Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
17. kvě 2009

tam už jsme nejeli, ale máme to v plánu na ten mlým, my jsme ještě po Hukvaldech jeli do Davidova mlýna u Kružberku na oběd a pak se podívat na přehradu

kacza.b
17. kvě 2009

koukam jednim okem na novu na toho naterace a druhe oo mi uz spi. tak pujdu brzy do hajan. dneska jsem teda hooodne unavena.

kat77
17. kvě 2009

taky se sem tam na to kouknu 😀
ale očekávala jsem od toho víc

kacza.b
17. kvě 2009

no uz mi spi asi obe,protoze mi vynechavaji pismenka 😀

to by me zajimalo kde jsou ostatni kelisky 😠

kat77
17. kvě 2009

mě taky kaczi, nějak to tu ´FLÁKAJ!!!!!!!!!!

kacza.b
17. kvě 2009

ja jsem pres tyden taky jen koukala a pozorovala co jste psaly a nenapsala jsem ani radek. nejak nebyla nalada..... 😔

kat77
17. kvě 2009

vím jaký to je, když není nálada... beruska taky chudáček asi nemá tu správnou náladu, ale naděje je tu pořád 😉

kacza.b
17. kvě 2009

jo nadeje je,moc ji drzim palecky! kazda z nas si to zaslouzi!!!!

a za chvili budou stimulovat dalsi holky ocko a cien ......a ja bych tak moc chtela at jsou tehulky at uz tam jsme vsechny v te tabulce nahore

kat77
17. kvě 2009

jj, Jarošek se semnou bavil, kdyby teď nic, tak IVF srpen

kacza.b
17. kvě 2009

ja uz koncim,moje ocicka to uz nezvladaji. ja se ke kazdemu slovu musim vracet a opravovat,uz na to fakt nevidim 😀

dobrou noc a na zitra hodne stesticka.

a kdy budes testovat ty?????????????????????ktery jsi dnes den?

kat77
17. kvě 2009

no nejspíše se testovat nebudu...dnes jsem 2DPO

kacza.b
17. kvě 2009

to je 2 den po terminu?

kacza.b
17. kvě 2009

ja ty zkratky porad nezvladam 😀

kat77
17. kvě 2009

v pátek jsem měla IUI

kacza.b
17. kvě 2009

ted v patek,aha. tak to jeste budeme cekat 😉 no drzim palecky. mysli na katrin a vis ze to funguje 😵

tak a uz fakt mizim,pa

kat77
17. kvě 2009

pa kaczi..

katrin111
18. kvě 2009

krasne ranko kelisky,dneska je tam nadherne......vedro jako vcervenci 😀 mam zacpu...........to je humus uz jsem si i uvarila kafco to Caro a je to moc dobre............snad me to prozene pač v deset jdu ke kamosce na pokec...........katy hned po iui ani nevim ty pocity nijak jsem na to nemyslela...chodila jsem normalne do fitka na solarko drzela trosku dietku.............pak nejake dny pred menzes me bolelo bricho jak bych to uz mela kazdou chvili dostat a zacaly me bolet hodne bradavky coz jsem nikdy nemela..................

kat77
18. kvě 2009

AJOJ holky, přeji vám další hezký den...

Dnes už od rána myslím na berusku, ve 3 hodky má KO v Olomouci...

rozi.nka
18. kvě 2009

krásné ráno kelišky 🙂
katrin mě už naštěstí zácpa opustila, ale vím jakéto je tak s tebou cítím 😉
berušce držím pěsti 😵

j.cien
18. kvě 2009

Dobre ranko Kelsiky,mam opet odpoledni ☹ a jeste jednu "novinku"...mrcha,jak jinak,opet nezklamala a 30dne po IUI dorazila...takze ja tem testum proste verim a verit budu,bohuzel...

Takze najizdim na antiko a pristi mesic SNAD konecne IVF

kacza.b
18. kvě 2009

dobre dopoledne kelisky

cien tak to je teda ......ale zase to ber tak ze te ceka IVF a to uz doufejme bude USPESNE!

rozinko,kdy budes mit vysledky....jestli je teda uz nemas 😕 vsechno dopadne na jednicku uvidis. a co mala rozinecka uz ji citis v jak se ti tam vrti v brisku?

berusko na dnesek pfuj,pfuj pro stesti a zitra nam napis jak ti dopadla krev,drzi palecky at mas krasnou hodnotu HCG

katrin zacpa prejde,vsechno je docasne hlavne ze jste ty i mimi v poradku....

rozi.nka
18. kvě 2009

cien to mě mrzí, tajně jsme doufaly v malinký zázrak ☹ ale zase jsi o krok blíž k jistě úspěšnému IVF 😵

kaczko na výsledky je ještě týden čas, v uvozovkách.. ale ve středu jdu na gyndu tak řeknu doktorovi ať tam zavolá a zeptá se, je to nesnesitelné ta nevědomost a nejistota 😠 zrovna dneska mi volalo neznámé číslo tak mě polil studený pot a vůbec se mi to nechtělo zvednout, naštěstí to byla nabídka předplatného 😀
a rozi kope jak divá, nejvíc po slaninových chipsech 😅 vždycky když jsem po jídle a v buď ležím nebo sedím u pc tak začne rodeo 😀 je to zlatíčko, tohle mě uklidňuje při tom čekání 🙂
a cítím to od těch odběrů, ironie jako prase 😝
četla jsem že jste byli včera na hukvaldech, švagrová tam bydlí. je tam krásně 😵

kacza.b
18. kvě 2009

rozi to ti verim ze to cekani je nekonecne,ale ver ze vse bude v poradku!!!!!! rozinecka se ma v brisku dobre a dava osobe uz pekne vedet a to jsou sama dobra znameni. a chutnaji ji slaninove chipsy 😀 😀 😀
no uvidis ve stredu,snad se uz neco od doktora dozvis....myslim tu pozitivni zpravicku ze je rozinecka zdrava 😉

ja ficim na postu zaplatit seky 😠 to zas bude penez

kacza.b
18. kvě 2009

ja bych na tech hukvaldeh taky nejradeji bydlela 😵 a vcera jsme byli i v kozlovicich na tom vodnim mlyne. no byl to bajecny den!!!

j.cien
18. kvě 2009

Rozi bude to v poradku!!!!ale to cekani,to ti verim,to je desne!

spasinka
18. kvě 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Cien, taky mě to mrzí, už jsem věřila, že teď to klapne 😔
Myslím teď usilovně na Berušku.

rona2
autor
18. kvě 2009

Ahoj holky jen tak na vás nakouknu,dočtu drby a pádím do práce. 😉

j.cien
18. kvě 2009

Ahoj Spasi,jaky byl Zlot?Sla jsem v jednu zavrit okna,takze zabava asi super,kdyz to bylo slyset az k nam 😀

jj,to je v poho,ani jsem necekala,ze by mi IUI mohlo vyjit...ale jsem paradni psycho hypochondr 😀 natvrdo mi bylo spatne 😀 😀 😀 proste magorka tragedka 😀

kacza.b
18. kvě 2009

tak jsem zase tady,akorad jsem o 8252kc chudsi 😒

kacza.b
18. kvě 2009

rono koukam ze se do prace tesis 🙂 takze jsi tam spokojena.

ja taky posledni dobou chodim do prace rada,mame nejakou krizi s Tomem aspon ja to tak citim....ja mam trauma s kazdeho kocarku a s kazde tehule tak furt bulim a na neho to taky nejak pada,ale dusi to v sobe a pak to taky tak vypada.

nevim co jsem v zivote komu co udelala,ze me tak tresta,ze se toho miminka nemuzeme dockat. jak tak nekdy koukam co za invidiua maji deti bez problemu a vubec si toho nevazi,tak je mi s toho divne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru