Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

pajulinecinka
26. čer 2014

@megara teda moc Ti to přeju a držím palce, úplně Ti závidím, že už budeš testovat, já to snad nevydržím 😀 Ale jsem hrozně vděčná za toto fórum, aspoň na to člověk není úplně sám a může se podělit o svoje trápení. My tentokrát poprvé máme 2 embryjka, ale myslím, že AH jsme neměli ani u jednoho. U předchozího IVF i KETU jo, stejně to nepomohlo. Teď v reprofitu to je všechno jiný, tak uvidíme.

doboszova
26. čer 2014

Ahoj holky, ja byla v pondeli na vlozeni hednoho embryjka a mam trosku nerva.Uz bych si chtela udelat testik, je ale brzy.Drzim vsem palecky at je vse v poradku 🙂

pajulinecinka
26. čer 2014

@doboszova S tím testíkem jsme na tom stejně, nejraději bych čůrala už dnes 😀 Ale třeba to tak fakt mělo být a příští pátek na ty svoje 27.tiny tam konečně budou // 🙂 držím palce

doboszova
26. čer 2014

Ja to stejne nevydrzim a asi po vikendu ho zkusim udelat. 😉

doboszova
26. čer 2014

Drzim palecky a jiste bude pozitivni 😉

pajulinecinka
26. čer 2014

@doboszova MUSÍÍÍ 🙂

megara
26. čer 2014

Já už sem zkoušela tetovat,bylo to 6 den,což bylo dost brzo a test byl negativní. Takže příště budu testovat až v sobotu což by mělo být 10 den a pak se uvidí,snad tam bublinky jsou a pořádně zakousnutý. Všechny naše bublinky budou zakousnutý holky uvidíte,vydržte a zbytečně netestujte brzy ať se nestresujete zbytečně negativním výsledkem 🙂🙂🙂🙂🙂

pajulinecinka
26. čer 2014

Holky mám takovej dotaz, dnes jsem 1.den po ET a je mi hrozně, bolí mě podbřišek při každým pohybu, břicho mám jak ve 4.měsíci nafouklé a tvrdé a je mi na zvracení, do toho jsem šíleně ospalá a unavená a pořád bych brečela...jsem vůbec normální??? Myslíte si, že by to mohla být nidace? Už mi asi fakt hrabe. Nebo měly jste to některá taky tak? Moc díky

sasanka033
26. čer 2014

@pajulinecinka a nejsi jen hodne prestimulovana a neberes ted hodne utrose? jak stary embryo ti transferovali? myslim, ze pokud jsi mela ET vcera, jeste to embryo nemohlo stihnout, se zavrtat a este delat telu takovou neplechu...

pajulinecinka
27. čer 2014

@sasanka033 Stimulace byla gonalem minimálka a utroš beru 4-0-4, jinak mám 2embrya po 5denní kultivaci, no asi se moc sleduju, ale břicho bolí jak čert, jakoby vaječníky a hlavně když jdu po ránu na WC. Hyperstimulák jsem měla minule a to bylo jiný.

sasanka033
27. čer 2014

@pajulinecinka tak pokud jsi mela hypestimulak a ted to cejtis jinak, tak bych pro jistotu zavolala do caru. jinak mne to prijde jako typicky priznaky hyperstimulaku🙂 a ospala asi budes z toho utrose. dneska/zitra se embrya zavrtavaji, tak odpocivej a davej na sebe pozor. hodne stesti!

pajulinecinka
27. čer 2014

@sasanka033 Moc díky🙂

megara
27. čer 2014

@pajulinecinka Hodně pij,a nejlepší bude se domluvit v caru co a jak. Bublinky se sice zavrtávají první dva dny, ale to bys měla superbublinky že by se zavrtali tak rychle i s vytvářením hcg tak rychle.

pajulinecinka
27. čer 2014

no kéž by, hlavně aby to zas neznamenalo, že z těhu nic nebude 😖

78marcela
27. čer 2014

@pajulinecinka bud v klidu a hlavně se nenervuj. Uvědom si, jaké dávky dáváme tělu těmi hormony a je jasné, že ono na ně reaguje. To, že se mimčo hnízdí, v této fázi nemůže být k rozeznání. Prostě a jenom hormony. a tělo reaguje pokaždé jinak, mám za sebou čtyři transfery a pokaždé to mělo trochu jiný průběh. Ospalá jsi určitě z utroše, taky jsem po něm spavá.
Embryo se zavrtává do tří čtyř dnů. A fakt to nejde poznat. Veškeré "příznaky" jsou pouze z toho, jak s námi tělo hormonálně cvičí.

pajulinecinka
28. čer 2014

Tak holky jak jste na tom? Mě se dnes ráno vcelku výrazně ulevilo, jenom ta nauzea zůstala, ale na tu si asi budu muset zvyknout, kdybych náhodou byla těhule🙂 Tento víkend dělá manžel dlažbu kolem bazénu a bráška má koncert s kapelou, tak večer jdeme, abych trochu zapomněla a změnila myšlenky 😀

megara
28. čer 2014

Holky já si ráno udělala test,dneska jsem 10 den od et a test negativní, a navíc sem měla na papíru krev,sice jen trošku ale i tak začínám mít velký strach že to zase nevyšlo ☹ ☹ ☹

pajulinecinka
29. čer 2014

@megara Ještě vydrž, někdo to má pozitivní na testu až 12-14.den. Je to hrozný, vůbec to neutíká, já jsem dnes 4.den po et a taky jsem zkusila test a sněhobílo, ale u mě je to asi vážně ještě strašně moc brzy. Teď se pokusím to vydržet aspoň do pátku 🙂 Držím palce, neboj nějak to dopadne!

megara
29. čer 2014

@pajulinecinka po krvi začala odcházet i sliznice, takže myslím že je opravdu konec ☹

pajulinecinka
29. čer 2014

@megara ach jo, ale i tak nepřestávej věřit, jednou se nám to prostě musí povést, moje kamarádka otěhotněla v reprofitu po 14letech snažení 🙂

pajulinecinka
29. čer 2014

@doboszova tak co, už jsi testovala? držím palečky 🙂

megara
29. čer 2014

@pajulinecinka přemýšlím co dál, asi zkusím iui, nechce se mi hned plýtvat sněhulky, které mám z 2 IVF, uvidíme co iui udělá 🙂 někomu to vyšlo i s iui,proč by to nevyšlo zrovna nám 🙂

pajulinecinka
29. čer 2014

@megara Tak držím pěstičky a tiše závidím, že máš takové možnosti, my jsme bohužel odkázáni jen na ivf 😒

doboszova
1. črc 2014

Ahojky holky, tak testik po tydnu a pozivni, tak jsme zahnizdeny 🙂 jen me porad boli bricho jak kdyz to mam dostat a jsem hrodzne nafoukla a boli me i zaludek.V patek jeste jeden testik a objednani do Tp

pajulinecinka
1. črc 2014

@doboszova ty jo, tak obrovská gratulace a držím pěsti, ať je vše v pořádku, aspoň některá z nás 🙂

nadijka
2. črc 2014

ahoj holky.. tak jsem tu pár měsíců nebyla.. a koukám úplně nové tváře tady.. to znamená, že všem už to vyšlo 🙂 no každopádně ženy.. já jsem po minimálce.. a zítra jdu na ET.. držte palce 🙂 už by to konečně mohlo vyjít 🙂

doboszova
2. črc 2014

Tak mi zjistli hiperstimulacni synndrom, umiram v krecich a prujem tomu taky nepomaha.Dostala jsem injekce na redeni krve, , bilkoviny 3krat denne a cipky. Jsem ko a pon na kontrolu a kdyztak mi odsaji vodu. 😢

doboszova
2. črc 2014

@nadijka drzim palecky

doboszova
2. črc 2014

@pajulinecinka dekuji, jeste neni vyhrano..

pajulinecinka
2. črc 2014

@doboszova tfuj tfuj tfuj, to se musí povést!!!!