• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Děkuji Katrin, copak nového? Vůbec nemám na vás holky štěstí :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roni kdepak jsiiii ty?.. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska nebyl čas na koníka,prala jsem věci a musela jsem jít nakoupit.A zítra zase balím malého v neděli odjíždí do školy v přírodě.
15. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko a krasny vikend kelisky :wink:
16. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky preji krasne ranko a krasny vikend...jdu varit a prat a uklizet.....a fakt se mi nechce.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný den přeji...taky jdu uklízet atd...a vůbec se mi nechce :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu vás jen na skok pozdravit...včera bylo staršně moc lidí..jsme se nezastavili :rolling_eyes: dneska nás čeká ten cirkus od 17hod a na 20hod jdu do práce opět,je zase plno a navíc hudba..tak se mějte ovečky..pápá..hezkou sobotu... :wink:
16. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste tu někdo?:grinning:
16. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooo :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Katrin, tys co brala před IUI? Tys měla taky jodně vajuch? Pojď za náma na diskuzi FN nad 30 let. Přečti si to o té paní, byla na IUI a má prý hodně vajuch a dr. ji nabídnul aby je dala dárkyni. Tak teda nechápu, tak se ptá. Pojď poradit, ty máš více zkušenosti, já jen podstupuji IVF. pa
16. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a popřát vám krásný slunný den:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky vas jdu jen pozdravit,dneska mam den blbec :unamused: takze tak.ili ja jsem ti pisla do z ovy do olmiku.ale tamto jsem si precetla.........
17. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj holky,venku je nádherně,tady ani noha se ani nedivím....já už byla na prochajdě...a red tlačím halušky se zelím a uzeným..mnamka...
17. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cirkus:holky bylo to pěkné...ALE..už to není to co bývávalo... artistů minimum...navíc,každý měl vždycky pod sebou nějaký druh zvířete,ted se jeden drezér stará o všechny...a jak dokončí své číslo,jde prodávat párky... nebo cukrovou vatu...pamatuji si,že tam bylo vždycky kolem 30osob..ted s bídou 10-15 a všichni dělají všechno...žádná živá hudba..jen z CD...je to jen otázka času,kdy cirkus zanikne úplně což je škoda... :frowning2:
17. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky.
tak my jsme se prave vratili s vyletu,byli jsme opet na hukvaldech a pak v kozlovicich na vodnim mlyne je tam nadherne doporucuju. jeli jsme i kocarem s konema....no byl to hezky den.

holky nevite co beruska? vim ze ma zitra kontrolu.....ale dneska mela testovat tak snad tam tu druhou carecku nasla.
17. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kaczi,to musel být krásný výlet..já jsem dneska nějaká zdechlá,ty dva dny v práci mi dali zabrat...tak jen tak polehávám na balkoně..nebo sedím u pc..večer možná půjdeme ke tchýni na kafe,zítra jede na dovču,tak se rozloučit... :wink:
berušce držíme palečky..a nic o ní nevím...snad se ozve :wink:
17. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jste tu někdo?
17. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat ja jsem tady :wink:
17. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...ted jsem si psala s beruskou a netestla se dneska, zatím nešpiní a zítra jede v 15.00 na KO
17. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypada s beruskou nadejne :slight_smile: tak zitra az na 15h,ale vysledky krve bude mit stejne az v utery.to bude zase cekanicko :pensive:
17. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejne ma teda vydrz ze netestla,ja bych to asi nevydrzela...
17. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ted mi psala znovu, že už je 17 DPO a nic, to je taky OK ne?

mě dnes sem tam pichne v podbříšku, je to divný
17. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona se beruska testla v pátek naposledy a nic, tak zítra bude moudřejší snad po KO
17. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi a co vy? Kdypak to plánuješ ?
17. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko až to budeš číst...mám dotaz, cítila jsi něco po IUI ? myslím tím dny poté
17. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no O.K. to je,ale testik jeste nic....no snad to bude dobry a tu smulu uz holky prolomite. s vysledku krve budeme chytrejsi.
ty jsi vlastne po IUI,tak drzim palecky....ja jsem se taky porad pozorovala :sweat_smile: ale u me IUI nemelo skoro zadnou nadeji,s tim mym bidnym vejcovodem a ted uz nemam zadny tak je to uplne na prd...uz jen IVF.

my dnes byli na vylete a vsude same tehule a mimca.....no ted mi to moc nedela dobre jsem nejaka divna.
17. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat kazda to ma jinak,vim ze tehdy katrin psala ze ji boli bricho jako by to mela dostat a tak to popisuje hodne holek i co otehotni prirozene.
17. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky to kolem sebe vnímám kolik známých atd mají nebo čekají děti...

na hukvaldech jsme byli minulý týden a je tam moc krásně
17. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no uvidíme, je to přece je IUI
17. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na hukvaldy jezdime casto jen tak se projit,ale dneska jsme byli jeste na vodnim mlyne v kozlovicich a tam bylo krasne. projeli jsme se i kocarem s konickama a dali si grlovane masicko
17. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek