Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

78marcela
12. zář 2014

@viavia příznaky žádné, sem tam trochu bolív podbřišku ale už málo, nevolnosti žádné.
@martiina_k
ahoj holky, dnes utz v pořádku, máme srdíčko.

viavia
12. zář 2014

@78marcela moc gratuluju k blikajicimu srdicku! To mas dneska krasny den, i když tam lije,ze? 🙂 Ja si to pamatuju,jak tam na monitoru blikalo...a teď je z toho taková slečna velká! :-*

78marcela
12. zář 2014

@viavia ano, je dnes krásný den. Teď zrovna neprší, ale počasí nic moc, vinobraní se asi moc nepovede. Ale mě je to jedno, já mám happy day..

pekova
12. zář 2014

Ahoj,byla jsem na et minuly tyden v utery,a ted jsem 10den po et.

martiina_k
12. zář 2014

@78marcela tak to je super zpráva. Asi nejlepší dneska 🙂 moc moc moc gratuluju,,,

78marcela
12. zář 2014

@martiina_k
za chvíli budeš mít taky takovou🙂

ujujuju
12. zář 2014

@pekova ahoj a ako sa cítiš, ja som teraz 8 den, skúšala si testovať, či vydržíš do krvy??

pekova
13. zář 2014

Ahojte Holky,zkousela jsem test vcera byl negativni,zkusim zitra rano testik,no a uvidim,a v pondeli jdu na krev.Nepsala jsem mam zavedeny 2 embryjka,A kolik Vy?

pekova
13. zář 2014

@pekova ,Ahojky,citim se dobre.Delalas sis taky test?Ja uvidim zitra,a doufam ze bude pozitivni

hanka_ja
13. zář 2014

Ahoj Holky, jsem druhý den po ET-zavedeno jedno embryo, den předtím záchvat, kde mne musela odvést rychlá do nemocnice a zjistili mi, že mám hyperstimulační syndrom. Doktor svolil, že jsem schopna jít na ET. Je mi divně a pobolívá mne podbříšek a o prsou ani nemluvě. Je to moje 2.IVF a rozhodla jsem se, že na další po všech bolestech a nervech už nepůjdu, ikdyž to manžel moc nechápe. Taky Vás bolel podbíšek a žaludek jste měly jak na vodě po ET?

ujujuju
14. zář 2014

@pekova ahoj tak ja dnes 10 deň a test snehobiely, je to na nervy, človek verí dúfa a nič, a ty si ako na tom, dúfam, že lepšie

pekova
15. zář 2014

Ahoj,dnes jsem byla na krvy a vysledek negativni.To me mrzi.Kdy jdes na krev?

ujujuju
15. zář 2014

@pekova ja idem na krv až vo štvrtok, veľmi ma to mrzí, ešte ideš skúšať, máš mrazáčikov?? mi máme ešte troch tak budem ešte skúšať, aj keď je to riadne na psychiku

ujujuju
20. zář 2014

@hanka_ja hanka, môžem sa ťa spýtať ako u teba prebiehal ten záchvat,,,? a ako sa cítiš po ET, ktorý si dnes deň a už si skúšala testovať?? ja som bola vo štvrtok na kontrole a test negatívny, tak to skúšam nejako prekonať, je to smutné. ahoj prajem ti nech ti to výnde

hanka_ja
20. zář 2014

@ujujuju ten záchvat začínal tím, že se mi nafukovalo břicho a tvrdlo nadotek, pak jsem se nemohla narovnat a chodila jsem co 10 minut na wc, trvalo to cca 2 dny a ve 3 ráno po toaletě nesnesitelné bolesti podbříšku, jak by mě někdo bodal nožem.manžel zavolal záchranku a tam mi nasadili kapačky a léky. jsem 8.den po ET a netestovala jsem,ale nešpiním atd. Jen se mi motá pořád hlava. Je mi líto, že to nevyšlo ☹ , u mých předchozích neúspěchů jsem se zaměstnala vařením a několik hodin jsem stála u plotny. Dle mého názoru to není dobré ani říkat okolí, protože to pak nebute tolik bolet,když se tě na to bude pořád ptát. měla si KET nebo ET? po ET je prý dobré jít brzy na KET, když je ještě tělo nadopované hormony

ujujuju
21. zář 2014

@hanka_ja ja som mala tiež takýto podobný záchvat, ale to bolo ešte pred odberom vajíčok, tiež mi musel manžel volať sanitku, potom mi nerobili vklad, čiže ET, ale dali mi odklad o 1 mesiac a potom mi vkladali mrazené embryjko a to sa neuchytilo, ja už mám toho veľa za sebou, toto je moje 3 ivf, z prvého ET mám syna a od vtedy som mala už asi 8 ket a nič, nerozumiem tomu, a ty si už koľko kát bola skúšať??

hanka_ja
21. zář 2014

mám druhé 2. IVF a jeden KET po 1. pokusu. Je báječné, že máš syna 🙂 a dělali ti veškeré testy? hematologie, genetika atd? mohlo se něco změnit. Moje první stimulace taky proběhly úplně v pořádku a teď taková odezva a tlak mám 90/60 a sotva lezu..

ujujuju
21. zář 2014

@hanka_ja genetiku nám robili, ale hematológiu nie, čo je to vlastne za vyšetrenie, ty si tam bola,ja som teraz akurát tak vynervovaná a je mi tiež dosť zle, mám vnútornú triašku, tak sa drž , šetri sa, dúfam že si na maródke a oddychuješ? kedy máš test ?

hanka_ja
22. zář 2014

hematologie je detajlný rozbor krve-brali mi asi 9 baněk krve a 4 týdny se čekalo na výsledek. Jestli nemáš nějaké mutace krve a atd. jj mám nemocenskou a stejně s tím tlakem nic nezmůžu a odpočívám. Na test jdu v pátek 26. jen mám dneska pocit, jak by se měla sputit MS, snad to utrogestan zastaví

ujujuju
22. zář 2014

@hanka_ja neboj určite to dopade dobre, už sa ti to kráti a koľko máš rokov ak smiem vedieť, je to ťažké byť doma a odpočívať, človek iba rozmýšľa a čas ide pomaly, ale hádam ten výsledok bude stáť za to 🙂

hanka_ja
22. zář 2014

je mi 24 let. ve 20 mi zjistili těžší formu endometriozy a tak válčíme s manželem o miminko od té doby. Někdy mi přijde, že jsem vyždímaná jak mokrý hadr po všech testech, injekcích a zákrocích. Jsem zásobená knížkama a čtu,jak je to jen možné.čas potom běží rychleji 🙂 Jsem ráda, že jsem objevila modrého koníka, protože se o tom čekání a pocitech nechci moc bavit s manželem, jelikož je pak ve stresu i on... Tady čtu povzbudivé příšpěvky a vžívám se do toho, že to je i můj případ. Být tebou,tak si řeknu o pozvánku na tu hematologii. Do dalšího pokusu budeš vědět,zda se něco nestalo s krví.

zluva
24. zář 2014

Ahoj ja jsem dnes den 0 po Et - Ket 2. Ivf cyklus

hanka_ja
25. zář 2014

@zluva ahoj tak nožky na polštář a klídek 🙂

zluva
25. zář 2014

@hanka_ja no dopolko to jde, ale odpolko uz nemam sanci 🙂

zluva
25. zář 2014

@hanka_ja koukam, ze mas taky tu potvoru endometriozu...drzim pesti at Te to moc netrapi a mimco si vybojujete🙂 uz jsi testovala? Koukam ze mas jit v patek na krev 😉

hanka_ja
25. zář 2014

@zluva nevydržela jsem to a testla,ale negativní... prý se mamatest dost zhoršil,tak tomu nevěřím 🙂 jdu zítra v 6 a pak se uvidí. v jakém stadiu máš edometriozu? odstraňovali ti nějaká ložiska?

zluva
25. zář 2014

no..mam toho za sebou trochu povicero. a je to na dlouhe vypisovani, ale mrkni na muj clanek, co tady mam - ma zivotni volba IVF, tam jsem se vypisovala letos v lednu..

zluva
25. zář 2014

@hanka_ja negativni test neznamena nic. Nektere holky mivaji negativni test i 16den po ET a jsou tehotne. Vetsinou se to prisuzuje pozdejsi nidaci embria..

hanka_ja
25. zář 2014

@zluva chtěla jsem si nafackovat, že jsem to nevydržela 😀 jen mě trápí bolesti a špinění,tak ležím, manžel kmitá a nenechám tu mrchu prostě rozjet. Máš utrogestan?

zluva
25. zář 2014

@hanka_ja jj mam. beru 2-2-2 a prednison 1-0-1/2
ty bolesti jsou blby, clovek nikdy nevi, co si o tom myslet,co? ale musime bojovat. Ja jsem si vzdycky prala, abych otehotnela a zjistila to treba az v 8., 9., tydnu, o kolik by to bylo jednoduzsi...