• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
ja ted sedela na balkone je tam na slunku parno jak v cervenci......................berus meka ti docela zavidim.ja mam hlad jdu si neco vzit
29. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus HODNE STESTI!!!! :slight_smile: :wink:
29. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jdu sednout ven a pak letím pro toho malého pikasa.
29. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tedka nejdu na balkon,potrebuju se schladit,jsem uplne cervena.....tedka si davam tressku v majoneze a vcerejsi graham k tomu :grinning:
29. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Treska MNAAAAM! :wink:
29. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj marti.taky si pochutnavam.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem to mela dnes mizerne,ale takove jsem si to nachystala....jehneci platek na grilu a salat ze vserejska vecer
29. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, hodně štěstíííí!!!
Teda, Katrin Ty si dáváš, mňamky :dizzy_face: Se těším, až budu těhule, mi teď stačil ten pregnyl, to byly chutě :grinning: Teď mám z toho akorát ještě nalité prsa a bolí jako čert :unamused:
29. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizerne????to musela byt mnamka.................jste na zahrade grilovali??????
29. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj spasi jak budes tehule tak si to krasne vynahradis..muzes papkat kolik chces a bez vycitku :wink:
29. dub 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus na kterou tam mate byt???????
29. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,prijela jsem z odpoledni a Petr mel vse uz hotove :wink: je to ANDEL :grinning:
29. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tam být na půl desáte, nevím jak to probíhá pak, uvidíme :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo marti tak to je petr jednicka...................
29. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky. jen vas jdu pozdravit,dneska ma Tom narozeniny tak se jdu venovat jemu,tak pa,pa.

berusko drzim pesticky!!!!!!!!!!
29. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky...
Roni já doufala, že možná se zadaří...
Berus, zítra mi pisni sms jak to probíhalo:slight_smile:
29. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, nejdřív by jste měli jít oba k dr, ta (nebo ten) vám řekne, jaké embryjko je a jestli chcete AH. Pak za sestřičkou, ta na kalkulačce bleskem spočítá, kolik platíte, resp. kolik Ti má vrátit. A hned jí řekneš, že chceš pokoj nahoře i pro partnera. Dá Ti utrouš na celých 14 dní a řekne, kdy máš přijít na kontrolu. Půjdete se ubytovat nahoru a pak Ti jen sestřička zavolá, že máš přijít k těm dveřím, jak si byla na OPU. Lehneš na postel, zavedou Ti toho bojovníka a po 4 hodinách můžeš jít nahoru za manželem :slight_smile:
Uff, to je jak manuál :grinning:
29. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasinko ty jsi sqelá...taky si to budu pamatovat, pokud IUI nevyjde
29. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si vzpomínám, že v GC Ostravě, jsem po ET leželi jen 1-2 hodky
29. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Kat, se červenám :slight_smile: Jen jsem vypsala, jak to chodí. Taky jsem vždycky strašně nervózní, když nevím, do čeho jdu :pensive:
29. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, každá rada opravdu dobrá :wink:
29. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi právě říkal Jaroš, že v jiných centrech i jinde ve světě se po ET leží hodinu! Ale pokud už to bude v září fungovat v Polance, tak tam klidně vydržím přes noc, zvlášť jestli budu s Cien a Věruš :grinning:
29. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna z mých kamarádek byla minulý týden ve čt na prvni IUI, ale divila jsem se, jaký postup její Dr. volil...bralal teda clostil, ale pregnyl jí píchnul sám až po IUI a dal jí nějaký klobouček, aby to z ní vše nevyplavilo...nějak jsem tuto cestu nepochopila
29. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ano, pokud tam budete všechny 3 najednou, tak to teprve bude estráda :grinning:
29. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi ty jsi poklad, díky tobě aspoň vím co mě čeká, díky :slight_smile:
Mě taky psala jedna holčina IP s tím jak to chodí jinde v Olmíku v tom reprofitu, nevím jestli se to tak jmenuje přesně, no a na ferťas nadávala, nevím,já si zatím nemůžu stěžovat, i když někdy mám pocit...

Kačko určitě napíšu tady pokud je tam teda ten net, to by bylo super, aspoň bych se nenudila.
29. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kolik tam toho v tý OC je?
29. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kdybych tam byla s těma holkama ze včerejška, tak by to taky bylo fajn, ta jedna už měla třetí pokus a pořád nic, tak se jí snad teď zadaří, říkala, že jsou oba ok, neví v čem je problém :unamused:
29. dub 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat tak to dělají v polance,někdy pregnyl píchnou hned tam po IUI a někdy ho dostaneš domů a píchá se později a jdeš ještě na reinseminaci.Já jsem klobouček nikdy neměla,ale dávají ho.
29. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat to měla být otázka na mě, nějak jsem to nepochopila?
29. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Roni...no v GC mi Jaroš dal pregnyl před IUI a pak už nic, na tu reinseminci jsem nebylo
29. dub 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek