• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Hezký den vám přeji holky...
teda teď jsem dočetly asi 4 stránky a nevěřím tomu všemu...tak jsem ti Spasinko držela pěstičky a berus tobě stále držím.

Dnes jedeme s přítelem na genetiku do Polanky na tu 14:00 hod. a pak pojedeme do Ikei, nepotkám se s někým?:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozi, třeba jsem provedla něco strašlivého v minulém životě :grinning:

Holky, dělám si z toho všeho legraci, ale dpufám, že si nemyslítei, že jsem až takový cynik a že je mi to jedno
autor
No nic jdu něco porobit,dobře se tady klábosí,ale práce stojí.Já zase nakouknu. :wink:
Berusko, v sobotu jsme slavili u Markety v Loučkách její 25 naroz., mám Tě o dni pozdravovat, jen jsem jí řekla, že se známe nic víc :wink:
27. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spasinko ono je to určitě lepší to brát tak jak to píšeš,ale je jasné,že tě to mrzí,ale musíme jít dál a čekat,že příjde v ten pravý okamžik.A on určitě příjde.
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi tomu nevěřím :slight_smile:
jsi skvělá, že jsi tak silná. dodáváš ostatním sílu bojovat a nevzdat se. to jak jsi psala o té adopci je jasný důkaz toho, že máš srdíčko na správném místě :wink:
27. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdravím a moc bych se ráda zeptala zítra jdeme na pohovor k Sobkovi do OL.cmám za sebou opakované potraty v začátku,léčba z jiného centra je PGDale bohužel nějak se nám do toho nechce hrůza peněz ,dávali vám před IVFtřeba prednison
27. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kat, markétu taky pozdravuj :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi ty jsi velká bojovnice,holky z tématu ivf duben/květen jsou po ivf všechny těhulky, dokonce jedna měla 3 foliky, z toho 3 vajíčka, 2 se oplodnily a má jednoho mrazáčka, to mi dodává sílu a naději, že ještě nic není ztracené, už ať je zítřek a vím na čem jsem :unamused:
27. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat a ona pořád bydlí v tom domku od rodičů?
27. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus myslela jsem na tebe včera, to bude v pořádku, musí :wink:

Capenko, peníze budou vždycky a když po něčem moc toužíš, tak uděláš proto cokoli...prednison jsem brala před 1 IVF, ale teď už dr. íkal, že ho nebude dávat a poradil mi vitamíny, které mají vesměs stejné složení a účel FEMIBION 800 a samozřejmě Calibrum Baby Plan
27. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Berusko, ten barák od nich odkoupila tehda i s Petrem
27. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem si tady vzala odlakovač a musím si odlakovat nehty na nohách ty umělé nemám,tak pro jistotu :grinning: Holky a řetízky a prstýnky taky asi sundat co?
27. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, ale nevěděla jsem jak to mají, když teď Petr odešel, všechno se tím zkomplikovalo
27. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím mu to zplácí....

řetízky atd sundat
27. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, pujdu se dát dohromady pak přijede můj a jedeme do Polanky.
zatím papa
27. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to má holka blbé, koupí si spolu barák a pak se rozejdou,a teď mu to má ještě splácet :confounded:
Takže pojedu zítra nenamalovaná, bez řetízku, no to budu vypadat. Říkali, že si nemám nic brát sebou, že mi tam všechno dají, jsem z toho nervní :unamused:
27. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat měj se a dobře pořiďte, pá :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem si vubec nevsimla ze uz jste na daLSI STRANCE.............ja si porad rikam co je ze nikdo nepise a ted uz popsana dalsi stranka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin to se mi už stalo několikrát, vždycky dám jenom aktualizovat a říkám si nikdo nepíše a pak se nestačím divit :grinning:
27. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja prave taky davam jen tu aktualizacio.............co mate dneska dobreho na obed????
27. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, nestresuj se. Dostaneš andělíčka a pak po OPU se dje asi 30-45 minut do sprchy, tak to jsem si teď akorát brala sprcháč, protože minule tam nic neměli. A teď jsem si nesundala řetízky, ani mi nic neřekli...
27. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky spasi za rady

Katrin dneska máme bratislavskou plec s omáčkou a knedlíkem, mňamka, dneska pro obědy nejdu,Marek je vyzvedne jak pojede domů :wink:
27. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam berus to se mate.bez prace tolik dobroty.ja ted snwedla 2 rohliky se sunkou a porad mam malo.............mam jeste hlad
27. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty beres ty obedy ze skolky kde bude chodit matyasek?????u nas takova moznost neni ani ve skolni jidelne uz jsem to zjistovala,jinak bych nevahala a taky bych to tak udelala................
27. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nechci placat jedno pres druhe at zas nebleju :grinning:
27. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to super, tady ve školce vaří pro celou vesnici, a ještě pro okolní vesnice a charitu. Jeden oběd stojí 45Kč, takže za měsíc dám 1800,-za 2 obědy a najíme se všichni. Bez starostí co pořád vymýšlet :wink:

Jo to zvracení je ta horší stránka těhotenství, zažila jsem si svoje. Rohlík se šunkou bych si taky dala :grinning:
27. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se stav a vybuchame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych se stavila, ale jsi daleko, škoda :grinning:
27. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon jsem si vzala delisu a pochutnavam si :grinning:
27. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek