Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

ixi
22. bře 2009

dufam a pevne verim ze teraz to vinde 😉

kapunka
22. bře 2009

🙂

ili5
22. bře 2009

kapu, tak taky tak. No zkus ještě 13 den, snad ještě 2. bude.
Kapu imunol. stojí 40 000? To je přeci zdarma, pošle tě tam dr. Jen je odaleko, tak to nechci, 500 kilásků je dost.
já jdu zítra ne krev, špinění přestalo úplně, mencky nejsou, tak se nevzdávám. I když vím, že to asi drží Divina. Od 11 dne jsem netestovala, nebo bych byla smutná, tak si nechává aspoň malinečkou naději, že se stane zázrak a krev bude pozitivní.
Jinak mil, četla jsem si tady jak to je s tím kdy na další et a ket. Tak KEt podstupovaly holky hned v dalším cyklu. Takže můžeš hned tyto mencky. Někde psaly, že je to i lepší, že tělo je nadopované hormony, tak se lépe chytne.
Já přemýšlím jestli do toho 2. pokusu, nebose už na to vykašlat a smířit se s tím....
Uvažuji, že změním úplně svůj život, začnu úplně jinak, znova a bez upínání na těhotenství. Život mi uteče, já se nikam nedostanu, šetřit jen na další pokusy, nervy...Do zítra se rozhodnu co budu dělat a jestli do toho půjdu. Dám vědět, papa.

milena26
22. bře 2009

ili to joo tělo je nadopované po stimulci ale já jen stimulovala sliznici a sněhurky máme ze září 2008 pak byla pauza kvůli imunu víííš ... tak nevím nevím,ale když to půjde,tak se ráda zapojím v dubnu 😉
ili vždyt si nemusíš brát ty stimulanty v peru ty jsou drahé,můžeš si vzít ty přírodní.... a pak jsi přešla,může to být v té fakultce levnější....

janysek70
22. bře 2009

Mile, můžu se zeptat na vyšetření imuno? Píšeš, že jsi na něm byla..... Jak dlouho trvá, než jsou výsledky a šla jsi dál do boje, tak našli nějaký problém a jestli ano, nasadili ti nějaké léky? Děkuji za informaci 😉

milena26
22. bře 2009

Janýsku na imuno jsem se objednávala v říjnu...... a na pohovor jsem šla v prosinci...je to pohovor jako na genetice,ale dr se ptá spíš tebe co jsi měla za nemoci,operace, a tááák pak ti vypíše žádanky a sestřička tě objedná,na ty odběry se chodí myslím jen ve čtvrtek a 15 lidí,víc toho nepoberou,takže to jsem šla v lednu,ale oddálilo se to díky Vánočním svátkům,to bylo na začátku ledna a výsledky byli do měsíce,pak jsem si volala dr to mi taky dala sestřička při odběrech kdy si mám volat a číslo přímo na paní doktorku,tam se volá mezi sedmou a osmou ráno,měla jsem tam nějaký nález,ale k nim už jsem nešla,poslali mi výsledky domů a ty jsem pak vzala do caru,bylo tam doporučené co za léky a kolik.... takže z půlky prednisonu beru celý,jinak nic,akorát my tam přidali na odběr krve kdyby se nám podařilo,tak jít na nějaké kontrolní testíky....

milena26
22. bře 2009

dr raději chtěla to imuno a pak pokračovat v boji,páč na imuunlogický vyšetření můžeš jít ,ale hodnota hcg musí být na nule....takže proto se ket protáhl až na čekací dobu půl roku

ili5
22. bře 2009

mil, tak čtu zrovna sukubku, je ve FA a má dlouhý protokol, Gonal a za 2 pera a nic za toto nedoplácela. Slyšela jsem, že je to tam zdarma ty léky skoro všecchny, tak zítra uvidím. pa

milena26
22. bře 2009

ili tak vidííííš to by bylo aby nebylo 😉

janysek70
22. bře 2009

A kde to dělají? Ta čekací doba mi tedy děsí ☹ A tedy jen zvedli dávku prednisonu, jo? Tak jestli tomu rozumím, tak by to mělo ukázat třeba reakci, že přijetí embrya z nějakého důvodu se tělo brání nebo jak bych to napsala, jestli mi rozumíš? Začínám se chytat v zoufalství každé možnosti. 3. transfer nevyšel a tak nevím, jestli jít na KET hned nebo dát pauzu a to čekání je děs, mám poslední rok to zkusit přes ZP a jako samoplátce bych to nezvládla ☹

milena26
22. bře 2009

dělají to v Praze v IMUMEDU a nebo v Praze Podolí... a taky v Plzni
náš car má smlouvu s imumedem
jj jen mi zvedli dávku prednisonu.tam zjišťují alergii na embrio,na spermie a tááák,takže jsi to správně pochopila....
to tě chápu,že se začínáš chytat každýho stěbla...ale asi bude lepší když se dohodneš s mudrcem,jestli jít dál nebo očkat,záleží jak by jste to časově zvládli....
Jako samoplátce to by bylo asi děsný,ale i ta možnost by tu byla,ale asi by jsi nic jiného nedělala než šetřila a šetřila....

milena26
22. bře 2009

jany a ty z 2ivf nemáš mrazáčky ? jinak je mi moc líto,že ti to ted nevyšlo 😔

janysek70
22. bře 2009

Tak to se nedivím, že jsou takové čekací doby, jestli to dělají na těchto třech místech. Já jezdím do pražského Pronatalu a v minulém CAR jsem brala utrouš 2-2-2 a prednison 1-0-1/2 a tady ho dávají jen 2-0-2 a prednison jen 1/2-0-0 a do CAR se máme objednat na UTZ jen když je pozitivní test, na krev se nechodí a při neúspěchu se objednat po 3 cyklech na KET a to 1/4 roku jen tak čekat nemíním a tak se pokusím spojit telefonicky s dr. a domluvit se...

milena26
22. bře 2009

jany to určitě jooo ,jinak nevím,ale na pronatal jsem moc chváli neslyšela,nevím nemohu říct,jen co jsem slyšela... mí známí kamarádka,tam jezdila a furt samí naděje a neuspěch psousty peněz a nic,pak přešla a první pokus a ono to vyšlo... ale to se může stát asi kdekoliv.......

milena26
22. bře 2009

nachvíli se loučím jdu pryč,tak papa

fialka70
22. bře 2009

kapunko, spolubojovnice, tak to mě mrzí 😠 ... já teda taky dneska nevydržela a testla ... 10. den po KET s pětidenními embryjky a mám jasné // 🙂 , když jsem dělala ten test, tak se mi tak klepala ruka, že mi ten test upadl do skleničky a do půlky se namočil, no hned jsem ho vyndala... tak doufám, že to nijak neovlivnilo výsledek 😖 Na krev se dostanu až ve středu a na UTZ se teda moc nehrnu, protože dokud nebude janý srdíčko, tak je to stejně pořád jen naděje ... už jsem si to jednou prožila, a teda nic moc 😒

endzi30
22. bře 2009

fialka 😵 😵 😵

potichucku gratulujem 😵

kalka
22. bře 2009

kapunka, tak to mě mrzí ☹ ..

Holky myslíte, že když ještě beru Estrimax, který mám na stimulaci sliznice, tak že se mi mrcha nerozjede dokud ho nevysadím?.. Utrouše neberu už dva dny... zítra jdu pro jistotu na krev, ale pochybuju, že by mi oznámili něco jinýho než co tu Antarktidu co jsme viděla na těhutestu..

fialka! ty ty ty.. mrško jedna! 😀 tichoučká gratulace!! 😉

endzi30
22. bře 2009

kalka a preco uz neberies utros? a estrimax ano?

musilka
22. bře 2009

kalko já beru estrofem to je totéž a přes něj ms sama nepřijde řekli mi to v pátek v CARu

endzi30
22. bře 2009

to fakt musilka? lebo aj ja ho beriem, ale aj s utrosom....takze pokial to beriem tak MS nepride? no fajn 😖

musilka
22. bře 2009

endzi no je to čistý estrogen ten si tělo samo tvoří v první polovině cyklu takže dokud ho budete uměle dávat do těla tak se vám cyklus nepřehoupne do druhé fáze tj. krvácení

kalka
22. bře 2009

no.. vysadila jsem Utrouš sama.. kvůli tomu negativnímu testu.. a taky mě z něj řádně bolelo břicho a prsa... a estrimax jsem nepřestala brát kdyby to přeci jenom náhodou vyšlo..

Hele a když mi zítra teda z krve potvrdí, že testy jsou negativní, tak teda vysadím estrimax a za jak dlouho přijde mrcha... nevíte???..

endzi30
22. bře 2009

aha...lebo pri ET som ho samozrejme nemala, ale teraz pri KET ano....som si myslela, ze teda pokial nepride MS, tak by to vyzeralo slubne...ale teraz ked vravis, ze ten estrogen to drzi....tak 😖 😖 🙄

endzi30
22. bře 2009

no ale praveze kalka aj utros treba brat!!! .....aspon myslim.....az do krvicky by si ho mala stale brat

kalka
22. bře 2009

endzi30 máš pravdu.. taky mi to v CARu říkali... ale už mám za sebou tři IUI s Utroušem a když mi vyšel doma těhu test negativní, tak jsem Utrouš vysadila a prd se stalo.. 😉

endzi30
22. bře 2009

no to ano kalka....lenze co ked tehu si, aj s negativnym testom (aj to sa kludne moze stat)...a ty si nedas utros...len pekne pokracuj...aby si si nieco nahodou nevyciitala potom 😉 😉

ili5
22. bře 2009

fiako, super, gratuluji moooooc 🙂 .
kalko, já měla taky neg.test, volala jsem do car, že mám neg. test a už i špiním a dr. mi řekla, že to nic neznamená, že test nemusel už to podchytit, že nemám nic vysazovat a dál brát Utroš i Divinu až do krevního testu. Jdu zítra, tak si dávám malinečkou naději, i když vím, že marnou. ☹

kalka
22. bře 2009

já vím holky.. máte pravdu.. tak uvidím zítra.. ale tak nějak si říkám, že vzhledem k tomu, že jsme oba zdravý po všech vyšetřeních.. a doktoři se u nás přiklánějí k tomu, že u nás jde o psychiku, tak si myslí, že dva dny bez Utrouše by to případně mimísek vydržel 🙂

ili5
22. bře 2009

psychika dělá hodně. Nesmíš se na to moc upínat Ale to se lehko radí, vždyť to děláme všechny, proto se nedaří. 😖