Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

mimimimimimi
28. dub 2009

Milena hodně štěsti sedni si na sluníčko a odpočívej.Dej si něco dobreho zmrzlinku a ono to příjde.

beryk
28. dub 2009

Ahojda holky,všem bájo den

Milen myslím na tebe,je to hrůza,když chcem,aby mrcha nedorazila,tak se dostaví a pak když ji očekáváš tak dělá drahoty.Držím ti pěstičky ,at už to máš za sebou

mimimimimimi
28. dub 2009

Ahoj holky jak se máte? Ja jenom čekám a čekam dny neutíkají tak se nudím nic mne nebaví už jenom to mimčo aby bylo asi to na mne dnes přišlo nějaka ta depka. Jak na to nemyslet když si to člověk tolik přeje.

ili5
28. dub 2009

Ahoj, mil, dej si vinko, určitě mrcha dojde!

milena26
28. dub 2009

ili jojo to jsem taky slyšela,že si dát vínko a třebas i teplejší koupel,tak uvidíme,ale aby se ze mě nestal notor do tý doby než dorazí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mě by stačila sklínka dvě páááč vůbec nepiju ,teda piju ,ale nééé alko 😀

beryk a co ty japak se cítíš s prďáskem v pupíku? kolikátý jsi vlastně den ? a kdypak chceš testnout ?

beryk
28. dub 2009

mimi mě to vůbec neutíká jsem 5 den po Ketu a připadá mi to jak věčnost,hrozně se to táhne a vůbec jak jsem 3 dny jen ležela,ted uz je to lepší, ale stejnak ,jak nechodím do práce,neutíkáto. Musím být trpělivá a věřit v dobrý konec

beryk
28. dub 2009

Mileno tak co, už se koupeš a u toho usrkáváš vínečko? 😎

milena26
28. dub 2009

beryk kdepááák já jsem v práci mám odpolko....tak leda až přijedu domů 😀 🙂 vana samo bude,ale nevím nevím s tím vínkem,to asi doma nenajdu....
jinak věřím,že to vůbec neutíká,ale nech to pořádně uzrát a moc ti budu držet palečky aby to mělo dobrý konec a pak sis už jen užívala těhu 😉

dracekmracek
28. dub 2009

mil nebo sex taky spouští 😉

mimimimimimi
28. dub 2009

Beryk to vyjde už se těším za tebe hlavně na sebe dávej pozor a dej nám vědět, jak tam budou vysnené //.
😉

beryk
28. dub 2009

Milen takže až přijdeš z odpolední vanička plná teplé vodičky,manža tě tam bude napájet vínečkem a potom hups do pelíšku a ................(no já budu tiše závidět,protože sexovat nemůžu) 😝

beryk
28. dub 2009

mimi jasná věc,hned ja budu něco vědět tak podám info 😉

mimimimimimi
29. dub 2009

😀 Už se těším tak papej dobrotky a odpočívej. Přeji krasný den holky.

beryk
29. dub 2009

Ahojda holky,všem nádherný den.Mě dnes ráno popichoval podbříšek, pak jsem to zaspala a ted dobrý.

Milen tak co ,byla včera procedůra a dostavila se mrcha?

milena26
29. dub 2009

beryk moooc krásně jsi mi to naordinovala,ale vana byla to je jasna vec,vínko jsem doma nenasla a manžel byl na noční,takže jsi neměla co závidět 😀 😀 😀

jinak mrcha furt nikde,ale dneska jsem si volala gyndari,taqk si mam jeste v pondeli zavolat popřípadě si tam dojdu

mimimimimimi
30. dub 2009

Dobré ráno holky tak jak se cítíte. Milen a co mrcha už došla?
Beryk jak se cítíš prožívám to s tebou tak odpočivej a papej dobrůtky.

beryk
30. dub 2009

Ahojda holky přeji všem nádherný den a pohodový let. 😉 Kde budete večer máte nákou akci upalování?

Milen jak to vypadá ?

Ili jak UTZ?

beryk
30. dub 2009

mimi ahooooj,dneska mě je nádherně nic mě nebolí až mě je to podezřelí, v11h mi začínají vychajdy ,tak už se moc těším jak se provětrám s Maxíkem

mimimimimimi
30. dub 2009

Tak Beryk přeji krásnou prochazku Maxík ten se má to je Bleskova nejoblíbenější zábava se procházet. No čas neutíka, protože,jak maš před ket chceš mít vše za sebou a vědět, že jsi těhotna. Tak to tet holky prožívám s Vama a přeji hodně štěstí a at tam jsou vysněné // čárečky. Mame jaro vše rozkvéta tak to vyjde 😀 😀 😀

beryk
30. dub 2009

mimi díky, doufám ... 😉

mimimimimimi
30. dub 2009

Beryk jak se cítíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to vyjde uvidíš

mimimimimimi
1. kvě 2009

Dobré ráno holky tak tady máme další krásný den sluníčko vždy rozveselí a doda energii tak at se všem daří já stale očekávam na 3 ket čas utíka pomalu, ale snad se dočkám 7.května mám návštěvu u dr chce na to jit trošku jinak říkal, že nasadí nějake hormony a potom kolem 20.května se ti zmrzlíčcí zavedou mám jich už jenom 5. Kdo ví možná je dám všechny nejmín asi 3 at už to vyjde to očekávani na // je nekonečne .

beryk
1. kvě 2009

Ahojda holky, všem nádherný májový den a pořádnou líbačku pod rozkvetlím stromem 😀
Já jsem si včera protáhla vycházky čarodky,hospoda hokej-hokej teda hrůůůůza, ale aspon jsem si pořádně pokecala.

mimi jo to zná,jak se dny vlečou ........,ale neboj musí to utýct a dočkáš se a budou z nás těhulky 😉 😉 ,hlavně , že máme naději a můžem věřit

Milen myslím na tebe ,jestli už dorazila

milena26
1. kvě 2009

ahojky holky ja nemela casek se sem ani dostat mela jsem toho hodne....

jinak mrcha furt nikde ☹ tak ja nevim teda .....

beryk neboj utece to a moc ti preju \\

mimimimimimi
1. kvě 2009

Ahoj holky
No Beryk už se těším až budeme moci popojít o kus dál a povídat si o něčem co si tolik přejeme tak do toho 😉 😉 .Milen asi si ti vínko budeš muset dát at ta mrcha konečně příjde. Tak zatím dobrou noc a těším se na Vás zítra.

milena26
1. kvě 2009

mimi vinko jsem si sice nedala,ale ani sexik nepomohl a furt me poboliva bricho jako na mrchu a nic... tak nevim .... volala jsem si k dr a tam mi sestricka rekla at si udelam jeste jeden test a pak popripade volat a poradit se dr... ale asi mi pichne vyvolavacku co jineho zejo...

beryk
1. kvě 2009

Milen a kolik dnů už máš zpoždění?

milena26
1. kvě 2009

8 dní....

milena26
1. kvě 2009

já mám delší cykli dostávám to 30tý den cyklu a dneska jsem 38 DC

beryk
1. kvě 2009

kdy budeš znova testovat_? Třeba se objeví //