Kdy, od 1. návštěvy centra, jste podstoupily oplodnění?

klarkaahonzik
14. zář 2014

Chtěla bych se zeptat,po jaké době,po první navštěvě jste podstoupily oplodnění,protože příští měsíc jdeme poprvé a chtěla bych vědět jak asi dlouho trvá než proběhne oplodnění,děkuji

bendys
14. zář 2014

Ahoj je to dost individuální dle centra a duvodu proč vám to nejde. Každopádně my jsme byli poprvé v CAR na začátku prázdnin, kdy jsme rovnou dostali zadanky na další vyšetření. Teď jeste čekáme na všechny výsledky a jedno vyšetření a dle poslední konzultace s dr to vypadá ze kdyz bude uz vše ok, tak ivf bude na začátku listopadu...

limlim
14. zář 2014

Hoj pokud bude vse ok tak treba Gennet Liberec 4 mesice...

tulikiss
14. zář 2014

u nas to byl fofr, koncem unora prvni konzultace, koncem brezna konzultace nad vysledkama vysetreni, to bylo v pondeli a protoze to dobre vychazelo, tak v patek jsem zacala stimulovat.

anina32
14. zář 2014

U nás to byla taky rychlovka, v září první info konzultace, v říjnu při druhé návštěvě vyšetření a spermiogram a už jsme odjížděli s taškou injekcí kterýma jsem v listopadu začala stimulovat, po dvou týdnech odsátí vajíček a pak za pár dní transfer a v srpnu následujícího roku porod 😵

keeshka
14. zář 2014

Ta volba je v podstatě na vás a na tom, jaká vyšetření už máte za sebou. My jsme poměrně měli všechny testy, takže z toho už vycházeli a pak z kontroly růstu folikulů. My jsme se na začátku domluvili, že hned do oplodnění nechceme. Takže jsme tam byli poprvé vloni v říjnu, první IUI podstoupili v lednu a na IVF jsem začala stimulovat začátkem letošního března.
Ale není problém začít následující cyklus 🙂