• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
a koli meri mimco???a kolik ti merilo v 10.tydnech????to moje meri 3,12cm
24. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mě nikdo míry neřekl, nikdy. Akorát na tom screeningu mělo kolem osmi cm, takže teď by mělo mít kolem deseti. Zatím na každé kontrole mi dělal ultrazvuk a viděla jsem že je mimi ok, tak mi ani nevadí že nevím kolik měří. A evidentně je dost velké protože podle MS bych byla 13+5tt a podle UTZ jsem 15+2tt :sweat_smile:
jsem říkala doktorovi, že ještě chvíli a rodím v srpnu páč mi posunul termín na 15.10. :confused:
pošlu ti odkaz na tabulku kde jsou míry plodu, jen co ji najdu :wink:
24. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
24. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,se narodi a bude mit 60cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no nevím jako co to bude za špagetu :grinning: ale naštěstí já nepřibírám, pořád jsem jen kilo nad původní váhou :slight_smile:
včera jsme vybrali jméno pro princeznu, české a krásně neobvyklé. Shodli jsme se na něm s Jakoubkem a jsme z něho unešení :slight_smile: bude to Luciana, jen se rveme jestli se dvěma n nebo s jedním :grinning:
jsem zvědavá jestli je to konečná fáze, jsem strašně ufrfňaná v tomhle :angry: musí to být extra :wink: ale Lucianka snad extra je :sweat_smile:
24. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jj tu stranku znam..jj tak podle tabulky meri dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš a tu už by ses plašila, hlavně že roste a tluče mu srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee pekne jmeno ja bych kazdopadne volila se jednim n,ja dam taky natalii a ne nathalii to je dosti prehnane...........
24. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin Nathalie je ale krásná, tuhle variantu mají známí :dizzy_face: tím neříkám, že by byla Natálie horší :wink:
ale zase je to podle příjmení, to už uvidíte co se vám bude víc hodit a hlavně líbit :wink:
já bych chtěla Luciannu a Kuba jen Lucianu, ale je mi to fuk. A stejně když se představí tak nikdo nebude vědět že tam má dvě n, jen když se to napíše. Takže je to vážně fuk :grinning:
Dneska jsem si všimla, že tady jedna kočka z Kelišek má přezdívku Luciana :confused: :grinning:
24. dub 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no me to prijde trosku prehnane s tim h..........to je jako iveta se yvetta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: treba..jj mame tady lucianu..........dej ji s jednim n,bude se ji to spatne bobkovi psat........
24. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no špatně se jí bude psát už to L na začátku, to mě nikdy nešlo, psacím napsat L :frowning2: no ale má smůlu :grinning:
ještě jsem říkala, že kdyby měla pindy jak bude větší že má trapné jméno tak ji můžem jednoduše přejmenovat na Lucku :wink: ale myslím, že Luciana je hezká :slight_smile:
jak říkám, je to i o příjmení. k českému je blbé dávat ty vyloženě cizojazyčné jména :unamused:
24. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to mas pravdu..ty jo me je spatne jak svina....hlava me boli jak byk a uz i od zaludku mi je ouvej
24. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
to ti nezávidím. a když si lehneš to ti nepomůže? :confused:
24. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevim,ted si lehnout jit nemuzu kdyz mam samika venku a veceri musim udelat............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak ať tě to brzo přejde :wink:
já už se těším na véču, dám si párečky co jsem dnes koupila, mňam :dizzy_face: pořád bych jen jedla, je to děs :grinning: taky to tak máš? :sweat_smile:
a v osm je v televizi Duch, to budu koukat :slight_smile:
24. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj,tedka jsem se vyblila,tak snad mi bude lip.chleby jsem dodelala tak to seru.........za chvili zavolam samika a pak jdu lezet............taky kouknu na ducha.ja mam chute jen jak mi neni spatne jinak nemam chut na nic.........
24. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
cien: děkujeme za zprávičky ohledně spasinky, tak teď budeme držet pěstičky, ať se oplodní a uhnízdí na 9 měsíců :dizzy_face: Teď už to musí vyjít.

Spasi: vy jste mívali horší spg? Je nějaký recept na lepší spg? Hned bychom ho vyzkoušeli. :grinning:

beruš: neboj, uvidíš, že aspoň jedno nebo dvě vajíčka budou a pro jedno miminko stačí úplně jedno. :dizzy_face:
24. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin teda až tak :frowning2:
já jsem zvracívala u MS a vždycky mi hned bylo líp :wink:
u ducha si pěkně poležíš a bude dobře :dizzy_face:
ahoj asmee
24. dub 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj rozi: to je dobře, že ti chutná, lepší než kdyby jsi zvracela. A ještě míváš chuť na brambůrky?
24. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
asmee tlačím co mi přijde pod ruky :sweat_smile:
a slaninové bohemky jím od minulého pátku nepřetržitě, až se stydím :grinning:
a jak se ti cvičí?
24. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla na kole ve středu a dnes jsme šli s pejskem na procházku na Myslivnu a bylo tam moc super - dokonce jsem zhřešila a dala si malé černé pivečko :grinning: A bylo moc dobré.
24. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
v úterý jdu na spin, tak jsem zvědavá jestli budu ve středu moci chodit.
24. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky loucim se,je mi na nic,paaaa
24. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
malé pivko není hřích, hlavní je snížit tuky a cukry ale ne si je vyloženě zakázat. když zmenšíš porce a budeš jíst častěji a skombinuješ to s cvčením tak zhubneš, za to ti ručím vlastní zkušeností :wink:
24. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
katrin tak páá a ať je ti brzy lépe :dizzy_face:
asmee záleží jak moc se na to vrhneš, radím po cvičení pořádně protáhnout a skočit pod teplou sprchu aby se svaly nahřály a nebolely, není to 100% ale snad to pomůže :wink:
24. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
díky rozi, zkusím, já to ale nebudu přehánět hned poprvé, nikdy jsem na spinu nebyla.

katrin:měj se a ať je ti co nejdřív lépe.
24. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem na spin kdysi chodila a jelikož jsem si nepřipouštěla svoji nezkušenost a chtěla jsem dělat to co pokročilí spolujezdci, tak jsem si statečně stoupla a šlapala ve stoje jako oni, jenže mě zradily nohy, jedna mi vyklouzla z pedálu, ta druhá to protočila a tím pedálem jsem se sekla do nohy :confounded:
kámoška co byla se mnou se mohla pos... smíchy a co na to ostatní radši nevím :grinning: od té doby jsem šlapala jn tak abych to zvládla :wink: dost to bolelo a měla jsem modřinu přes půl lýtka :frowning2:
24. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
rozi: tak to věřím, že to muselo hodně bolet, to bych trpěla za tebe a né se smála. :confounded:
24. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký večer holky.Asmen spin je super taky jsem chodila a začnu znova,žačala jsem chodit do pokročilých ikdyž jsem byla začátečník,první hodinu jsem nedala,ale pak už mi to šlo a šlapala jsem celou dobu.Moje kámoška si na spinu rozřízla nohu taky jí ta noha vyklouzla jak psala Rozinka,tak pozor.A vytrpěla si kvůli tomu.
24. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kelišky zítra jdu poprvé do nové práce tak už se těším. :slight_smile:
24. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek