning:
6. dub 2014 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sofie333
@78marcela
@pavlina1976
Holky, už je to lepší, ale myslela jsem, že fakt hodím šavli :grinning:
Beru 2-2-2 Utrogestan :wink:
6. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky mě bylo takhle ve čtvrtek po guláši. Od té doby klid :wink: . -já jsem napnutá jak kšandy :grinning:
6. dub 2014 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976
@78marcela
@sofie333
Holky, já vím, že se mi budete smát :grinning:, ale já to nevydržela a tohle je výsledek
6. dub 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cicinky hip hip hurá, já to věděla, na šestý den krása, paráda, skoro bych řekla dvojčata, ale zavádějí jedno, že jo? Teda to je úžasný, mamino.
6. dub 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky to je nádhera...gratuluji moc moc moc.
6. dub 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela děkujiiii, já tomu pořád nevěřím :grinning:
Mám ho vedle sebe na stolku a koukám na něj :grinning:
Nejlepší bylo, že když jsem ho udělala, tak asi minutu na to koukám na test a tam jen ta jedna čárka, pak asi za půl hodiny se jdeme sprchovat a můj miláček mi říká "když jsou 2 čárky, tak je to negativní jo", já ho blbě slyšela a říkám mu, že jsem test udělala moc brzy, a až pak jsem si uvědomila co vlastně řekl !!! :grinning:
6. dub 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky Hustýýýýýý, tichoučce gratuluji :slight_smile: to je boží!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: co to je za test prosím tě, to je nějaký ten s vyšší citlivostí?
6. dub 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka ahoj, je to boží pocit!!!
Je to test z Gennetu, prý není moc silný, dělala jsem ho v osm večer!!!
Mě snad picne :grinning:
6. dub 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky tak chceme pěkné fotečky sílících dušíků jo? ať máme pěknou motivaci :slight_smile:
6. dub 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky mám z tebe velikou radost. To je první který jsi dělala nebo už i včera?
6. dub 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky tak udělej zítra ráno další test, ať se koukneme jak pěkně sílí čárka.
6. dub 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka
@78marcela
Dnes jdu nakoupit testy, včera jsem vzala jediný, který jsem měla :wink:
Marcelko, včera to byl můj první test :wink:
7. dub 2014 ve 03:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujuuuu mooooc!!! Me bylo vcera tak blbe,jak migrena,ale hlava nebolela,dala jsem si 4 zazvorovy bonbony...na tehu nevolnosti je to brzo,dnes je mi o dost lip,tak snad uz bude dobre a byl to jen priznak,ze se neco dole deje ;) Jinak prsty na test me svedi moc :D
7. dub 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cicinky To je nádhera, gratuluju a kolikátý jsi tedy den po ET?
7. dub 2014 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky a mas zavedene jedno? Takovy // a jeste vecer!!! Super!
7. dub 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viavia já bych ty prsty nechala svrbět. Dělala jsem si test 9. a 10. den, byl bílý jako okvětní lístky lilie a byla jsme z toho zklamaná. Prvně se druhá čárka ukázala až 12. den. Jinak před chvílí jsem byla na krvi, tak netrpělivě čekám než budou výsledky. Ono je krásné si udělat test brzo a být natěšená, ale každá nemá takové štěstí co Cicinka a druhá čárka se ukáže opravdu až o dost později. Potom jste z toho zbytečně smutné (jako třeba já)...
7. dub 2014 v 09:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A člověk je fakt smutný i když si furt opakuje, že test udělal moc brzo a rozumem se přesvědčuje, že to bude dobré, jen musí vydržet. Jenže pak si říkáte - přece kdyby to vyšlo, tak 10. den už něco musí být vidět, i kdyby slaboučkého. Vidíte přesně ty šťastné případy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: které mají test pozitivní už šestý, sedmý den a jste rozladěné ještě víc. Takže já doporučuju vydržet, aspoň do 10. dne (i když u mě to bylo fakt pozitivní až 12.).
7. dub 2014 v 09:09  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martiina_k drzim palce,dej vedet co krev!
7. dub 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@viavia mě to právě taky nedalo, tak jsem si řekla, proč to nezkusit

@pavlina1976 6tý den, dnes 7mý
@viavia máme jen jedno, víc mi dr.nedoporučila
7. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiina_k a nebo se může stát i to, že test ukáže a krev je negativní... I s tím musím počítat :wink:
7. dub 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky no super! Ja mela nutkani dnes rano udelat a to sem nevedela,ze jsi vecer testila :D
7. dub 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicinky takze dnes vecer bude dalsi? ;)
7. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiina_k Přesně, cicinka má štěstí, že takhle brzo jí tělo produkuje hcg :wink: . Já jsem byla na et 31.3., takže jsem dnes 7 den :wink: . Chci vydržet do soboty - 12 den. Teda když to ve středu nedostanu no :angry: . Věřím, že se zakousli, ale dnes jsem v nějaké depresi, mám pocit, že se to nepovedlo :frowning2:
7. dub 2014 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek