Kdo se chystá na IVF v říjnu-listopadu 2017?

sonisek
20. zář 2017

Najde se tu některá z vás,která se chystá na své první IVF?

petruska23
2. říj 2017

@sonisek držím palce..kdy čekáš ms?
Já byla dnes na kontrolním utz a ode dneška budu pichat fostimon...docela velké dávky...v pátek jdu na další utz..tak uvidíme😍

sonisek
autor
2. říj 2017

@petruska23 no měla by přijít v pátek, či v sobotu.... tak snad

petruska23
2. říj 2017

@sonisek super...tak ať je tu co nejdříve🙏😍 ať můžeme spolu ,,trpět,,
Manžel už se těší, až me bude zase mučit...Já si to sama prostě nezapichnu😇

danaet
2. říj 2017

Supr holky, taky začínám nejpozději v pátek. Čekám na ms a jdu na to.

petruska23
2. říj 2017

@danaet supeeer, držím palce😘

petulinkakadlecova
2. říj 2017

Ahoj, v listopadu se chystame do Artu C.B. mate někdo zkušenosti??

sonisek
autor
3. říj 2017

No holky,asi budu na tu jehlicku chvilku čučet 🙂 To dám!!!
Včera mi dělal utz a prý že mám vysokou sliznici,tak buď ji mám tak normálně nebo jsem tehotna,ale to že stejně nepozná...tak mu říkám,že ani nedoufam,že by se to povedlo samo...i když z širšího okolí vím o dvou holcinach,které měly doma injekce a marně čekaly ms.

@petulinkakadlecova ahojky,tak tam nechodím 🙂 a jdete na umělý nebo na konzultaci teprve?

danaet
3. říj 2017

@petruska23 děkuji. Taky držím palce a hlavně hodně štěstí přeji.

danaet
3. říj 2017

@sonisek to dáš pokud teda bude třeba 🙂. Uvidíš podle hcg. Na vysokou sliznici moc nedávám, tu mám třebas já vysokou úplně pokaždé. Ale třeba jsi těhotná a vyhneš se kolotoči IVF. To bys měla skvělé. Snad ti to vyjde 🙂

sonisek
autor
3. říj 2017

@danaet myslím,že to dostanu...mám takové pocity jako před ms...takže počítám v sob ráno tu je

petulinkakadlecova
3. říj 2017

@sonisek Jdeme už na další konzultaci a domluvit termín laparo

danaet
4. říj 2017

@sonisek já už začínám slabě špinit tak uvidím kdy se to spustí. Pokud ještě odpoledne tak začínám s injekcemi zítra a pokud později tak začínám v pátek.

sonisek
autor
4. říj 2017

@danaet já ještě nic no,zatím jsem 26dc,tak ještě budu čekat .... Jj,dr.mi taky říkal,že když mi začne ms až večer,tak to nemám počítat jako první den...

sonisek
autor
4. říj 2017

Já třeba laparo neměla vůbec...tak asi doufají,že je u mě vše cajk....
Já se tak modlím,aby nám to vyšlo...už nechci dyl čekat 🙂
To kdyby nám to vyšlo,tak bychom měly letní dětičky ;)

danaet
4. říj 2017

@sonisek taky bez lapara. Ten můj doktor toho není moc zastáncem. Jinak zatím se to nerozjelo takže začnu až v pátek. Ještě nevím jak to u mne bude, jestli bude ta genetika a bude se pak čekat až na KET. S tím čekáním buď v klidu, my čekáme už 7,5 roku a stále nic. No je to masakr, ale co se dá dělat že. Jednou to vyjít musí 🙂

sonisek
autor
4. říj 2017

@danaet 7,5 let? Ty kraso :( ale ono to tak strasne leti, ze se ani nedivim...uz jen to litani po doktorech...na iui jsem mohla uz v cervnu, jenze jsme museli oba brat atb, 10 dni, tak zase opozdeni...predtim v breznu manzovi zjistili mutaci na cystickou fibrozu, tak jsem musela i ja na genetiku a to je mesic cekaci doba, pak 5 tydnu jsme cekali na vysledky...pak zas nez objednani do centra, to je zase mesic...takze mesic sem, mesic tam a par let v cudu...

Holky, koukate na Male lasky? :D Ja jo, ale dneska koukat nebudu, shlednu to az zitra, jinak by se mi rano blbe vstavalo do prace :D

danaet
5. říj 2017

@sonisek no právě. Prvně ti to přijde normální, že to nějakou dobu trvá. Pak zase člověk zkouší různé alternativy, když doktoři tvrdí, že je vše ok. Ale nakonec ti to stejně nedá a zajdeš do CAR. A tam je taky spousta časově náročných testů a vyšetření a pořád se na něco čeká a čas uteče jako voda. To se nedá nic dělat protože tak to prostě je. Aspoň si člověk potrénuje trpělivost. Jinak zítra už začínám s IVF pokud nebude na utz cysta nebo tak něco.

sonisek
autor
5. říj 2017

Tak já zatím stále nic :( Bych byla schopna si udělat test,kdyby náhodou...ale zatim raději čekám na ms

sonisek
autor
5. říj 2017

S nasim spermiem přirozenemu tehu neverim

monikaxoxo
5. říj 2017

Ahoj holky, můžu se přidat? My jdeme v listopadu na naše 2.IVF. Při prvním nám zbyla pouze dvě embrya a z KET bylo biochemické. Teď čekáme na výsledky kontrolní imunologie a 24. jdeme do Gennetu, tak snad už nafasuju injekce. Jinak se snažíme skoro 2 a půl roku.

danaet
5. říj 2017

@sonisek kamarádce na genetice řekli, že u nich je přirozené početí vyloučené a do měsíce na to byla těhotná 🙂. Jinak test klidně zkus, proč ne. Já si ho taky pro jistotu zkusila a do 5-ti minut na to jsem to dostala 😀. Takže vtipné no. Ale tak aspoň můžem začít.

hribek
5. říj 2017

Ahoj taky se pridam, ja za posledni 2 roky 5 zamlklych tehotenstvi, dle vsech vysetreni a ze jich bylo, jsme ja i manzel zdravi. Dneska jsme se prave vratili z CARu, kde jsem dostala leky na stimulaci a mela bych pristi sobotu zacit stimulovat. 26 by mel byt odber vajicek a budeme mit PGD, KET by mel byt zacatkem prosince, tak doufam ze vse pujde dobre a pod stromecek si nadelim pozitivni TT

danaet
5. říj 2017

@monikaxoxo ahoj. Taky mám teď 2 IVF a při prvním jsme taky měli jen 2 embrya. Ale nedošli jsme ani na biochemické. Hcg úplná 0.

danaet
5. říj 2017

@hribek ahoj. Taky budeme mít PGD. Akorát stimulku začínám zítra. U mne pco a štítná žláza. U mne se zas embrya nechytají vůbec a iui taky bez úspěchu. Těžko říct proč. Uvidíme pak co zjistíme u PGD

monikaxoxo
5. říj 2017

@danaet Ahoj, tak snad další bude víc úspěšnější. Já z toho byla docela špatná, že zbyly jenom 2, přitom folikulů bylo 14, vajíček 11, zralých 8 a PICSI se oplodnilo 6. Z toho biochemickýho jsem se ani neradovala, hned podle testu jsem viděla, že to je špatný. U KET jsme dávali AH a EmbryoGlue, tak nevim, jestli to kdyžtak dát teď i u ET.

sonisek
autor
5. říj 2017

Ahojky,no vida další přírůstky 🙂
Tak holky,tfuj tfuj,tfuj...

Co je vůbec PGD?

@danaet já taky byla nedočkava a dělala testy brzo,a dostala jsem to zachvili...nebo se mě kamosky ptaly,jestli už a já nene,a zachvili to přišlo...jak na potvoru 😀

danaet
5. říj 2017

@monikaxoxo tak já měla 3 vajíčka a po ICSI byly 2 blastocysty. AH jsme chtěli, ale embryolog říkal, že u nás není třeba a embryoglue zase říkal doktor, že tomu nevěří. Ale tak ono je vždy těžko říct, co může pomoct.

danaet
5. říj 2017

@sonisek pgd je genetické vyšetření embrya. Dělá se, když je nějaká dědičná choroba nebo potratovost a nebo jen vyšší věk. Když máš potvrzení k tomu i z genetiky tak třeba my za to platíme jen 3 tisíce a zbytek platí pojišťovna. Jinak je to docela pálka.

danaet
6. říj 2017

Tak už jsem začala se stimulkou. První dávka puregonu už je za mnou.

sonisek
autor
6. říj 2017

@danaet super 🙂
Já nic...test dělat ještě nechci...já se musím smát,že to dostávám v sobotu ráno,ať jsem 27. nebo 29. 😀 Takže čekám na zítra ráno... 😀