Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
29. dub 2009

ja ted sedela na balkone je tam na slunku parno jak v cervenci......................berus meka ti docela zavidim.ja mam hlad jdu si neco vzit

j.cien
29. dub 2009

Berus HODNE STESTI!!!! 🙂 😉

rona2
autor
29. dub 2009

Taky jdu sednout ven a pak letím pro toho malého pikasa.

katrin111
29. dub 2009

ja tedka nejdu na balkon,potrebuju se schladit,jsem uplne cervena.....tedka si davam tressku v majoneze a vcerejsi graham k tomu 😀

j.cien
29. dub 2009

Treska MNAAAAM! 😉

katrin111
29. dub 2009

jj marti.taky si pochutnavam.......... 😀 😀 😀 😀

j.cien
29. dub 2009

Ja jsem to mela dnes mizerne,ale takove jsem si to nachystala....jehneci platek na grilu a salat ze vserejska vecer

spasinka
29. dub 2009

Beruško, hodně štěstíííí!!!
Teda, Katrin Ty si dáváš, mňamky 😵 Se těším, až budu těhule, mi teď stačil ten pregnyl, to byly chutě 😀 Teď mám z toho akorát ještě nalité prsa a bolí jako čert 😒

katrin111
29. dub 2009

mizerne????to musela byt mnamka.................jste na zahrade grilovali??????

katrin111
29. dub 2009

jj spasi jak budes tehule tak si to krasne vynahradis..muzes papkat kolik chces a bez vycitku 😉

katrin111
29. dub 2009

berus na kterou tam mate byt???????

j.cien
29. dub 2009

jj,prijela jsem z odpoledni a Petr mel vse uz hotove 😉 je to ANDEL 😀

beruska81
29. dub 2009

máme tam být na půl desáte, nevím jak to probíhá pak, uvidíme 🙂

katrin111
29. dub 2009

ty jo marti tak to je petr jednicka...................

kacza.b
29. dub 2009

ahojky kelisky. jen vas jdu pozdravit,dneska ma Tom narozeniny tak se jdu venovat jemu,tak pa,pa.

berusko drzim pesticky!!!!!!!!!!

kat77
29. dub 2009

hoj holky...
Roni já doufala, že možná se zadaří...
Berus, zítra mi pisni sms jak to probíhalo🙂

spasinka
29. dub 2009

Beruško, nejdřív by jste měli jít oba k dr, ta (nebo ten) vám řekne, jaké embryjko je a jestli chcete AH. Pak za sestřičkou, ta na kalkulačce bleskem spočítá, kolik platíte, resp. kolik Ti má vrátit. A hned jí řekneš, že chceš pokoj nahoře i pro partnera. Dá Ti utrouš na celých 14 dní a řekne, kdy máš přijít na kontrolu. Půjdete se ubytovat nahoru a pak Ti jen sestřička zavolá, že máš přijít k těm dveřím, jak si byla na OPU. Lehneš na postel, zavedou Ti toho bojovníka a po 4 hodinách můžeš jít nahoru za manželem 🙂
Uff, to je jak manuál 😀

kat77
29. dub 2009

Spasinko ty jsi sqelá...taky si to budu pamatovat, pokud IUI nevyjde

kat77
29. dub 2009

Si vzpomínám, že v GC Ostravě, jsem po ET leželi jen 1-2 hodky

spasinka
29. dub 2009

Díky, Kat, se červenám 🙂 Jen jsem vypsala, jak to chodí. Taky jsem vždycky strašně nervózní, když nevím, do čeho jdu 😔

kat77
29. dub 2009

jj, každá rada opravdu dobrá 😉

spasinka
29. dub 2009

to mi právě říkal Jaroš, že v jiných centrech i jinde ve světě se po ET leží hodinu! Ale pokud už to bude v září fungovat v Polance, tak tam klidně vydržím přes noc, zvlášť jestli budu s Cien a Věruš 😀

kat77
29. dub 2009

Jedna z mých kamarádek byla minulý týden ve čt na prvni IUI, ale divila jsem se, jaký postup její Dr. volil...bralal teda clostil, ale pregnyl jí píchnul sám až po IUI a dal jí nějaký klobouček, aby to z ní vše nevyplavilo...nějak jsem tuto cestu nepochopila

kat77
29. dub 2009

To ano, pokud tam budete všechny 3 najednou, tak to teprve bude estráda 😀

beruska81
29. dub 2009

spasi ty jsi poklad, díky tobě aspoň vím co mě čeká, díky 🙂
Mě taky psala jedna holčina IP s tím jak to chodí jinde v Olmíku v tom reprofitu, nevím jestli se to tak jmenuje přesně, no a na ferťas nadávala, nevím,já si zatím nemůžu stěžovat, i když někdy mám pocit...

Kačko určitě napíšu tady pokud je tam teda ten net, to by bylo super, aspoň bych se nenudila.

kat77
29. dub 2009

No kolik tam toho v tý OC je?

beruska81
29. dub 2009

jo kdybych tam byla s těma holkama ze včerejška, tak by to taky bylo fajn, ta jedna už měla třetí pokus a pořád nic, tak se jí snad teď zadaří, říkala, že jsou oba ok, neví v čem je problém 😒

rona2
autor
29. dub 2009

Kat tak to dělají v polance,někdy pregnyl píchnou hned tam po IUI a někdy ho dostaneš domů a píchá se později a jdeš ještě na reinseminaci.Já jsem klobouček nikdy neměla,ale dávají ho.

beruska81
29. dub 2009

kat to měla být otázka na mě, nějak jsem to nepochopila?

kat77
29. dub 2009

aha Roni...no v GC mi Jaroš dal pregnyl před IUI a pak už nic, na tu reinseminci jsem nebylo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru