Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

musilka
2. bře 2009

ili5 já jdu teď v pronatalu taky 17 DC na UZ a pak až cca ten 20 DC na KET. Máme embrýsky mrazené po 48 hodinové kultivaci takže ještě vlastně těch 72 hodin se můžou kultivovat.

ili5
2. bře 2009

Tak to budu taky počítat s takovou sumou. Je to všude skoro stejné, děkuji.
Kde jsou ostatní co byly dnes na Uz, asi nemaj náladu. 😒

musilka
2. bře 2009

v pronatalu KET stojí 6500 😉

katuska23
2. bře 2009

to by mě zajímalo jak to budeme mít my?v den odběru vajíček se ani jedno neoplodnilo,a až další den večer bylo jedno...kdy je mrazili ani nevím,v tu dobu už jsem bojovala o život...příští týden v pátek bych se měla zúčastnit rozlučkového večírku v práci a asi to teda zruším...nebo nevím...

ili5
2. bře 2009

Musilko, tak to je nářez.
Dívám se, že každá berem něco jiného za léky. Každý Car upřednostňuje něco jiného. Katusko, ty bereš divinu i baby plan v jeden den, nebo obden? Prý se to nemá dohromady brát, tak ten baby plan se bojím vzít.

musilka
2. bře 2009

ili je no ale peníze jsou teď to nejmenší zaplatila bych cokoli hlavně že by se nám narodilo zdravé miminko

katuska23
2. bře 2009

koho? 😕 jo beru s těmihle vitamíny by to dle mudr nemělo vadit...

ili5
2. bře 2009

To máš pravdu, já už na 2.ivf nemám, tak buď se to povede, nebo už to vzdávám nadobro.
Milena měla dnes taky UZ a nedala ještě vědět, snad je v poho.

musilka
2. bře 2009

Divine divigel to je estrogen na podporu růstu sliznice s vitamínama to nemá nic společného tudíž se to ani vzájemně nekontraindikuje 😉

katuska23
2. bře 2009

musilko moje řeč....holky jak si myslíte že to budu mít já?jsem blbá nezeptala jsem se....

musilka
2. bře 2009

co jak budeš mít katy ?

katuska23
2. bře 2009

no s tím transferem...já vůbec nevím jak to tenkrát bylo,po OPU...ale nechápu proč nám neudělali ICSI...celou dobu nám tvrdili že ho nepotřebujeme,a tak ho prostě neudělali i když zjistili že to tak není....když jsem se třetí den probrala a dozvěděla jsem se že je jedno myslela jsem že se zblázním...

musilka
2. bře 2009

katus to věřím...já byla na IVFv září měla jsem OHSS s punkcema takže mi ET taky nedělali a na KET jsem musela kvůli zánětu čekat 5 měsíců tak snad se dočkám. Můj doky akorát vytelefonoval že jich máme 11 že jsou zamrazený po 48 hodinové kultivaci a jsou zamrazený po dvou a jedno po třech.
Nic holky já razim do práce na noční mějte se zítra se ozvu až se vychrupu papá

katuska23
2. bře 2009

musilko ale to je paráda 11 😉 já měla 7 vajíček...

milena26
2. bře 2009

ahojky holky...já měla dneska sliznici 7,2mm a ještě jdu na kontrolu ve čtvrtek ,tak to se asi rozhodne jestli půjdeme na ketík tuten měsíc nebo se to o měsíc oddálí....

ixi
2. bře 2009

ahoj a kolko ma byt sliznica velka?

ili5
2. bře 2009

Ahojky Mileno, to máš dobrý, jsi teprv 12 den. Já dnes 15 a měla jsem 9 mm, v neděli jdu na KET, tak to máš do příštího týdne taky čas, neboj. Někde v Car jim stačí 7 mm, záleží jak kdo.

ili5
2. bře 2009

Holky, četli ste nové téma--- nabízím svého muže jako oplodňovatele?
To je dobrý, ne?

ixi
2. bře 2009

ja som mala 10 dc 8 mm

ixi
2. bře 2009

ili ja mam 16 dc ket 😕

katuska23
2. bře 2009

mil psala jsem ti do ivf....

melisska
2. bře 2009

Ako dievcata???? citite sa vyborne 😵 to ma tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a ziadne bojim, dali sme sa do boja tak bojujeme a bez strachu, ten nam nerobi dobre 😉 🙂 (mozeme sa trosisku obavat, ale len trosisku 😀 )

milena26
2. bře 2009

katu já si to tam četla neboooj 🙂 já jsem v práci víííš tak jsem slíbila,že písnu jak jsem dopadla

katuska23
2. bře 2009

mil aha 🙂 to jsem zvědavá jakou budu mít sliznici já 😝

musilka
2. bře 2009

katus bude vysoká jak mrakodrap nebuj se 😉

musilka
2. bře 2009

po tom estrofemu a divině by měla být krásná a miminka se nám krásně zavrtají 😉

milena26
2. bře 2009

katu nebooj dopadne to dobře uvidíš

musilka
2. bře 2009

mil ještě jsi v práci ? Já též 😉

milena26
2. bře 2009

ne ne už jsem doma,měla jsem odpolko 😉

katuska23
2. bře 2009

musil snad ano 😉