• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
neměla, taky jsem jí připouštěla poprvé. Jo za těch 1000,- je to OK, ale aby to vyšlo
19. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si tak říkala, jak to krytí teď nevyšlo, že nám se IVF taky nepovedla a Nikki zase pokrytí...jaký pán, takový pes :grinning:
19. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme jak to dopadne. Včera jsem mluvila se Žandou a ona si tě neumí vybavit, říkala jsem jí, že nevím jak se jmenuješ, pracovalo s ní prý hodně holek.
19. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já nepracovala ve výrobě, měla jsem pod sebou QA-kvalitu a servis zákazníka Škoda Octavia. Jinak mě určo zná přes Markétu, jsem její sestřenka
19. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jí to říkala, že jsi od Markéty sestřenka
19. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem mluvila s kamarádkou, která byla semnou na první IVF, tak jsem jí řekla, že chatujeme tady na tomto odkazu, ať to taky zkusí. Jinak je taky od OV a mají chatu na Maria skále
19. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško moje švagrová má yorka, je to jeden z posledních černý a maličký. vypadá jak štěně a je mu 9let a chtěli ho nabídnout ke krytí tak kdybys měla zájem můžu se optat :slight_smile: akorát by to bylo jeho první krytí :slight_smile:
a nakrývat se má od desátého dne hárání :wink:
jinak bígli jsou opravdoví tupci, bez urážky :grinning: máme jednoho v rodině tak vím :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak plánujeme srazík u ní na chatě za 14 dní. Možná bychom se mohly sejít taky berus, ne?
19. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rozinko, máš pravdu... ale 9letý by se už neměl nechavát připouštět, na veterině i v chovných stanicích to už nedoporučují, že je tam velké riziko nemocí atd...ale u nás v odrách jsou taky pejsci a hodně i v okolí, tak kdyby jsi měla zájem...
19. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi díky, uvidím jestli mi výjdou tihle a kdyby né tak bych ti řekla.
Kat na chatě u Markéty?No sejít bysme se mohli, ale nevím kdy, počítám, že příští pondělí půjdu na OPU, tak když tak potom. :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdíme do Bílovce k veterináři a ten má chovnou stanici jorku, takže mám v záloze ještě jeho :slight_smile:
Kde je ta rona, asi vaří nedělní obídek, já už chci vidět fotečky
19. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene...na chatě od tý kamarádky šárky, co byla semnou na IVF, taky se jim to nepovedlo, prožívali jsme to spolu a drželi si palečky
19. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já mám fenku taky z Bílovce, hned ze staré vsi,vedle veteriny Dvořáka
19. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ke Dvořákovi chodíme, my máme Julinku z Bohumína, manža jí scháněl všude možně, koupil mi jí na narozeniny a jak na potvoru nikdo neměl až v Bohumíně
19. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, celkem daleko, ale teď je jorků hodně a u nás ve městě úplně...
Roni...my chceme fotečky, fotečky:slight_smile:...šup šup:slight_smile:
19. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bylo to trošku z ruky
Budu muset jít, manža vaří oběd, tak jdu aspoň nachystat talíře.
Odpoledne zase jedeme do Žimrovic, dneska se taky sjíždí Moravice a manža má hroznou chuť na pečené koleno co tam dělají v hospůdce, takže po obědě vyrážíme.
V úterý mě čeká kontrola, jsem zvědavá jak jsem na tom.
19. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude vše v poho berus...tak přeji hezké odpo, papa
19. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi: tak si kup v drogérii přípravek na zabarvené oblečení, já jsem si tak jednou chytře vyprala červený kobereček z Ikey s béžovýma předložkama do koupelny a z béžových byly rázem růžové. Tak jsem to pak namočila do toho přípravku Dr. Beckmann odbarvovač pro omylem obarvené prádlo a pustilo to - ještě mám zbytek doma, tak ti ho můžu podarovat. :wink: Ale jinak jsem to koupila v Rossmanovi.
19. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Asmeenko, jak se dnes cítíš?
19. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je to teda s tím testíkem, je tam čárečka?
19. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak to jsem rada ze jste si to uzili a kde mame romanku snad jeste nespinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
asmenko ta carecka je bezva drzim pesti stesti palce jsou kopance uvidis ze bude jen silit a silit my ted byli s jirkou a Izzinkou na tocenou vanilkovo cokladovou zmrzku mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj evco...teda zmrzlinku bych si taky dala:slight_smile:
19. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky musím jít dovařit obídek...tak zatím páčko
19. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa kat my uz mame uvareno delali jsme spolecnyma silama rajskou ted si dame polivku apujdem na zahradu doufam ze vecer uz budou fotecky :wink:

ted na diskusi treti trimestr kam chodim napsala mamina ze musela jit rodit ve 26tt a miminko matysek umrel po 33 hodinach nemel dovivinute plice hruza smutne :frowning2: :pensive: :pensive:
19. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, díky za radu a pomůže to i když to v tom vyperu třeba až zítra? A neva, že to tričko je dvoubarevné?
Bíglíci jsou rapli, to je pravda, ale strašně milí. A náš basset byl taky takový atypický...normálně to jsou umazlení kliďasové a ten náš byl celkem ostrý a nenechal si nikdy nic líbit, což byl někdy problém :unamused: Ale bylo to moje zlatíčko, a dodneška se mi stýská i když už s námi není 7let :cry:
19. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky já jsem dorazila něco málo po druhé hod. a teď jsem vařila a jak jsou všichni doma tak nemám šanci se tady dostat.Fotečky dám asi až večer teď na to nemám čas,ale moc jich není.Jinak srazík byl fajn akorát mi v tom mekači bylo nějak zle byl tam nějaký těžký vzduch a drželo mě to ještě dlouho potom.
19. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi my to s tim prstynkem zkouseli v praci a pokazde mi vyslo ze budu mit kluka :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj romanko a kacenko :wink:
19. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Evi a Kaczi.
Jak se to dělá s tím prstýnkem?
19. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky evco.

romco tak ze jsi se dobre bavila :dizzy_face: hrali dobre?

berusko takze mate pejska az s velkomesta bohumina :grinning:
19. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek