• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
rono das si na retizek prstynek a drzis ho ve vzduchu a levou ruku taky a tri krat mezi palcem a ukazovackem tim retizkem projedes nahoru dolu a pak to polozis nad tu levou ruku a jestli se ti rozoupe dopredu tak je to kluk a jestli do boku tak holcicka nebo to ber jako ano-ne. a me to fungovalo i kdyz jsem ten retizek roztocila nad rukou,prvne se to zastavilo a pak mi to ukazalo :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pevne doufam ze se to odesilani s konika casem opravi :angry: uz me to nebavi,musim to vzdy zkopirovat a pak az odeslat...hodne zdlouhave :confused:
19. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oni hrajou dost dobře a bylo tam strašně málo lidí včera,tak jsme zdrbly s kámoškou,trochu potancovaly.Ani nehráli do 2 hod.ale skončili dříve,tak jsme pak s něma klábosily.
19. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky to mám tak blbé s tím koníkem a nebaví mě to,je to fakt zdlouhavé. :angry:
19. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už jsme po obídku, měli jsme knedlo vepřo zelo, mňááám :dizzy_face:
kaczko tak jsem to zkoušela ještě podle tebe a vyšla holka :sunglasses: Kuba už je nasraný :grinning: :grinning: :grinning: zkoušel na mě že to dělám já, tak jsem mu to ukázala ještě jednou a to na mě zase zkoušel že je to kluk ale jak se pořádně roztočilo tak radši dělal že nevidí :grinning: chtěl kluka bobek :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi: on bude rád i za holčičku a bude super taťka. :wink:
To ten můj mi dnes řekl, že pokud budeme mít holčičku, tak on si s ní s panenkama hrát nebudu, že to budu mít na starosti já, že on si s ní bude hrát jen na vaření - tak jsem se musela smát, protože on neumí krom čaje uvařit nic. Prý bude vařit jen to plastové. :grinning:

Holky, ta čárečka se mi na testu ukázala akorát ve čtvrtek odpoledne a včera už tam vůbec nebyl ani nádech, takže si moc velké naděje nedělám.
Už jsem si na zítra navařila do práce, odvážila jsem si kilojouly a najíždíme zítra s kolegyňkou na dietku. Denně 5000KJ a jak mi přijde mrška, tak k tomu začnu pořádně cvičit - to možná ale ty KJ přidám, aby to nebylo málo.
19. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti muze ukazat i vic deti,tak budete mit kluka a holku no :sunglasses:

me to ukazalo jen toho kluka a to pokazde. tak diky Bohu aspon za zdraveho klucinu :dizzy_face: uz aby to bylo :wink:
19. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi: to se v tom přípravku nepere, jenom se to v tom nechá namočené - pokud máš více barevné, tak to tam budeš muset občas promíchat a né moc dlouho nechávat, žádné přes noc jak je tam myslím napsané, necháš to třeba jen půl hodinky a okoukneš to, aby ti to zase nevyžralo barvu. Ono je to hodně agresivní, tak musíš použít rukavice, já jsem tak odbarvila i manželovi tričko, ale protože bylo velké a já to nepromíchala, tak tam kde bylo skrčené a ta voda s tím přípravkem se nedostala, tak tam se neodbarvilo. :wink:
19. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi já jsem to zkoušela jakoby pořád na to jedno, jde mi o tohle těhotenství takže to pořád kroužilo na holčičku. on říkal schválně že to dělá kluka :grinning: jinak když jsem to kdysi zkoušela celkově kolik budu mít dětí tak vyšly dvě holky a kluk :slight_smile:
už aby jsi měla toho klučíka, kde se sakra loudá :angry: :grinning:
asmee každý z našich chlapů bude skvělý taťka :dizzy_face: a věř že si bude hrát i s panenkama :wink:
19. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja taky verim ze tomas bude dobry tatka...

no ja si taky rikam kde se louda ze uz by tady mel byt :angry: ale prirodu neosulim,takze to vidim na pujcku a vzhuru do toho a stesti chodi do kola a obcas sedne na vola,tak doufam ze tentokrat budu ten vul ja :grinning:
19. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczko moc ti přeju ať si na vás konečně to štěstíčko sedne plnou vahou :sunglasses:
přeju to samozřejmě vám všem :wink:
teď jsem koukla na diskuzi Gyncentrum a vypadá to na další těhuli :confused:
19. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze by melo gyncentrum vetsi uspesnost nez fertas :angry: ale my se tak rozjedem a pak budeme k nezastaveni :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla na tema spolubojhovnice a ta tabulka tehulek se jim taky pekne rozrusta,tak diky Bohu ze jsou jsou dalsi stastne maminy.

ale my to taky vsechny rozjedem a vsechny se budeme kulatit jako rozinka a katrin. ted to zase bude cekani,tolik stimulantek. holky musite tu smulu uz prorvat a nejlepe vsechny najednou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je jaro tak to pujde jako po masle a budeme se mnozit :sunglasses:
19. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla na tema spolubojhovnice a ta tabulka tehulek se jim taky pekne rozrusta,tak diky Bohu ze jsou jsou dalsi stastne maminy.

ale my to taky vsechny rozjedem a vsechny se budeme kulatit jako rozinka a katrin.
19. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kun si dela co chce :angry:
19. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
KELISKY JA JEN polehavam,je mi spatne........meli jsme jit nekde ven a na zmrzku ale nevim.........je mi porad na bliti...........ale zmrzku bych si dala............
19. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko to jsou ty mene prijemne stavy tehotenstvi,ale to prejde :wink: hlavne ze je miminko v poradku a za par tydnu uz bude dobre a na nevolnosti si ani nevzpomenes,dej si lizatko :grinning:
19. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: miminko je asi přecpané ze včerejších Mc hambáčů. :grinning: :wink: Ale neboj, s kočárkem se ještě nachodíš.
19. dub 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ted jsme dorazili..mám nahoře 1,5kg :angry: pořád se jen žralo a žralo...mám tedkom tak roztáhlý žaludek,že mám opět hlad... :wink:
19. dub 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
těším se na fotečky... :slight_smile:
19. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
očko: a co jste v té Wroclavi dělali?
19. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
slavili narozky... :wink: od manži teta slavila...
19. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,já jdu asi spát..jsem jaksi přejetá..manža šel na hokej,tak mám klideček..pes je úplně totálka,takže postel taky uvítá....
snad jak se probudím tady budou fotečky..prozatím pá..
19. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste si asi pořádně užili, že? A jaká byla cesta? Řídila jsi?
19. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
neřídila,hlásili škaredě,jak u nás tak v Polsku..ale jaksi jim to nevyšlo...tak řídil manža,ale jeli jsme dvěma auty,bylo nás dost a ještě tašky s oblečením...atd atd...
cesta je pro mě nejhorší...Wroclav je skoro velká jak Praha,všude zácpy...tak než jsme ji projeli,byla to hodina a další dvě na dálnici...

jinač to tam mám moc ráda a tetu strejdu taky..akorát je nenávidím za ty kopy jídla!!!!!!!!měla pozvané kuchařky a ty jen vařili a vařili!!!!
19. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, tak to bylo v hodně velkém stylu, kolik tam bylo lidí? A oni jsou Poláci?
19. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

ocko to znam,kdyz je v polsku nejaka akce tak je to ve velkem a nemuzes rict ze uz nemuzes...tam se jen ji a ji,ale maji tam hodne moc dobrutek,ktere vubec neznam. mame taky hodne rodiny v polsku,babicka od tamtud pochazela...
19. dub 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj ocko..........to ses teda mela krasne!!!plno jidla.to bych si nechala taky libit........a pracovali jste tam aspon na mimcu????? :wink: :wink: :wink: kaci lizatka uz jsem sezrala 2 a ted jsem se najedla snedla jsem 3 rohliky s kremskou horcici a sunkou..tak mi je lepe.a ted jsem i upekla babovku se tesim az vychladne......mramorovou s ořechy
19. dub 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska zkoukla Bathory,no nebylo to nejhorsi...ale videla jsem to na dve pulky,a nektere filmy muzu videt i dvakrat po sobe,ale bathory to asi neni no :fearful:

asmeen hezka loznice a z kombinaci se sexy kosilkou :dizzy_face: tak to joooooooooooo,to budou nejmin dvojcata :dizzy_face:
19. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin bacha na to po babovce pali silene zaha :unamused:

ocko urcite to bylo lepsi a 100% prijemnejsi nez IUI,a doufam ze i uspesnejsi :dizzy_face:
19. dub 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek