Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

katuska23
1. bře 2009

melisko moc děkuju za krásný vzkaz v IP 😉 holky vy máte mrazáčků,až vám závidím ale moc vám to přeju 😉

katuska23
1. bře 2009

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 1x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve).

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET kolem 8,března, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina, UZ 2.3. - 15 den

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

katuska23
1. bře 2009

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 1x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve).

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET kolem 8,března, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina, UZ 2.3. - 15 den

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

milena26
1. bře 2009

holky tak já koukala až dneska do protokolu co mi dala dr. a mám brát 3x1 tbl. toho estrofemu ☹ ☹ takže se teď modlím jestli sliznice narostla ... jsem zvědavá zítra na UTZ jestli se ketík uskuteční chjoooooooooo 😢 ☹ ☹ ☹

murasek
1. bře 2009

ahoj holky, mam jen dotaz, koukam, ze uz tady mezi vami jsou zkusene Ketacky 😉 , ale s tim estrofemem - nemate zkusenost, zda brzdi MS? me vsechny testy ukazaly jen jednu / a MS ma tyden zpozdeni, nemam s nim zatim zadnou zkusenost. Moc dekuji

milena26
1. bře 2009

murasku já ten estrofem beru poprvé tak nevím,ale asi by neměl brzdit MS když ho vysadíš..... nevím přesně

murasek
1. bře 2009

mileno dikxy, ja ho jeste stale beru, az zitra podle krve budud vedet.

katuska23
1. bře 2009

mil mě to bylo divný já ho totiž taky beru 3x1....ale ne ve stejnou hodinu....

murasku neměl by brzdit MS...

luly3
1. bře 2009

melisko ano mam zníženu imunitu 12/08 som potratila... ☹

melisska
1. bře 2009

katuska nemas zaco 🙂

luly je mi to luto ☹ ja v oktobri ☹

murasek moze zdrziavat mrchu, ja som nikdy nedostala kym som brala lieky a nebola som tehu az po vysadeni 😉

luly3
1. bře 2009

meliska a chystáš sa teraz niekedy na ket????

melisska
1. bře 2009

ano uz mam pripravu-2x1 estrimax, B12-1000j, kyselinu listovu, piridoxin, E a dnes som zacala pit zensky caj, chilli KET by mal byt 12.3.

milena26
1. bře 2009

katu tak to jsem zvědavá jak dopadnu zítra ...... snad to bude OK 😅

katuska23
1. bře 2009

mil a jak dlouhon ho bereš?snad ti roste ty s tím máš problémy že by ti nedorůstala?dej vědět budu držet palce.já pořád věřím že po tom všem ten mrazáček vydrží,přeci není možný když jsem bojovala o život aby se ket ani neuskutečnil 😔

milena26
1. bře 2009

noo dneska je to 11DC
nebooj katu a věř,že to zvládnete... moc ti to přeju a hlavně klíííííd ,nemysli nato,že máš jen jednoho prcka u ledu ,nestresuj se to dělá taky hodně...

katuska23
1. bře 2009

já budu na kontrole 13DC....nevíš kolikátý DC se tak rozmráží?

luly3
1. bře 2009

katus podla výšky sliznice rozmrazuju embrijka 😉
asi tak 14 dc 😉 potom to ešte 2 - 3 dní sleduju ako sa
delia, aspon si myslím 😀

peknu nocku

katuska23
1. bře 2009

luly děkuju 😉 já budu 13DC v úterý...takže by se to do pátku mohlo stihnout?a nevvyčetli jste někde kolik % je šance že ambryjko přežije rozmražení?

dorra
2. bře 2009

Ahoj Katuško, sleduju Tvůj bříběh a četla jsem Tě i v jiné diskusi. Moc Ti držím pěsti, ať se to podaří. Embrijka zavádějí po ovulaci tzn. přibližně 15.,16.DC. Rozmrazí je a sledují tak den.A pravděpodobnost, že nepřežijí je velice malá. Hlavně se snaž přichystat jim slušnou peřinku a vše pak půjde samo. Netrap se nepříjemnostmi a už se těš na ty dva týdny, kdy budeš hájená.

luly3
2. bře 2009

katuska ak je embrijko silne tak prežije a tvoje určite silne je 😉 ,
ved v tebe bude rást celých 9 mesiacou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak už to máš zapár 😉 zachvílku budeš mat mrnuska doma 😀

musilka
2. bře 2009

holky uvažujete některá o asistovaném hatchingu ?

katuska23
2. bře 2009

dorro moc děkuju,já mám strach doktorka mi říkala že je to s tím rozmražením 50:50 ☹ a kor když máme jedno.....já si fakt přeju jen to aby přežilo a o zbytek se postarám 😀

dorra
2. bře 2009

Katuš, neupínej se k tomu, že je to vaše poslední naděje. Není. Já vaječníky nemám, máme dárkyni vajíček a vůbec mě to netrápí. A nemysli na to, jestli se rozmrazí nebo ne. Nijak mu stejně nemůžeš pomoct, jen se tím zbytečně stresákuješ. Je to jen na něm. To tvoje se prostě rozmrazí a basta! Ňáký problém?

katuska23
2. bře 2009

dorro to mě moc mrzí,já ještě jeden mám ale jít do toho ivf znovu s tím že se to může opakovat...nemuselo to tak být kdyby mě nezanedbali,ale k tomu se už nechci vracet....
na to dárcovstí vajíček jsem koukala,ale asi bych na něj neměla nárok...

ili5
2. bře 2009

Ahojky, tak jsem doma. UZ dopadl dobře, v neděli by měl proběhnout KET. V pátek rozmrazí miminka, v sobotu si mám zavolat jak se jim daří a v neděli by měl proběhnout KET. Dnes jsem 15 den, takže neděle bude 21.den, tady píšete 15-16 den, tak je to divné, že já jdu až 21. Dostala jsem dnes opět Divina 3x1, Utrogestan 3x2 tablety zavádět a 1x denně listovku.
Minule jsem byla jak pytlem praštěná po Utroši, snad mi to zas nebude dělat. Minule jsem ho polykala, nyní mám zavádět, asi je to lepší.

A co vy, jak jste dnes na UZ dopadly? Pište, jsem napnutá jak kšandy. 😉

katuska23
2. bře 2009

ili tý jo v neděli? 😲 budu moc držet palce!

dorra
2. bře 2009

Ili, já taky jednou byla dýl jak tech 15 dní. Je to jen orientační počet, každopádně to dávaj až po OVU. Tu já ale nemám, tak to tak vypočítají. Dokážou to těmi hormony přizpůsobit, že se děloha dočká, i když o pár dní později. Mi třeba nerostla sliznice, tak mi to posouvali několikrát, až měla těch 8 mm. Já mám utroše 5x2 a musím ho jíst. Dovedeš si představit, co má můj muž doma za ženskou bláznivou.. 😅

ili5
2. bře 2009

Ve fakultce tak chodí všichni. Minule mě pozvali na UZ až 17 den. Sliznici jsem měla 9 mm. Taky se mě zdá, že to dělají pozdě, ale nic jiného, než doufat mi nezbývá. Bojím se jen, aby to zmrzlíci přežily to rozmražení a vyvíjely se.
Doktor mi neřekl kolik vůbec budu platit, dostali jsme jen papír na podpis, že souhlasíme z KET a že není hrazen pojišťovnou, ale cena tam nebyla. V neděli tam už jedu na KEt, tak nevím ani kolik si mám s sebou vzít.
Já ho taky Utroš minule jedla, prý je to jedno, ale prý je lepší zavádět, to jsem minule nevěděla.
Motala se mi po něm hlava, byla unavená, v noci nemohla spát, vstávala spocená jak myš. Ale co bychom neudělaly pro zdárný konec 🙂

ili5
2. bře 2009

Milena26 - Milena 29let,Car-gennet Praha, máme 4 mrazáčky, bereme Estrofem 1x1 tbl.,prednison 1x1 tbl.,clexan inj. (na ředění krve).

Kapunka - 32 let, ET říjen08, KET leden09, další KET kolem 8,března, nebereme nic jen chilli a babyplan

Musilka - Markéta, Car Pronatal ,IVF 9/O8 OHSS, 11 mrazáčků, KET kolem 11.3. beru estrofem 3x1, divigel 1x2,vitamínky B a E, 9.3.UZ

ili5- Car FA Olomouc, 1.IVF Ostrava neg, 4 zmrzlinky, Divina 3x1, listovka, Utroš 3x2, 8.8. KET

luly - Car GF 1 IVF máj08 neg 0 snehuliačikou, 2 IVF december 1HCG 50, hcg kleslo- potrat,
9 snehuliačkou, KET marec2009 užívam: kys.listovú,piridox,prednison

katuska23-Gennet Praha, Po odběru vaječníků tepenné krvácení do břicha,nuceno odebrat roztrhaný vaječník,pouze jeden mrazáček,beru estrofem,listovku a babyplan,kontrola v caru 10.3.

katuska23
2. bře 2009

ili nás to bude stát 5200,- pokud teda vůbec k něčemu dojde 😝