• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
jsi sikovna spasi.tak neco piste babky.spasi cos mela dobreho na obed a berus ty samo taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja salatek ale porad mam hlad............. :grinning:
29. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdou chvili prijde manza z prace................samik lita venku a ja mam kupu zehleni ale pochybuju ze se dneska k tomu prinutim..........
29. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co nepisete??????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
porad nic?????????a to uz jsem sjela i jine diskuze....................
29. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi chcete at stranu 166 popisu sama ze??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
SPASI BERUS HALOOOOOOOOOOOOOO
29. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tuuuuuu!!! :grinning:
anebo pisete romany ze vam to tak trva??????????????? :grinning:
sláááááááva!!!!!!!!!!!!!!!
Hlásím, že na oběd jsem měla zelené fazolky na smetaně s bramborami a volským okem a frankfurtskou polívku a dala jsem si k tomu všemu 2 deci. Kofoly :grinning:
29. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vůbec mě to tady v práci už zase nebaví :unamused:
29. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee spasi moc dobry obed,to bych si nechala libit................mas vlastne obedy v praci ze????na neco je ta prace dobra :grinning:
29. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme tady kousek do jedné hospody na meníčka. Vždycky je výběr ze dvou jídel, jedno je za 65,- a druhé za 80,-. Ale dostáváme od šéfů stravenky, tak se to dá, kdybych to měla platit každý den, tak si asi nosím chleba :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jdu vas pozdravit dnes jsem byla v poradne a dr delal velky utz tak maly ma cca 1830g hlavinka mu meri 8,2cm brisko 28 cm a stehenni kost 5,5 tusim nevm to uplne presne nemam tady pred sebou ten papir a vstavat se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning:

jinak beru mam z tebe obrovskou radost vidim ze se chyta druhy zazrak uvidis bude to tak mjako u me jen jeden bojovnicek a krasne tehu

roni carka bude az na mamatestu :wink: :wink:

dnes mi dr rekl ze Danielek nebude zadny strizlik ale nejak mu tam nesedeli tydny ja mam v kalendari ze jsem dnes 3+0 a on me napsa ze jsem 30+3 :confused: :confused: :confused: :confused: neviiiiim
29. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se natahnout jsem utahana paaa :wink:
29. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak super, že prcek prosperuje :wink: Jen tak dál, ale to už uteče :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas super spasi..my taky obcas s manzou zajdeme do jedne prima restaurace na menicka..........to si vzdy pochtnam :slight_smile: ahoj evi tak to je krasa maly roste jak z vody.............presnejsi to je spis z utz nez podle menzes
29. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase nikdo?????????????asi to taky vzdam!!!!!!!!!!!!!!!!
29. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, nakukuji :slight_smile: Ale za hodinku už jedu domůůůůůů, huráááá a pak s Cien na kafčooooo, 3x hurááááá :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale máme skorou celou stránku, holky nás uškrtí :grinning:
29. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Spasi taky se tesim :grinning:
29. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mrcha dorazila a asi díky tomu spoždění je mi blbě jak hrom. :angry:
29. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mate spasi ze mate sejšn..............rony tak to je v prdeli....................ach jo............a ja tak doufala :frowning2:
29. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nedoufala,ale sedím a nadávám jak je mi hnusně,bolí mě břicho jako hrom a ani tableta nepomohla,no děs.
29. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, Rony, taky už jsem se těšila :frowning2:
Hezky si hajni a odpočívej, když je Ti blbě
29. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste moje zlatíčka. :wink:
Lehla bych si hned,ale za hoďku musím pro malého do výtvarky a pak musíme psát úkoly,takže na ležení nemůžu ani pomyslet.
29. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé ještě jsem nepogratulovala berušce,tak to hned napravuji a držím dále pěsti ať to pokračuje tak jak má. :wink:
29. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROno to je skoda....ach jo!!! :angry:
29. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rono škoda, :frowning2:
díky za přání, já si pomalu balím věci,Marek mi zítra zajede do meka pro něco dobrého až budem v Olmíku, beru i noťas kdyby tam byl internet tak vám napíšu.
Zjistila jsem, že nemám žádnou košilku, tak doufám, že mi mamka něco přiveze.
Malý leží v pokojíku, je unavený, dneska se bavili tím, že ho Marek vozil na štangli na kole, měla jsem hrůzu ať nespadne,ale oni z toho měli srandu :wink:
29. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak až to půjde tak hned písni jako správné kelišky musíme všechno vědět,ale ty už ty ledy prolomíš,věřím tomu.
29. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek