Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. dub 2009

mas pravdu berus........taky me sere jak si mam jit neco na sebe koupit tak nic nesezenu....ja nakupuju jen v obchodech u vetnamcu neni nic na me............skoda nekdy tam jsou pekne veci..............

hnedoocka23
27. dub 2009

hlavní je,že se ty cítíš dobře,na ostatní se vyser 🙂

katrin111
27. dub 2009

nejhorsi je pro me se svliknout do plavek,uz proto nejezdim nikam k mori,protoze bych se tam nevyslekla...........

beruska81
27. dub 2009

já nakupuju většinou u neckermanna a taky v kiku,tam na mě věcí mají 🙂

katrin111
27. dub 2009

u nas ten kik stoji za prd...je tam desny vzduch a maj tam vsechno na sobe napraskane takze se tam ani nevyznam...........ja rada nakupuju v mode plus...............ale ted i v takku je xxl kolekce 😀 😀 😀 takze i tam........

beruska81
27. dub 2009

no právě to taky bylo než jsme jeli na dovču,ale vybrala jsem si hotel kde jezdí spíše cizinci a ti to berou normálně 😉 takže s tím takový problém nemám, i když se cítím trochu divně.

beruska81
27. dub 2009

jo v takku taky docela nakupuju, v tom kiku spíš jenom rifle a malému sem tam, ale hlavně u neckermanna,tam si vyberu vždycky 🙂

katrin111
27. dub 2009

je to des ale...co si budeme povidat ze?????????? 😉 ale nemam tu vuli nezrat!!!!!!!

katrin111
27. dub 2009

zrovna se laduju bonbonama takovyma lipama z polska.............uz nevim co by tak jim toto 😀 😀 😀 😀

beruska81
27. dub 2009

jo já taky furt držím nějaké diety,ale jak povolím tak to mám zpátky, ve státech jsem za ten rok zhubla 30kg,ale v těhu jsem to zase přibrala 😒
katrin tak bonbonieru jo 😀

katrin111
27. dub 2009

jj berus taky znam ty slavne jojo efekty.....kdysi jsem hodne zhubla po tech tabletach zlate vajca.znas je???je to ale svinstvo............bonbonieru neeeee ale lipo bonbony 😀 😀 😀 😀

katrin111
27. dub 2009

po porodu jsem je mela taky ale uz mi nedelaly dobre,bylo mi po nich desne zle.............

beruska81
27. dub 2009

jo znám taky jsem je měla, já jsem byla i 2x v lázních na hubnutí, chodila jsem na akupunkturu,měla jsem takové magnetické jehličky v uchu a nic.
Jo tak lipo, aha, no to mám taky ráda 🙂

katrin111
27. dub 2009

jj ja taky chodila taky u nas na akupunkturu,taky jsem mela ty jehlicky ale zrala jsem pri nich...takze o nicem............

kacza.b
27. dub 2009

holky jak se bavite o tech kilech...onehda jsem cetla casopis a tam psali ze od velikosti 40 je nadmerna velikost....no co pak chcete 🙄

ja jsem pribrala a nejde to dolu...a to uz i cvicim na orbitreku a total gymu a nic 😠 a uz si s toho jidla pripadam jak koza sama zelenina,ale chutna mi...

beruska81
27. dub 2009

holky musím se loučit, manžel už brble, že si mám jít sníst večeři, nevím co mi sice udělal, ale už mám docela hlad. Kouknu na zprávy, pak je v osm na primě ta doktorka na hubnutí, tak to zkouknu a jdu spát. Ráno už musím před šestou vstávat.

katrin111
27. dub 2009

no tak to ja potom mam total nadmernou velikost 😀 😀 😀 😀 😀 40 jsem mela jak jsem vazila 65kg.........zeleninku taky muzu ale ne porad...........

katrin111
27. dub 2009

dobre berus,tak dobrou chut a hlavne zitra drzim pesticky at dobre poridis.................paaaaaaaa

beruska81
27. dub 2009

no já taky vždycky zírám na ty velikosti xxxl a nevlezla by se do toho ani moje hubená kámoška, no hrůza

kaczi ty přece nemusíš nic schazovat, vypadáš dobře 🙂

katrin111
27. dub 2009

a pritom v obchodech jsou prvne vykoupene nadmerne velikosti a vel.36 tam je nadbytek...............

beruska81
27. dub 2009

holky tak pá, držte mi prosím palečky, já se šíleně bojím toho jaké to bude a hlavně co mi řeknou po tom jestli tam aspoň něco bylo. 😖

kacza.b
27. dub 2009

berusko ty uz mas zitra odber??? nebo jen kontrolu???

katrin111
27. dub 2009

berus ty bydlis na baraku,jo ze???????????

beruska81
27. dub 2009

kaczi jdu na odběr, ale mám jenom 2 velké foliky a asi 16 malých, které nechcou dorůst, tak se Koutná bojí aby tam vůbec něco bylo.

katrin111
27. dub 2009

neboj se berus dobre to dopadne budeme ti vsechny drzet pesticky

beruska81
27. dub 2009

jo katrin máme domek, proč se ptáš

katrin111
27. dub 2009

jen tak at jsem v obraze............se mate...........

katrin111
27. dub 2009

i 2 foliky staci aby se z nich vyklubalo miminko................

beruska81
27. dub 2009

jo jsem ráda, že jsme si ho koupili, bydleli jsme před tím v bytě, sice na vesnici,ale pořád to byl byt, manžel chtěl domek, na nový jsme neměli tak jsme si koupili starší, kde jsme už nemuseli nic dělat, je to sice prdel světa, ale nám se tu líbí 🙂

kacza.b
27. dub 2009

no tak to berus drzim moc palecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak zitra na tebe budu myslet.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru