• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo lánuje KET v březnu?

5. června 2010 
no to jo.. a když mi někdo začne říkat nemysli na to, tak se mi obrací kulomet v kapse! :angry: :grinning: a nebo ještě miluju větičku.. "to bude dobrý!" :angry: :sweat_smile:
22. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já miluju: ..ono to jednou vyjde neboj...
22. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ještěže tu máme koníka :wink:
22. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - tohle jsem sem vložila já před několika dny - aspon vidíte, jak jsem pitomá..jenže člověku se dobře radí, než ho to samotnýho potká....

z poradny IVF:
Přii gravitestu po KETu záleží především na citlivosti použitého testu a na tom, jak stará embrya byla zaváděna. 14. den vývoje embrya (12 dní od transferu embryí starých 2 dny) je hraniční dobou, aby test s citlivostí 20 IU detekoval HCG a byl pozitivní. V tomto případě může být ještě určitá šance, že test bude s odstupem pozitivní. Byla-li ale zaváděna embrya stará 5 dní, je již šance na úspěch poměrně malá.

jenom nevim co to znamená ta hraniční doba??
22. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych, že právě těch 12 dní je hraniční doba.. že u některé z nás může už test ukázat dvě // a u jiné ještě stále ne.. i když třeba těhu je.. teda alespoň to tak chápu :wink:

takže to co tu teď čtu, tak vlastně mám ještě maličkou naději, že mám v sobě mrazáčka který se drží :slight_smile: v pátek jsme si dělal mamatest a teď jsme na koníkovi koukala, že spousty holkám ukazoval negativní výsledek a přitom byly těhu..
22. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda.. ta hraniční doba.. jsme měla napsat 14 dní
22. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 12dní od ketu... ale jde o to že on tam píše o dvoudenních - ty já měla...kdy jsi byla ty a jak strá embr.???
22. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mě zaváděli jedno emryjko 5 dní staré a jedno 2 dny staré... babo raď.. no prostě zítra se to rozlouskne..
22. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidíš - možná se to malé drží.....
22. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
na KETu jsme byla 6.3. takže dnes jsem 16 den po KETu...
22. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš :sunglasses: držím ti palečky!!
22. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, babemky, co sa stalo s katuskou 23? kukam, ze co nove, ci robila testik a ona ma vsetko vymazane :fearful: aj album aj fotku s pasu. co sa stalo?
22. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jinýho si nepřeju :slight_smile: zrovna v sobotu jsme měli a manželem roční výročí svatby.. ale spolu jsme už 9 let, tak jsem si tu sobotu ráno říkala, když jsem testovala jaký to bude krásný dáreček.. a místo toho mi bylo do breku.,. já už ani ale nebrečela.. snažíme se o miminečko už čtyři roky.. asi jsem všechny slzy už vybrečela.. jen jsme pak ještě ležela v posteli a koukala do stropu a a ni nevím nad čím jsem přemýšlela... tisíce smíšených pocitů.. ale slzy nikde.. :pensive:
22. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka444 :confused: vůbec jsem si toho nevšimla... :astonished: vůbec netuším co se mohlo stát :frowning2:
22. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka jsi hodná.. moc děkuju :wink:
22. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalka ale na 16 den po KETu by si uz mala mat mrchu nie :confused:
22. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tu drží utrogestan asi..nebo těhu :sunglasses: :sunglasses:
22. bře 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě utrouš jsem měla naposledy v pátek večer... když jsem v sobotu ráno měla negativní test, tak jsem si Utrouš už nevzala.. ale ještě beru Estrimax... a ten možná taky drží mrchu na uzdě.. :unamused:
22. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite tehu :slight_smile: a bola uz kalka na krvicke?
22. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka444 kalka jde na krvičku zítra ráno a vpoledne si budu volat na výsledky :wink:
22. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jujha, tak to drzim palceky :wink: a v poledne nakuknem :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to bude možný tak dám vědět.. ale spíš až později odpoledne :wink: a díky :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny já se s vámi pro dnesšek rozloučím... zítra vám dám určitě vědět jak jsme dopadli... :slight_smile: papulík :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju dobré ránko :slight_smile:

tak jsem volala do caru,že test je negativní a mrcha nikde,tak jestli mám vysadit léky,tak mi řekla,že neee ,že mám přijet na krev aby věděli co a jak,takže letím do Prahy a pak se zase ozvu papa
23. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
milenka tfuj tfuj bodaj by to bolo pozit :wink: ja tiez po et som mala negat testy a krv bola pozit. :zipper_mouth: drzim palce
23. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ixi noo to se dozvím dneska kolem třetí,tak uvidíme noo ,chtějí vědět proč jsem nedostala mrchu ,když test byl negativní... tak jsem sama zvědavá nooo .... :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, Mil, tak mooc držím palečky :dizzy_face:
Já jdu v pátek na uzt, tak doufám, že KET bude o víkendu nebo začátkem týdne :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to tfuj tfuj tfuj a at se ketík podařííííí :wink: hodně štěstíčka
23. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek