• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
no já jsem taky malému vzala tatranku z velikonoc, ale sladké moc nemůžu, jsem cukrovkář, to by doktor zase nadával :unamused:
27. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám po tom pregnylu taky děsné chutě :slight_smile: Ale od příštího týne zase začínám se cvičením.
Jsem zvědavá na Asmenku, zítra jde poprvé na spin :wink:
27. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já papkám tyčinky sýrové :slight_smile:
holky poraďte mi co mám vařit, do obchodu jdeme až odpo a doma je pusto a prázdno :confounded: :grinning:
27. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozi, polívku ze sáčku nebo polívku za 5 minut 12 :wink:
27. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi to je jaka polivka za 5 12??????????manzovi dam obed jeste ze vcerejska ja si asi uvarim pytlikovou polivku...dneska na to vareni prdim..................rozi ja nevim...nic me nenapada.............
27. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
s polívkou ze sáčku mě vyžene :confused:
vidím to na rajskou, a tak se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin: v hrnci rozpustím máslo (asi tak 2-3 lžičky), pak sypnu hrubou krupici a udělám z toho takovou jíšku, může být malinko tmavší. To pak zaliju vodou (pro nás 2 satčí 1/2 - 3/4 litru) a přivedu k varu. PAk tam rozpustím jednu kostku masoxu, ropzkvedlám jedno vajíčko, zas malino povařím a je to :slight_smile: Je to strašně jednoduché a Roman ji má moc rád :slight_smile:
autor
Já nevařím nic,sama sobě se mi nechce.Asi si udělam jen čínskou a pojedu do pryč.
autor
Spasi to je dobrý recept,rtakové mám nejraději.Rychlovka a je to. :wink:
27. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
množství máslaa krupice záleží, holky, na vás, podle toho jak máte rádi mastné a husté polívky :wink:
27. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha spasi.to mi neco rika ale nekdy to taky udelam..............kam jedes rony???na drby???na femigrady psala katy.m tak jsem ji tam taky pisla..............
27. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co ,jak se má po tom všem?
27. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musím si jít do spravky pro boty,pak nakoupit,nemám tablety do myčky a ještě musím do cestovky kvůli té rekondici a pak se stavím na drb k mamce.
27. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudak..spatne........ale musi zit dal............tam mrkni...........je mi ji tak lito.............holky loucim se jdu pro samika,paaaaaaaa
27. dub 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo katrin taky jsem to četla, je to hrozné, co jiného napsat :frowning2:
27. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem tam nakoukla.Holky taky se loučím.Vycházky začly tak fičím.Páááá.
27. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když se jde na ten 1pohovor k Sobkovi hned vám vezmou krev a spermiogram????
27. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Capenko, nám brali obojí
27. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
capenko nam taky brali hned oboji.na nektere strance jsem ti popsala jak to chodi u sobka...tak to zkus pohledat
27. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak jsem si konečně nějak našla čas se k vám podívat. Moc děkuju za všechny palečky, které jste mi držely, bylo to uspešné :wink:
Nestíhám vás dočítat, tak jen v kostce:
těhotenství nakonec nebylo v děložním rohu, ale ve zbytku vejcovodu, co tam zůstane po dostranění vejcovodu. Což samozřejmě nevěděli, když jsem šla na operaci. Naštětstí se rozhodli, že se na mě kouknou nejdříve laparoskopicky a pak, když bude potřeba, udělají teprve velký řez. Hrozilo mi velké krvácení, které u operací na dělozním rohu muže být a tím pádem odejmutí celé dělohy, takže si dokažete představit ty stresy před operací. Od pátku jsem ležela ve špitaále, nikdo nic nevidel, to teprve až v neděli a operace byla až v utery, takže stresu habadej. Nicméně jsem se probudila po narkoze se třemi dírkami a třetí den už byla doma. V podstatě nakonec nejmensí výkon ze všech mých tří laparoskopií, operatér říkal, že se mužem snažit klidně hned (kdyby to tak šlo, že?? :grinning: )

Takže já jsem už dneska v práci!!! Hurá!!! Ani nevíte, jak jsem se sem těšila, manžel tvrdil, že už mam socialni deficit!! Vcera ze me umiral, kdyz jsme jeli autem na vylet - ja porad: "hele, tam je kun, je a tam to krásne kvete, jeééé a to je cyklistu... " a furt neco. :grinning: :grinning:
Kdybych chtěla, klidne by me jeste nechali doma, ale ja uz zarucene nechtela!
27. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi, ahooooooj!!!!!!
Jsem ráda, že jsi zpátky, moc jsme na Tebe všechny myslely!!
27. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeee ahoj michinko...to je dobre ze uz jsi zase mezi nama..........a sršiš optimizmem tak to ma byt!!!!!!!!!!!!!!jsi statecna keliska :wink: :wink: :wink: :wink:
27. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
michi ahoj, to je super, že jsi tak dobře optimisticky naladěná, je fajn, že jsi tady zpátky :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu si uvarit sackovou polivku................maly uz lita venku a ja peru druhou pracku..............pak se velice tesim na tu kupu zehleni..........
27. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde zase steeeeeeeee????????????????? :angry:
27. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin já tu jsem, manžel už je doma a pustil si na dvd nějaký debilní film, takže já sedím na pc.To máš fajn, že už je Samík tak velký, že chodí sám ven. Volala jsem k naším a malý už zase řádí jak tajfun,jako by včerejšek ani nebyl, ještě že tak, ale říkala jsem jim, ať na něho dávají dobrý pozor. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jsem rada.u baraku je vic kluku nez holek takze je to dobre...........uz vi kam muze a kam nesmi.........ale jeste mam strach.........to je dobre ze maty uz radi,aspon vis ze je mu dobre..........ja taky jak vidim ze samik polehava a nechce jist,jinak on je labuznik... tak vim ze na nej neco leze.tak radsi a t je rostak a papka ale je zdravy!!!!!!!!!
27. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi vlastne jeste na materske ze???a co obidek???dobry?????pochutnala sis???
27. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu skouknout nějaký díl druhé šance, v telce nemám šanci to vidět, koukáme na ano,šéfe, tak si to teď vynahradím :wink:
27. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek