Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

musilka
12. únor 2014

@musilkar zlato tak to jsme dvě... já jsem sic 6 dní po ale pocity mě většinou neklamou... Též úplně bílo. Mrzí mě to ☹ u nás je to 4. nevydařený transfer za sebou. Už jsem tam moc doufala že tu smůlu zažehnáme....

musilkar
12. únor 2014

@musilka tak u tebe je to ještě brzo, // se můžou ještě objevit. Já zkusím testnout ještě v pátek a uvidím, ale taky cítím, že to nejspíš nevyšlo. Máme 3 zamražené, tak uvažujeme, jestli nezkusíme na další pokus dát rovnou 2.

musilka
12. únor 2014

@musilkar já vím jak to bylo tenkrát se Sof a tam jsem měla fakt takhle pozitivitu. Už by to bylo. Byl by jiný děložní čípek. Samozřejmě ještě budu testovat dál ale opravdu už mám jen ždibíček naděje ☹
My dáváme vždy dvě pokud jsou k dispozici 😉 je to lepší....

musilkar
14. únor 2014

@musilka ahojky, tak jak se ti daří? já dneska zkoušela opět test a zase nic ☹ břicho mě nebolí ani prsa, jen od středy špiním. Tak nevím.

musilka
14. únor 2014

u mě divno nějak... Břicho trošku pobolívá, a především mám dnes pozitivní ovulační test... Včera byl bílej. Holky mi poradily ať zkouším tohle brzký těhu ovu testama a ejhle včera totál ng a dneska tam jsou //. Ale na těhu testu nic. Tak uvidíme co zítra. DNeska jsem 8. dní po ETu.

Zatím nic nededukuju a čekám.... Jdeš ještě na krev ?

musilkar
14. únor 2014

no vidíš, to vypadá nadějně 🙂 mám jít až v úterý ☹ takže do sebe furt cpu utroš

musilka
14. únor 2014

jo ten utrouš to je něco. Já už mám z fraxiku rozpíchané celé břicho z utroše jsem jak spící panna a z estrofemu jsem samí beďar 😀

martiina_k
14. únor 2014

Holky tak já se díky utroši nebo estrofemu zbavila 15let trvajícího exemu, taže já jen pozitivní 🙂

musilka
15. únor 2014

tak ani dnes 9. den po KETu neg. ale je to divné protože jsem na popud kamarádek zkusila ovulační test a ten je pozitivní nestalo se vám to některé ?
Prý má být pozitivní dřív než těhotenský ale na těhu ani dnes 9. den po nic :-/

marsie
15. únor 2014

@musilka - :( tak negativní.. nevím, s testováním na ovulačním testu jsem to teda nikdy neslyšela - podle mě ovu test testuje na jiném systému a ne na hcg - ale nevím..
já vím, že holky tady říkají a ukldnují, že dokud nedojde MS jsme těhotné, na druhou stranu z vlastních zkušeností vím, že těhu bývá vidět už od 8. dne - 6-7 jsem měla malé stíny, 10 den už jasné čáry..

tentokrát mě teda ty hormony tak rozhodily sandál, že se divím.. MS o týden později :(((( - dnes jsem byla v caru - nechala jsem si vzít krev na hormonální profil a řekla jsem si o clostil.. takže já už mám jasno v tom, že pokračuji..
zvládáte to vy, zvládnu to i já.. to vzdát nemůžu..

lucishek007
18. únor 2014

holky, mě čeká odběr vajíček asi příští pátek. chtěla jsem se zeptat jak potom probíhá ET? Děkuji za info

sasanka033
18. únor 2014

@lucishek007 pokud jsi byla na IUI, tak uplne stejne. proste prijdes, jdes na kozu, katetrem ti tam zavedou embryo a je to🙂

lucishek007
18. únor 2014

@sasanka033 takže to je rychlejší než ten odběr? a musím zůstat pak doma nebo můžu normálně do práce?

sasanka033
18. únor 2014

@lucishek007 no je to jako bezna prohlidka na gynde, zadny scifi, na OPU jdes pod narkozu, pospis si, to je na pul dne, ale tohle je proste za par minut vyrizeny. po ET bys mela mit klidovej rezim, takze je na tobe, co delas za praci, pokud fyzickou, tak bych byla doma, pokud kancelarskou a nak mega se nestresujes, jdi do prace. kazda to delame jinak, proste na co se cejtis. pro nekoho je lepsi jit do prace, aby na to moc nemyslel, nekdo zas radsi zustava doma...

lucishek007
18. únor 2014

@sasanka033 aha aha aha, děkuji za informace 😉 já dělám kancelářskou práci a jsem tady sama se šéfem, takže když mě nenasere on tak je to v klídečku a kdybych měla ležet doma tak na to budu muset pořád myslet. ale asi 1-2 dny doma zůstat nebude na škodu ne? nechci udělat něco špatně aby se to nepovedlo

sasanka033
18. únor 2014

@lucishek007 jo, to vis ze jo, to je na tobe. ja si taky davam dva, tri dny volno po transferech.

lucishek007
18. únor 2014

@sasanka033 a vy jste na tom teď jak? já už píchám gonal a v pátek kontrola co a jak. pořád se mi honí hlavou, co když to nevyjde

pinkywinkie
18. únor 2014

Cau holky, ja taky ja taky ja taky 🙂

sasanka033
18. únor 2014

@lucishek007 ja jsem byla vcera na transferu
@pinkywinkie 😀 😀 😀 co ty taky?🙂

lucishek007
18. únor 2014

@sasanka033 no tak to držím palečky ať se mimísek pořádně zahnízdí 😉 musíte ho přemluvit ať už s váma zůstane 🙂

sasanka033
18. únor 2014

@lucishek007 no, diky, uz tri se rozhodli nezustat, tak snad to uz klapne🙂

pinkywinkie
18. únor 2014

@sasanka033 jsem tady, tady 😀

lucishek007
18. únor 2014

@sasanka033 musíte přemlouvat přemlouvat přemlouvat 😉 moc moc moc budu na Tebe myslet ať to tentokrát vyjde 😉

sasanka033
18. únor 2014

@lucishek007 diky moc🙂
@pinkywinkie koukam, dobra naladicka🙂) to je dobre🙂 ja jsem dneska chrapala do jedenacti, hruza🙂 a od ty doby se jen cpu, k snidani dve tortily a ted jsem udelala litr mrkvovy polivky🙂)

lucishek007
18. únor 2014

@sasanka033 není zač.... též doufám, že i nám se zahnízdí

pinkywinkie
18. únor 2014

@sasanka033 no pekne to vedes, nezer tolik 😀 Budes tlusta tehule 😀

pinkywinkie
18. únor 2014

@lucishek007 Zahnizdi se.... o tom zadna 🙂

sasanka033
18. únor 2014

@pinkywinkie kdyz ja jak jsem doma, tak dycky zeru vic🙂 zejtra bych mela jit do prace, ale jeste bych to chtela ukecat na home office🙂

ipuska
18. únor 2014

Ahojky všem, jestli to nevadí, přidám se, byla jsem v pátek na KET 😉 🙂

pinkywinkie
18. únor 2014

@sasanka033 ja taky byla včera doma, jsem dneska uplne rozlamana 😀 z toho včerejšího valeni, mazec....