Kdy udělat test po IUI a nebo IVF?

jana123123
15. čer 2014

dekuji za rady

malyusacek
6. říj 2014

Cau holky,ja byla na IUI 25.9. a potom 27.9.Od uterka me boli v podbrisku jak na prave tak na leve strane a nekdy to i picha,pak me jeste boli bradavky,test si budu delat v patek.

hanny1102
7. říj 2014

Ahoj 😉 měla bych prosím dotaz,... jelikož jsem nováčkem v této sféře, a hlodá ve mě zvědavost, potřebuji poradit prosím,... ☹ 😒 Dne 17.09.2014 jsem měla 17 den zpoždění od poslední MS. Dne 18.09.2014 jsem šla na krev, vyšlo negativně. V ten den mi začlo slabé krvácení, spíše takové špinění, opravdu malinké skvrnky,... 13 den po krvácení což bylo 30.09.2014 jsem šla měření sliznice, folikuly atd. 01.10.2014 jsme s přítelem podstoupily první IUI, ráno před zákrokem mi píchly Pregnyl 😉 spermie má suprové, dle dr. "nadstandart" 😉 mé měření proběhlo taky v pořádku, takže vše ok 🙂 od tohoto dne až do 05.10.2014 jsem pociťovala píchání v podbříšku, trochu takový tlak,... jinak nic. Až dnes 07.10.2014 se mi objevil slaboulinký výtok (jemně bílý),... vůbec nevím k čemu tento příznak přiřadit. Prosím tedy o radu kdy se poprvé testit, co to jsou za příznaky, nebo hoďte příspěvek, jaké jste příznaky měli Vy 🙂 předem mockrát děkuji, budu moc vděčná za poklábosení,... 😉 co se týče mé diagnózy před IUI, polycystické vaječníky. Docházím do Reprofitu k dr. Machačovi v Olomouci - skvělý doktor 😉 nic jiného krom Pregnylu do mě neládoval, říkal že jsem jinak po hormonální stránce zcela v pohodě,... takže tak no. Předem děuji za nějaké rady či odpovědi.

hanny1102
7. říj 2014

Ahoj emoticon měla bych prosím dotaz,... jelikož jsem nováčkem v této sféře, a hlodá ve mě zvědavost, potřebuji poradit prosím,... emoticon emoticon Dne 17.09.2014 jsem měla 17 den zpoždění od poslední MS. Dne 18.09.2014 jsem šla na krev, vyšlo negativně. V ten den mi začlo slabé krvácení, spíše takové špinění, opravdu malinké skvrnky,... 13 den po krvácení což bylo 30.09.2014 jsem šla měření sliznice, folikuly atd. 01.10.2014 jsme s přítelem podstoupily první IUI, ráno před zákrokem mi píchly Pregnyl emoticon spermie má suprové, dle dr. "nadstandart" emoticon mé měření proběhlo taky v pořádku, takže vše ok emoticon od tohoto dne až do 05.10.2014 jsem pociťovala píchání v podbříšku, trochu takový tlak,... jinak nic. Až dnes 07.10.2014 se mi objevil slaboulinký výtok (jemně bílý),... vůbec nevím k čemu tento příznak přiřadit. Prosím tedy o radu kdy se poprvé testit, co to jsou za příznaky, nebo hoďte příspěvek, jaké jste příznaky měli Vy emoticon předem mockrát děkuji, budu moc vděčná za poklábosení,... emoticon co se týče mé diagnózy před IUI, polycystické vaječníky. Docházím do Reprofitu k dr. Machačovi v Olomouci - skvělý doktor emoticon nic jiného krom Pregnylu do mě neládoval, říkal že jsem jinak po hormonální stránce zcela v pohodě,... takže tak no. Předem děuji za nějaké rady či odpovědi.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru