Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
19. dub 2009

neměla, taky jsem jí připouštěla poprvé. Jo za těch 1000,- je to OK, ale aby to vyšlo

kat77
19. dub 2009

jsem si tak říkala, jak to krytí teď nevyšlo, že nám se IVF taky nepovedla a Nikki zase pokrytí...jaký pán, takový pes 😀

beruska81
19. dub 2009

No uvidíme jak to dopadne. Včera jsem mluvila se Žandou a ona si tě neumí vybavit, říkala jsem jí, že nevím jak se jmenuješ, pracovalo s ní prý hodně holek.

kat77
19. dub 2009

Ale já nepracovala ve výrobě, měla jsem pod sebou QA-kvalitu a servis zákazníka Škoda Octavia. Jinak mě určo zná přes Markétu, jsem její sestřenka

beruska81
19. dub 2009

já jsem jí to říkala, že jsi od Markéty sestřenka

kat77
19. dub 2009

dnes jsem mluvila s kamarádkou, která byla semnou na první IVF, tak jsem jí řekla, že chatujeme tady na tomto odkazu, ať to taky zkusí. Jinak je taky od OV a mají chatu na Maria skále

rozi.nka
19. dub 2009

beruško moje švagrová má yorka, je to jeden z posledních černý a maličký. vypadá jak štěně a je mu 9let a chtěli ho nabídnout ke krytí tak kdybys měla zájem můžu se optat 🙂 akorát by to bylo jeho první krytí 🙂
a nakrývat se má od desátého dne hárání 😉
jinak bígli jsou opravdoví tupci, bez urážky 😀 máme jednoho v rodině tak vím 🙂

kat77
19. dub 2009

tak plánujeme srazík u ní na chatě za 14 dní. Možná bychom se mohly sejít taky berus, ne?

kat77
19. dub 2009

Ahoj Rozinko, máš pravdu... ale 9letý by se už neměl nechavát připouštět, na veterině i v chovných stanicích to už nedoporučují, že je tam velké riziko nemocí atd...ale u nás v odrách jsou taky pejsci a hodně i v okolí, tak kdyby jsi měla zájem...

beruska81
19. dub 2009

rozi díky, uvidím jestli mi výjdou tihle a kdyby né tak bych ti řekla.
Kat na chatě u Markéty?No sejít bysme se mohli, ale nevím kdy, počítám, že příští pondělí půjdu na OPU, tak když tak potom. 🙂

beruska81
19. dub 2009

my jezdíme do Bílovce k veterináři a ten má chovnou stanici jorku, takže mám v záloze ještě jeho 🙂
Kde je ta rona, asi vaří nedělní obídek, já už chci vidět fotečky

kat77
19. dub 2009

nene...na chatě od tý kamarádky šárky, co byla semnou na IVF, taky se jim to nepovedlo, prožívali jsme to spolu a drželi si palečky

kat77
19. dub 2009

jj, já mám fenku taky z Bílovce, hned ze staré vsi,vedle veteriny Dvořáka

beruska81
19. dub 2009

no ke Dvořákovi chodíme, my máme Julinku z Bohumína, manža jí scháněl všude možně, koupil mi jí na narozeniny a jak na potvoru nikdo neměl až v Bohumíně

kat77
19. dub 2009

ty jo, celkem daleko, ale teď je jorků hodně a u nás ve městě úplně...
Roni...my chceme fotečky, fotečky🙂...šup šup🙂

beruska81
19. dub 2009

jj bylo to trošku z ruky
Budu muset jít, manža vaří oběd, tak jdu aspoň nachystat talíře.
Odpoledne zase jedeme do Žimrovic, dneska se taky sjíždí Moravice a manža má hroznou chuť na pečené koleno co tam dělají v hospůdce, takže po obědě vyrážíme.
V úterý mě čeká kontrola, jsem zvědavá jak jsem na tom.

kat77
19. dub 2009

to bude vše v poho berus...tak přeji hezké odpo, papa

asmeena
19. dub 2009

spasi: tak si kup v drogérii přípravek na zabarvené oblečení, já jsem si tak jednou chytře vyprala červený kobereček z Ikey s béžovýma předložkama do koupelny a z béžových byly rázem růžové. Tak jsem to pak namočila do toho přípravku Dr. Beckmann odbarvovač pro omylem obarvené prádlo a pustilo to - ještě mám zbytek doma, tak ti ho můžu podarovat. 😉 Ale jinak jsem to koupila v Rossmanovi.

kat77
19. dub 2009

Ahoj Asmeenko, jak se dnes cítíš?

kat77
19. dub 2009

Jak je to teda s tím testíkem, je tam čárečka?

evcaa
19. dub 2009

ahoj holky tak to jsem rada ze jste si to uzili a kde mame romanku snad jeste nespinka 😀 😀 😀 😀 😀
asmenko ta carecka je bezva drzim pesti stesti palce jsou kopance uvidis ze bude jen silit a silit my ted byli s jirkou a Izzinkou na tocenou vanilkovo cokladovou zmrzku mnamka 😝 😝 😀 😀 😀 😀

kat77
19. dub 2009

Ahoj evco...teda zmrzlinku bych si taky dala🙂

kat77
19. dub 2009

No nic holky musím jít dovařit obídek...tak zatím páčko

evcaa
19. dub 2009

papa kat my uz mame uvareno delali jsme spolecnyma silama rajskou ted si dame polivku apujdem na zahradu doufam ze vecer uz budou fotecky 😉

ted na diskusi treti trimestr kam chodim napsala mamina ze musela jit rodit ve 26tt a miminko matysek umrel po 33 hodinach nemel dovivinute plice hruza smutne ☹ 😔 😔

spasinka
19. dub 2009

Asmee, díky za radu a pomůže to i když to v tom vyperu třeba až zítra? A neva, že to tričko je dvoubarevné?
Bíglíci jsou rapli, to je pravda, ale strašně milí. A náš basset byl taky takový atypický...normálně to jsou umazlení kliďasové a ten náš byl celkem ostrý a nenechal si nikdy nic líbit, což byl někdy problém 😒 Ale bylo to moje zlatíčko, a dodneška se mi stýská i když už s námi není 7let 😢

rona2
autor
19. dub 2009

Ahoj holky já jsem dorazila něco málo po druhé hod. a teď jsem vařila a jak jsou všichni doma tak nemám šanci se tady dostat.Fotečky dám asi až večer teď na to nemám čas,ale moc jich není.Jinak srazík byl fajn akorát mi v tom mekači bylo nějak zle byl tam nějaký těžký vzduch a drželo mě to ještě dlouho potom.

kacza.b
19. dub 2009

rozi my to s tim prstynkem zkouseli v praci a pokazde mi vyslo ze budu mit kluka 😵

evcaa
19. dub 2009

ahoj romanko a kacenko 😉

rona2
autor
19. dub 2009

Ahoj Evi a Kaczi.
Jak se to dělá s tím prstýnkem?

kacza.b
19. dub 2009

ahojky evco.

romco tak ze jsi se dobre bavila 😵 hrali dobre?

berusko takze mate pejska az s velkomesta bohumina 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru