Kdo lánuje KET v březnu?

zedulka
10. únor 2009

Ahojky,kdo plánujete ketík v březnu?
připojte se 🙂

saze
5. bře 2009

IXi - a jak to že se neprobrali?

saze
5. bře 2009

Ixi - jsou chvíle kdy už ani nevěřím. je to děs. Jsi doma na neschopence nebo chodíš do práce, ? Já jsem doma , sice nemám namáhavou práci ale spíše na nervy. Tak se nechci rozčilovat a jsem doma

kapunka
5. bře 2009

saze a vědí doktoři kde je problém? léčí te nejak??? 😒

ili5
5. bře 2009

Ahojky, ixi, super zprávička, drž se a polehávej.
Saze, to platí i tobě.
Maliník piju až od úterka. Tak se nám to tady na diskuzi množí, jen tak dál. 😉

musilka
5. bře 2009

sazi ahojda 😵

Krásný den všem dneska nejdu do práce tak jsem doteď chrupala jak se máte? Já jdu polknout estrofem a vitamínky

saze
5. bře 2009

Kapunko ahoj, nevědí , vše je u mě v pohodě u manži také . jen mám jeden vejcovod neprůchodný. A neléčí. jen zkouší ivf.
Musilko ahoooj .

musilka
5. bře 2009

sazi kdy jsi byla na transferu ? Mě to čeká příští týden 😉

saze
5. bře 2009

Musilko v pondělí - dali mi 2 bojovníky. Ale už mě napadají zase myšlenky že to nevyjde. Nic mě nebolí jen chvilkama pobolívá břicho.

saze
5. bře 2009

Holky začala jsem se zajímat o lázně - jezdí se prý na měsíc do Františkových. Jaký na to máte názor?

kapunka
5. bře 2009

saze - tak to já taky - ted třetí pokus a nemám vejcovod a druhý prý ok, ale to nikdy nevíš... 😀

musilka
5. bře 2009

sazi taky jsem o lázních přemýšlela že možná před příštím případným KETem bych je prubla. Asi ty Františkovky jak píšeš je to prý super hlavně si odpočineš a ty kůry a procedůry jsou ověřený léty ty lázně už oomohli spousté žen

ixi
5. bře 2009

saze ja som na pn lebo robim v nemocnici a uz som mala aj MA tak nechcem riskovat 😉

saze
5. bře 2009

Musilko takže myslíš že když mi to doktor nabídne že bych měla jet?
Kapunko - tak to jsi na tom jako já. Doktor tvrdí že je to jen časem , že se to povede. Tak snad se nezmejlí

katuska23
5. bře 2009

ahoj holky,tak dnes byla sliznice jen 4mm 😢 je ještě šance že do úterý vyroste?

saze
5. bře 2009

Katuško a kolikátý jsi den po ms?

katuska23
5. bře 2009

saze dnes 8 ☹

saze
5. bře 2009

tak to si myslím že ještě doroste.

katuska23
5. bře 2009

já se bojím že ne ☹ nechápu to po takové dávce estrofemu ☹

saze
5. bře 2009

hmmm katusko já se sliznicí problém nikdy neměla tak nevím. a co ti řekl doktor?

katuska23
5. bře 2009

no já právě taky ne,sliznice bylo to jediné co bylo ok,až teď po operaci to je naprd....já byla na kontrole u primáře co mě operoval,a tenm mi žekl že začíná růst,ale když jsem to volala doktorce do caru tak mi řekla:uvidíme jak to poroste,určitě to embryo položíme až do připravené dělohy...
já vím že nic není straceno ale jestli mi za týden narostly 4mm tak 13DC budu mít sotva 7....

saze
5. bře 2009

katusko ale oni to můžou udělat i déle. takže ne třeba 13 den ale až 17 den.

katuska23
5. bře 2009

saze a kolik by ta sliznice měla být?nepomohl by mi kontryhel nebo něco?a jak jsi na tom vlastně ty?

saze
5. bře 2009

Katuško já nevím asi mezi 7 a více. já mám v sobě teď 2 bojovníky po ketu a čekám

saze
5. bře 2009

IXI - co je MA prosím?

katuska23
5. bře 2009

jé tak to gratuluju a moc držím palce 😉 a ty si nepamatuješ kolik jsi jí měla ty?

saze
5. bře 2009

Katuško - fakt nepamatuji. nějak jsem to nevnímala. dr říkal sliznice dobrá víc nevím .jdu si chvilku zase odpočinout ke knížce. ♦

dorra
5. bře 2009

Katuško, pomalu Tě dočítám. Máš ještě fůru času!!! Kolik máš estroše? Sliznice by měla být min. 8mm, ale oni to někdy dělaj i těsně pod tou osmičkou. (Stejně je to divný, že se ty potvůrky uhnízdí třeba mimoděložně a i bez sliznice, dobrý že? A holka se snaží chystat peřinku a ono se jim to nelíbí...)Nejdřív ale tak 15. DC. Oni toho borečka, vlastně borečku 😉 , rozmrazí, až budeš Ty ready, tak neboj!!!

katuska23
5. bře 2009

dorro tři denně ☹ ty mi vždycky zvedneš náladu,já si tu pořád stěžuju já vím,ale přijdu si bezradná že kvůli ženský ketrá mi zkazila zdraví to nejde...mám jít na kontrolu 13DC....

ixi
5. bře 2009

saze MA je zamlknuty potrat ☹ katuska ja som sa vcera pytala na tu sliznicu v centre a sestricky mi povedala ze 6,7 uz je ok 😎

katuska23
5. bře 2009

ixi děkuju 🤐