• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
taaaak polivčičku uz mam tady v taliri ale jeste je horka.uz se mi sliny sbihaji :grinning:
27. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj takze tu opet budu sama............
27. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...zdravím michinku...nakonec to dobře dopadlo,to jsem rády...moc jsme na tebe mysleli :slight_smile: jsi statečná..
27. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michinko ahooooooj1 :slight_smile: Rada te vidim zase mezi Keliskama a v dobre nalade,to je super !!!

Koukam,ze jsem ve skupince cekatelky na IVF sama ??!!! Pojdte honem nekdo za mnou !!!! :confused:
27. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien, v srpnu přehupnu zpátky :wink: Snad už pojede Polanka....
27. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tabulce a co bude dál,se to začíná jaksi zaplnovat :frowning2: ráda bych nás všechny už viděla v těhulkách
27. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooo kelišky kde jste vsechny?????????????
27. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Michinko,tak to nakonec dopadlo "dobře".A je fajn,že jsi tak dobře naladěná.Tak do třetice to určitě výjde. :wink:
27. dub 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je kdo??? :sunglasses:
27. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady ocko :wink:
27. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekam az bude hrat ulice.............
TAKY NAKUKUJEŠ???
jj pred chvili jsem to zapla a koukam....a tady mrtvo................
27. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já en čekám,až se mi uvaří těstoviny a jdu udělat salátek těstovinový...ulice mě moc nebere...pak si dám kafíčko na balkoně v klídečku :sunglasses:
27. dub 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se dneska cítíš,je ti ted denně zle??
27. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam salatek bych si dala.............tady je takovy vitr ze ja dneska na balkone nesedim................mam na sobe mikinu jak mi je zima
27. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej v zimě katrin,to se tady bude debatovat ostošest :grinning: ale ty už nebudeš mít čas,budeš mít jiné starosti,ale milé :wink:
27. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se citim dobre....cele dopoledne jsem uklizela v patek mi bylo nejhur.............v sobotu me chvili bolela hlava a pak to preslo..jinak mi je nevolno po ranu ale jak se najim tak mi je dobre..............ale nekdy to jidlo nepomuze a je mi mizerne
27. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám vysvitlo slunko,takže je mi na sluníčku fajn..a vítr se mi zdá ustál konečně :wink: ale stejně je to fajn,že je poslední dobou tak krásně..jsem zvědavá na léto,prý má být parné..
jj ale snad si tu chvilku udelam...................snad to bude hodne mimco :grinning:
já už se na to těším..lavně že bude mimísek v bříšku :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem rada ze je krasne aspon to rychle vsechno utika.....samik chodi ven takze to je pro me super...........aspon jednou tydne jdeme na prochazku jinak se mi nechce...je mi ted nejlip doma...........
27. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorsi je ta bolest hlavy,vzdy jsem to vyresila praskama ale ted nemuzu to me nici.................
27. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no všimla jsem si,že si často stěžuješ na bolesti hlavy...v těhotenství tou změnou hormonální se může projevit i migréna... :unamused:
to rozinka má bezproblémové těhu...snad ti to přejde už brzy a začneš si to konečně užívat!
27. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bolest hlavy jedině zaspím,ale s práškem jedním...jinač bych to asi nedala...a může tě to bolet i ze zad,tak si třeba zajdi na masáž... :wink:
27. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn ze zad urco ne,ja strasne trpim migrenama................mam to asi po mamce..uz mas testovinky uvarene??????????
27. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin ta bolest hlavy musí být hrozná, mě teda moc nebolí,ale jak to příjde tak je to hrůza, manžela bolí hlava pořád, byl i na různých vyšetřeních a nic mu nenašli, je to prý jen migréna, takže furt do sebe cpe růžové lentilky :grinning:
očko těstovinový salátek bych si taky dala,dělám ho s kuřecím masíčkem a to je mňamka :wink:
jj rozi to ma super....snad aspon porod budu mit bezproblemovy :wink:
jojo mám...jen čekám na vejce...a jdu na to...
tak to ti katrin nezávidím,to musí být strašné..moje kamarádka na to trpí..i 3 dny je zavřená doma,všude zatáhlé žaluzky,korky v uších..a spí a spí...chudák..
27. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj berus ja taky byla po ruznych vysetrenich a taky mi nic nenasli.nastesti..taky to mam migrenu a uzivam na to rozpustny prasek aulin a ten mi vzdy zabere..........
27. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek