Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
2. dub 2009

jj ty okna ani nemluv po te zime total spinave...ja jeste bydlim na prizemi tak to jde videt jak jsou zmazane..........jj konecne jaro,ja se tak tesila ze budu chodit s malym ven a vubec se mi nechce jsem rada jak jsem doma mam ted 2 dny nejake odpoledni nevolnosti.........

katrin111
2. dub 2009

neboj ten spermio je dost kolisavy..manza mel poprve v polance jen 12.mil a pak jak mi delali iui tak mel najednou 33mil a asi proto se nam zadarilo........a kolik ti je????pokud ti neva ze se ptam????

rozi.nka
2. dub 2009

katrin já jsem taky v přízemí takže si naprosto rozumíme 😀
dneska jak zasvítilo přímo do těch oken tak jsem viděla ten prach a špínu ze zimy, no hnus 😝
taky jsem mívala ty nevolnosti, nezvracela jsem ale v momentě z ničeho nic se mi vypařila energie a bylo mi tak nijak, prostě divně 😝 někdy to spravilo jídlo a jindy jsem si musela lehnout a vydržet 😉
teď už mě netrápí nic, akorát po změně času a po tom co vylezlo sluníčko se nemůžu ráno vyhrabat z postele a jak jsem jindy už v sedm lítala tak se teď dřív jak v devět nevzbudím a to ještě s problémama v těch devět 😀

katrin111
2. dub 2009

holky piste za chvili musim jit..........

kacza.b
2. dub 2009

zelenko teda 90mil a 4 mil je sileny rozdil 😕 to teda cumim.

katrin nevolnosti jsou normalni vzdyt jsi tehulka 🙂

rozi.nka
2. dub 2009

zelenko ahoj 🙂 teda až teď mi došel ten rozdíl mezi 90 a 4mil, to je docela mazec až by se mi tomu nechtělo věřit být na vašem místě 😖

katrin111
2. dub 2009

jj to mas pravdu jak slunko zasviti do oken je to humus..................jsem zvedava jestli budu zvracet.........taky mi nekdy jidlo pomuze jindy spis to zhorsi.............zacatek a konec jsou nejhorsi

katrin111
2. dub 2009

jj kaci ja vim...jsem zvedava co mi v po rekne kaja,mu reknu ze je to ma posledni navsteva ze mi je v aute zle...........mam pro nej merci a nescafe..........

sido
2. dub 2009

zelenko my jsme taky byli poprvé na spermiogramu v nemocnici a manža měl 82 mil a pak v polance 26 mil ale neměl tak dlouho abstinenci jako poprvé Jaroš říkal že je to normální takové výkyvy může to ovlivnit spousta věcí třeba byl nachlazený ale mysůím že to bylo tou délkou abstinence 😉

kacza.b
2. dub 2009

ty mas pro kaju uplatek???? a kefir nemas,to on rad!!! 😀

rozi.nka
2. dub 2009

katrin ty jedna liško, nescafe a merci, jo? to má za dobře odvedenou práci 😀 😀 😀

kacza.b
2. dub 2009

katrin,ale ja byt tehu tak jim tam vozim kazdy dan i buchty 😅

kacza.b
2. dub 2009

holky byla tady dneska RONA? 😕

rozi.nka
2. dub 2009

jj, Rona odpo nebo kdy nakoukla a psala že jede k mamce na drb, víc nevím 😒

katrin111
2. dub 2009

jj za dobre odvedenou praci presne tak...............jj trosku uplatek.kefir asi jeste dokoupim 😀 😀 😀 kaci to by se mi tam denne nechtelo 😀

katrin111
2. dub 2009

jj rona jen rano nakoukla a odpo to nevim.............

katrin111
2. dub 2009

a jak pojedem nazpet tak se zastavime v mekaci na hambace a sejka............

kacza.b
2. dub 2009

a co psala rona,netestovala? taky bych ji to moc prala ty dve carecky pro zacatek a mimiska na ultrazvuku.

katrin111
2. dub 2009

pak buhvi kdy se dostanu do ostravy pobliz k mekaci

zelenka
2. dub 2009

No rozdíl je to šílený, ale jsem klidnější, když píšete, že výkyvy jsou normální, i když to je výkyv jak blázen! A bude mi v květnu 30. Holky už vážně musím, manžel přišel z práce jdu mu ohřát večeři a jdem koukat na telku. Tak zatím ahoj a zítra napíšu, jak to dopadlo s tím testem.

rozi.nka
2. dub 2009

katrin ty mi dáváš, mekáč to bych si dala 😵 😵 😵 nějaké menu, mňááááám

katrin111
2. dub 2009

jejda jen o tom pisu a uz se mi sbihaji sliny.............jejda je toho tak moc ze si ted nejsem jista.....jestli rone nedorazila mrcha ale zda se mi ze zas jo ☹

rozi.nka
2. dub 2009

holky moje zlaté mizím na ordinaci a pak na ano šéfe, ozvu se zase zítra 🙂
krásnou dobrou noc a ještě krásnější sny 😵 😵 😵

kacza.b
2. dub 2009

ahojky zelenkova 🙂 tak zitra a krasny vecer

kacza.b
2. dub 2009

ja taky mizim kelisky. dobrou noc krasne sny.

katrin111
2. dub 2009

taky mizim.papa a sny plne mekace 😀 😀 😀 😀

sido
2. dub 2009

jj rona psala že mrcha dorazila ☹ taky jdu lehnout uvařím si kýbl horkého čaje a pustím si nějaký film papa 😀

kacza.b
2. dub 2009

no to jsou chute uz i do snu to taha 😀 no jo tehulka 😵

kacza.b
2. dub 2009

kurna...to mi sido ani nepis 😠 to mam po nalade. vzdyt se kaja tak snazil.

kacza.b
2. dub 2009

asmeena asi uklizi po malirich. tak asmeenko at ti jde prace pekne od ruky.

michinko tobe na zitra hodne stesti!!!! budu na tebe myslet.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru