Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
24. dub 2009

ahoj marti tak to je super ze uz to ma spasinka za sebou......ted uz ji cekaji jen same hezke veci 😉 😉 😉 😉 pozdrav ji........

hnedoocka23
24. dub 2009

ahoj holky...jdu vás jen na skok pozdravit,chystám se na kolečkovky,pak do práce...víkend má být krásný,tak si ho užijte a nesedte doma 🙂
Spasinko,gratuluji a moc moc držím palečky....zasloužíš si to už sakra! 😵

pápá všechny zdravím..

j.cien
24. dub 2009

HOlky Spasi psala,ze meli ukazkove spermio 🙂 takze si nedali zadne ICSI,nechaji vajicka,at se oplodni samovolne 😉

j.cien
24. dub 2009

A vajicka ma Spasinka 2

kat77
24. dub 2009

Ahojky holky..
to jsem ráda, že to má Spasinka dobrýýý 🙂 ...to musí vyjííít 😉

beruska81
24. dub 2009

ahoj holky, tak jsme se vrátili z kontroly, jsem docela na dně, doktorka říkala, že foliků je hodně, ale jen 3 jsou od posledně trochu větší, nevím co teď do úterka bylo všechno v pořádku a teď tohle. Dala mi další injekce, za které jsem zaplatila 2500,-, zvýšila mi dávku a v neděli ráno kontrola. Jsem z toho fakt zdrcená,uvidíme co bude. V úterý mě ujišťovala, že foliků je hodně, že je z čeho vybírat a dneska mi říkala, že budem rádi když něco vůbec bude. Říkala, že mi odsajou co se dá, ale v těch malých zřejmě nic nebude. No tak jenom abyste věděli. Celou cestu domů jsem brečela, ani do toho meka jsem nechtěla jít, ale malý nedal pokoj tak jsme šli, ještě, že mám ty svoje chlapy, jsou mi tou největší oporou 🙂
Spasince moc gratuluju, moc jí to přeju, vlastně vám všem.

katrin111
24. dub 2009

tady to teda žije!!!!!!!!!to je super ze to ma spasinka dobre a bez problemu.............

katrin111
24. dub 2009

ahoj berusko,neboj jeste neni nic ztraceno......staci i jedni vajicko a vyklube se krasne miminko 😉 nesmutni....ikdyz ti rozumim,ale nevzdavej to!!!!!!jsme s tebou

beruska81
24. dub 2009

katrin díky moc, jsem moc ráda, že jsem tady s váma, už zase brečím, musím na vzduch ☹

katrin111
24. dub 2009

neplakej,uvidis to bude dobre...prece neni mozne..............jj bez na vzduch bude lip.............

beruska81
24. dub 2009

ještě jsem tady, čekám až mi zavolá mamča na pc. Já jsem pořád věřila, že bude všechno ok, a teď tohle. No uvidíme co bude v neděli, pořád se to prodlužuje, ta nejistota je hrozná 😖

kat77
24. dub 2009

Ahojky holky...
berus neplakej, uvidíš, že to bude vše OK OK OK 😉 vím to 😉

beruska81
24. dub 2009

kat kéž by, pořád tak nějak doufám

kat77
24. dub 2009

bude a právě, že z tak mála vajíček se povede mimi 🙂

beruska81
24. dub 2009

děkuju za podporu, je to docela rána, po takovém ujišťování a teď tohle ☹

katrin111
24. dub 2009

to jo berus to jsou nervy ale podivej na me.jeden jediny folik a vyslo to............takze ver ze to vyjde....doktori nekdy namluvi.............

kat77
24. dub 2009

jj, nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě, říkala mi to minule laborantka 😉

katrin111
24. dub 2009

jj taky si myslim.me taky mudr kaja taky daval jen 10 procent..........takze tem jejim procentum a vypoctum moc neverim.........

kat77
24. dub 2009

musím jít holky, zatím pa a berusko jsem s tebou 😉

katrin111
24. dub 2009

jj pa katy.kam jdes????

rozi.nka
24. dub 2009

ahoj princezny 🙂
jsem ráda za spasinku, že je všechno v nejlepším pořádku 😎
beruško a ty nehaž flintu do žita, všechno bude dobré a určitě je minimálně jedno vajíčko které se už nemůže dočkat až se zakuklí u tebe v bříšku 😵
katrin jak se vede??? 😉

katrin111
24. dub 2009

ahoj rozi,jj dneska uz fajn............akorat me poboliva hlava.....co ty???

beruska81
24. dub 2009

díky moc holky za podporu, moc si toho vážím 🙂 nějak bylo nějak bude, už jedno dítě mám, takže to mě drží nad vodou 🙂

katrin111
24. dub 2009

jj berus presne tak...mas matyaška a bez doktoru takze neni mozne ze tam nebude kvalitni vajicko........ja verim ze bude.............takze nesmutni,jake injekce ti jeste dala?????

rozi.nka
24. dub 2009

katrin já nic, pořád stejná pohoda ťuk, ťuk, ťuk 🙂 . Jestli budeme mít tak hodné miminko jak mám pohodové těhotenství tak si budu pískat 😵 . Na mě bolení hlavy párkrát taky přišlo, ale to bylo maličko. Spíš mě trápí ta zácpa 🙄 a šílené chutě 😀
Beruško neboj, bude jenom dobře 😉

beruska81
24. dub 2009

ty stejné injekce, 30 mi jich proplácela pojišťovna a zbytek si platím sama, takže jich mám dalších sedm. Doteď jsem si píchala jenom ráno, teď musím i večer, zítra taky ráno večer a v neděli ráno a pak kontrola a uvidí se co dál.

katrin111
24. dub 2009

tak to je dobre rozi,u me taky vse ok jen ta stredecni poradna me vydesila,ale ted uz je to nastesti ok............... 😝 berus ty mas ten fostimon ze?????

beruska81
24. dub 2009

jo mám fostimon

rozi.nka
24. dub 2009

něco jsem dočítala, nesmíš mít takové šoky. Hlavně že už je to v pořádku, že 😉
a co Samík, jak se těší na mimouška? 🙂

katrin111
24. dub 2009

to jo ale doktorka me fakt vydesila.uz jsem myslela na nejhorsi..................samik se asi tesi,tezko rict nekdy mluvi tak a podruhe jinak...........uvidime az se to narodi...................jejda jak rada bych si sla uz lehnout a spat a z do rana ale samik je jeste venku a pak musim udelat manzovi chleby ve vajicku bo prijde po osme po sichte................fakt se mi chce..............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru