• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy je vhodné ICSI/PICSI?

11. srpna 2013 
Ahoj holky,
ráda bych znala Vaše názory na metodu ICSI. Je nutné tento způsob při IVF použít, i když má manžel spermio OK (i když prý hraniční :stuck_out_tongue_closed_eyes: )?
7. dub 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi bych to zkusila bez ICSI. My jsme ICSI měli, ale manžel měl horší spermio.
7. dub 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulka30 Můj přítel měl ukázkové spermio, ale i přesto jsem (rozhodování bylo po OPU na mě na pokoji) ICSI dala. Měla jsem strach, že kdyby se nic neoplodnilo, měla jsem 6 vajíček, tak že bych si to pak vyčítala, že jsem chtěla ušetřit a jedno IVF by bylo fuč :frowning2: Nejlépe je se poradit s embryologem :slight_smile:
7. dub 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli 6 ICSI a 7 přirozeně, manžel spermio ok, ale chtěla jsem mít jistotu. Někdy se nemusí oplodnit ani s dobrým speriem.
7. dub 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli taky hraniční spermio a embryolog doporučil ICSI
8. dub 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám bylo na základě zvýšené fragmentace DNA spermií doporučeno a provedeno PICSI.
13. dub 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás tato metoda čeká poprvé, manžel má špatný spermiogram, můžu se zeptat, zda se vám touto metodou otěhotnět podařilo???
14. dub 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já otěhotněla po ICSI při 1. IVF
15. dub 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky my při OPU MĚLI 15 folikulů a z toho dvě ISCI a dvě přirozeně... ted jsme dali 1 které se oplodnilo přirozeně a nezadařilo se ,ted chceme dát dvě které jsou ISCI,tak uvidíme......
16. dub 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli doporučeno u prvního IVF ICSI, ale já chtěla mít jistotu, tak jsem raději volila PICSI. Ze 6 vajíček byly všechny oplodněny, ikdyž nakonec se dobře vyvinulo jen jedno a s tím se naštěstí zadařilo.
11. srp 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek