• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo lánuje KET v březnu?

5. června 2010 
Katuško, jedna holčina má 3x2 estroše, já mám 5x1, 5x2 utroše a náplasti Estrahexalu nebo jak se to jmenuje (musela bych se podívat o poschodí níž). A strašně moc věřím kontryhelu. Pije se do ET/KET a lepší je sypaný.
Já měla veliké problémy se sliznicí. A vlastně až teď, po kontryhelu, jsem ji měla 9mm už týden před ET.
5. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuško kontryhel je super..určitě ho pij.. :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky to chilli, viď, Kapunko?
5. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak hlásím návrat z KO ... tak sliznice dorostla uf uf máme 8,02mm a pak udělala dr jinej UTZ a tam sliznici měřila znovu a bylo tam 10,06mm takže prý nevidí jeden jediný důvod proč nejít do ketíku,holky já byla tak šťastnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a stále jsem :slight_smile:

jinak jdu dospat tu noční a dneska mě čeká ještě jedna ,tak buť se sem juknu pak a nebo až v práci vás v noci dočtu :wink: :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chilli je samozřejmost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milenko, to je super a kdy jdeš tedy na KET, řekla ti už přesný den? A co za léky přidala? Utroš určitě, to berem všechny, jak tak sleduji.
5. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
milenko ani nevíš jakou mám radost :dizzy_face: já jsem na tom blbě :unamused: ale teda za pár dní ti krásně dorostla :dizzy_face:

mně psala Vykysalá že u mě požaduje sliznici min 8mm,to jsem zvědavá kde jí vemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,piju kontryhelík :grinning:
5. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já utroš neberu :unamused:
5. bře 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby - normalne ste ma navnadili, ze zajtra niekoho v robote ukecam, aby mi urobil sono :grinning: :grinning: ja robim na porodnici, tak hadam niekoho najdem :sweat_smile: Ja som tiez nikdy nemala problem so sliznicou, dufam, ze ani teraz nebude :wink: A neviete ci je problem, ze som uz asi ovu mala? Lebo ovu hlien som mala az po "kolena" a uz nemam, sa bojim aby sme ten KET nepresvihli, ale dnes som len 9DC :fearful: tak vobec neviem :frowning2: :confounded:
A inak sliznica, kludne za dva dni narastie aj o 1-2mm, to sa len musi zmenit pomer hormonov a ona pekne rasite :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katu nebooj do příštího týdne ti jistě sliznice doroste a budeš moct jít taky na ketík..... :wink: :dizzy_face:

tak my si máme v pondělí volat okolo půl devátý až devátý a oni mi řeknou přesný čásek ketíku,takže ketík proběhne v pondělí,pokud mimísci zvládnou rozmraženíčko,tak snad nám je nepřepečou v mikrovlnce a nastaví jí na kvalitní rozmraženíčko :grinning: jinak klasika....estrofem zůstává,clexan na krev taky samozřejmě a pak utrogestan my vyměnila za vaginálnígel,ale pokud bych ho špatně snášela,tak si to můžu prohodit za utrogestan,nějaký mám doma a jinak bych to musela volat do car a dr mi napíše receptík
6. bře 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milenko a kdy ti roznrazují miminka? Mě dnes a KET je až v neděli, takže od pátku do neděle musí vydržet. A to je loni 14.12.2007 oplodnili a zavedli 18.12.. To znamená 6 dní jsou ve zkumavce. Oni toho boročci už zažili, převoz 2hodinový v dusíku... Tak jak to vše přežijí, tak snad by se měly i zabydlet a nevzdávat to po tom všem. :grinning:
6. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil ty bereš i utroš?jaktože já jen estrofem? :unamused:

sliznice ti teda krásně narostla jak jsi to dokázala? :dizzy_face:
6. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem volala do CARu a sněhuláčci jsou připravení :slight_smile: Mám přijet dneska v 11:30 na KETík :slight_smile:

Holky já se asi podělám.. mám hrozný srtrach.. a přitom radost.. asi umřu ...

katuska23 já taky beru Utrouše.... a Estrimax.. Utrouše ti nasadí až tak dva dny před KETíkem :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, katuska narastie a inac ani nebude :wink: :slight_smile: :wink:

kalaka drzim palce :dizzy_face:
6. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalko tak to budu moc držet palce :dizzy_face:

mil to se takhle volá i do gennetu?já to tam mám tak dvě hodiny cesty takže si tam ten den zavoláš jestli vůbec můžeš přijet? :confused:

jo a ket ti bude dělat Vykysalá :dizzy_face:
6. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska kedy ides na tu kontrolu sliznice? ja som bola vcera a mala som 10mm :grinning: tvoja je trosku mala ale dorastie a utros tiez beriem az od pondelka, teraz estrimax 3x1, od pondelka aj utros 2x2 :zipper_mouth:
6. bře 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
melisska a ze nechces hovorit o kete ta ty si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je paradna sliznica ja som mala len 8 :sunglasses:
6. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ixi toto som napisala aj do splnu-fora :wink: len ta si to necitala, ale aj tak si myslim ze od sliznice to nezalezi :zipper_mouth: takze tak ty pozorovatel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vidim vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaa tak ty si ta bystrozrakaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Tak jsem 4 den po Ket a stále žádné příznaky břicho trochu pobolívá ale prsa vůbec. Bojim bojim
6. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
saze nekontroluj sa tolko ajtak to neovplivnis ja tiez nemam ziadne priznaky :angry: ale co narobime treba verit a zasa len a len verit
6. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saze nasleduj sa tak, aj tak to my nezmenime, skor sa uvolni :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vím. ale je to 4 pokus a přiznám se že už mě to fakt nebaví.
6. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
saze ja ti verim a koho to bavi? netrap sa teraz mojko mysli ma daco ine citaj .................. najhorsie je ked potratis :cry: :cry: :cry: bud kludna a vsetko vinde a ty budes mamicka :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
IXi - kéž kdyby to tak bylo.
6. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuš,když ti pak naplánují ket,tak ti určitě taky napíše ten utrouš,že ho budeš zavádět ještě před ketem,tohle se dělá i před ET a estrofem se myslím bere až do 12tt když se to povede,tak buť v klidu...jj v genetu si voláš,páč to pondělí je tak předběžné datum a kdyby třeba chtěli s prckama počkat do úterka,tak aby jsi zbytečně nejezdila do Phy a druhý den znovu a pak ten ketík- nevím přesnou hodinu,takže dr a i sestra mi řekli abych si právě zavolala kolem tý devátý :wink:
jinak kde jsem vzala tu sliznici ?? noo holka dorostla po tom estrofemu,kontryhel sice mám doma taky,ale on stačil ten estrofem..a neboj do příštího týdne ti jistě doroste a pak nezapomeň že ještě čekáš a jak píšou holky ket se dá oddálit a já budu v pondělí 19DC tak klídek a nestresuj ať může sliznice v klidu růst :wink:
6. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra mám volat jestli se miminka vyvíjí, já to nevydržela a volalauž dnes, když je dnes rozmražovali. A paní embrioložka mi řekla, že mě nepotěší, že 3 se rozpadly a to čtvrté je jen 4 buněčné, opožděné, takže mám počítat na 90%, že se nebude vyvíjet. Takže je konec :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Prý byli blbě zmrazeny ve špatném stádiu, ta Ostrava je příšerná, napsali, že jsou 8 buněčná a dnes mi řekla embriol. v Olomouci, že se ta jejich zpráva nezakládá na pravdě a oni je jak Ostrava vůbec nemrazí v takovém stádiu. Na druhý pokus nemám, tak nevím co budu dělat, tablety ještě beru, ale chce se mi brečet.
6. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - to je mi moc líto . moc moc. Ale koukej vzít muže nebo tátu nebo mámu a vlítněte tam na ně. Dáváš za to peníze tak ať je koukají vrátit. Nech si to od té embrioložky napsat že to tak nebylo. A chtěj alespon zpátky penízky co jsi do toho dala.
6. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek