• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo lánuje KET v březnu?

5. června 2010 
nooo zkusím to zítra ale az odpoledne protoze jsem ted u rodicu
1. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni to moc nedoporučojou testovat odpolko, že je to zředěný,nejlepší hned po ránu.Budu na tebe myslet a držet pěstičky
1. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak teda v neděli rano .. u našich testíky nemám
1. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mili moc ti to přeji. Pamatujete holky jak jsem se k Vám přidala to bylo po 2 KET myslela jsem , že to bude mrcha nepřišla 14 dní, ale test negativní pořád jsem doufala, ale nic . Do toho Mili věřím na zázraky a nám se ti ANDILCI určitě podaří čekaj na pravý čas oni ví kdy je to nej. :wink:
Beryk a co ty jak se cítíš? :wink: Dejte o sobě vědět a přeji krásný den.
2. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky ,přeji krásnou sobotu.Mě dnes pobolívá podbříšek.Jdu péci rybičky k obídku. Co dnes máte vy k obídku?
2. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi ti to tam v tom bříšku začína dělat mistečko na 9 měsícu tak sem tam mala boles je O.K.
Tak rybičky papáte si zdravě máme dnes vepřove řízečky tak potřebuji do sebe dostat nejake to masinko. Zeleninový salátek bramborek a budu koukat na nějaký český filmek. No můj manžílek miluje tuhle specialitku doporučuji na večeři- Hověyí maso pomlete,česnek kolik chcete, cibule, olivy, zelena paprika,rajský protlak.
Na olivovém oleji osmahnu cibulku lehce přidam česnek papriku a maso zaleji rajským protlakem přidam olivy kapku sůl a pepř koření ktere vam chuti a necham dusit 35 až 40 minut. Potom si přepulime pletynku nebo na pečivo ktere mate chut si date maso platky sýru a zapečete v troubě at se syr rozpustí je to dobrotka masičko je dobre ke všemu rýže, kaše bramborova, pečivo .....Přeji dobrou chut
:dizzy_face:
2. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi zní to výborně,dík za recept,někdy zkusím,jdu si na chvilku lehnout a pak v 15h. na vycházku :wink:
2. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beryk tak si užij procházky je tam krásný vzdoušek. Za jak dlouho budeš testovat kolikáty den a nebo čekáš až na krev? Já jsem vždy tak napjatá není jak už najít ty vysněně // !
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat? Já jsem byla na ET 18.4 a čekám v pondělí na krev. Testík je včera 13den po Et a dnes už vidět čárka. Nevím zda věřit
2. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej to je krásný to ti moc přeji tak hodně štěstí to je tam :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dablikolik: ja bych verila,pokud neni ms!!Samozdrejme se na zo nemuzeme spolehat,ale asi potichounku verit muzeme...!!drzim palecky na pondeli,taky jsu v pondeli na krev!!!
2. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko kam chodíš do Caru. Dělala sis testík?
2. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dablik: na obilnak do brna!! jo nekolik:slight_smile: mam je i v albicku
2. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám testík 14den od ET je to jako tvůj 10den. Jakou máš citlivost testíku zda se mohu zeptat
2. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasickou nejakych tech 25 jednotek je to mamatest
2. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já mám 20jednotek a mám furt strach, že je to slabá čárka. No uvidíme v pondělí
2. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak nejak uvidime v pondeli,na zadne testy se nemuzeme spolehat
2. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dablik to bude Andílek hodně štěstí nas to čeka 3 ket kolem 20.května už aby to vyšlo to čekani je nekonečné.
2. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimimimi: budeme vsichni drzet palecky na KET!!!
2. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mileno, tak co, testovalas dnes? Napiš, jsem zvědavá a kukám furt a ty nikde.
2. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywus dík už aby to vyšlo štěstíčko
2. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak testin nemusím dneska večer se mrcha pořihlásila o slovo... a zrovna když jedu s bráchou do Holandska chjooo ,ale už konečně dorazila ... takže se objednám na UTZ a když to půjde dobře,tak půjdeme stejne s mimi na ketík....
2. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mili to je nám líto tak hlavně hlavu vzhůru užij si to v Holandsku odpočívej a netrap se tet nam to vyjde je to tak jdeme do toho spolu . Andílci to jistí :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka potichounku gratuluju :dizzy_face:

mimi ja jsem si testik delala a nic,takze jsem vedela,ze tam nic neni... cekala jsem na mrchu abych se mohla tesit a zase byla krucek k dalsi nadeji... tak doufam,ze to vyjde a budeme se moct tesit s nasich andílků..... :dizzy_face:

jinak tam jedeme jen na otocku s brachou on jezdi kamionem,ale i tak se moc tesim......zahodinku necelou vyrazim a mooooooc se tesim :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
milena: ja potihounku dekuju!!!A budu straaaasne moc drzet palecky tobe!!!
3. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka díky moc. budeme to tady potřebovat a samo,že na n ás budeš plivat těhu bacily aby jsme si je tady hezky rozmnožili :grinning: :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
plivu na vsechny o zivot :grinning: !!!
3. kvě 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka tak to jooo,tak at něco zbyde i na nás tak opatrně jooooooo ? :grinning:
3. kvě 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: samozdrejme:slight_smile:!!!Ja dokud neuvidim srdicko,tak klidna stejne nebudu!!!Testy jeste az tak moc neznamenaji....
3. kvě 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko ja vim,taky jsem po ET mela testiky se \\ a i fazolka byla a srdicka jsme se bohuzel nedockali,takze te úplne chapou....
3. kvě 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek