• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
holky ja jsem trefila 6000 prispevek :slight_smile: tak at nam vsem prinese stesticko v podobe kulatych brisek :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo slyšet až k vám? :confused: Ty brďoo, ale v jednu už jsme byli doma, Já jsem tam přijela navíc až v 9 večer a spíš jsme pokecala se známýma a Roman pařil na Citron a TSA :slight_smile:
Kaczi, placení účtů taky nesnáším (kdo jo, že? :grinning:), naštěstí mám nastavené trvalé příkazy a v září konečně doplatím kuchyň a jídelnu!!!
18. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin prosim te byla si nekdy u te kartarky co bydli nekde u tebe? ted tam byla kamoska a pry byla super.
18. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam letos taky vsechno konci,auto,pujcka,mycka...atd. tak jsem rada to se hned cloveku ulevi.
a pak uz zase nova pujcka na mimi a ted uz to musi vyjit!
18. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi co jste meli u vas za akci :confused:
18. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaczi, Bystřický Zlot - je to každoročně, vystupují různé skupiny, letos byla i Ewa Farna, ale tu sjem nestihla a vloni Monkey business !! A do toho spousta stánků s pivkem, s párky, kotletami a s každým je třeba zajít na půlku...jj, je to super :slight_smile: Na takovou vesnici nebo maloměsto jako je Bystřice je u nás spousta akcí :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tady po dlouhe dobe a koukam ze mam co dohanet ale zaplat pan buh mame hotovo okna jsou udelany a vrchni patro vymalovane jeste spodek ale to uz me az tak moc nezere hlavne ze my mame bydlenicko hotovy
18. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju tak to muselo byt super :slight_smile: ja mam takove akce taky moc rada. kdysi jsem vymetla kde co,ale ted jsem nejak v utlumu...

ewa farna je mlada,ale dobra te holce moc fandim! a Tomas klus je taky nekde od vas,tak toho mam taky moc rada,zajicek s zajimavym hlasem.
18. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to je super,to se ti urcite ulevilo ze vis ze danielek prijde do hotoveho,noveho a cisteho :wink:
18. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to bude krasne to vase cistoucke hnizdecko pro prcinka :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem soupla kuratko do trouby at mame obed i na zitra,protoze mam tento tyden nocni a ja po nocni moc nefunguju :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky ale uz nikdy vice byla a trosku i jsem unavena jako kote jinak cien ted jsem docitela a ta mrcha nas pekne napinala ale jakm rikas ty nezklamala :frowning2:
18. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nam neco chybi ale to nejhorsi je za nama holky ja mam 6 tydnu do porodu :astonished:
18. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo uz jen 6 tydnu,toto ubehlo :confused: hlavne ze jste to vsechno stihli a ty uz ted jen odpocivej at nacerpes silu.
18. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kacenko budu se snazit :grinning: :grinning: :grinning:
doufam ze vse probehne bez komplikaci a jirka vam napise miry a to ze jsme oba zdravi
18. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu vás jen pozdravit a pádím do města :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko copak jsi jdes koupit?
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsme tyden bez sefika,supeeeeeer :grinning: uz jsme si strelili jednoho rychleho spunta :grinning: tak je hnedle veseleji :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cien :grinning: :grinning: :grinning: to se nekdo ma :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,ale musim jit neci snist,pac jsem docela kiki :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tu někdo? :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky valim na tehu cvico dnes uz asi nebudu papapa
18. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu vás pozdravit. Dneska jsem volala do Olmiku, že se jako objednám a sestřička mi s usmevem rikala, že už maji v Polance svuj vlastní telefon. Tak jsem koukala na drát a volala přímo do Polanky, tam se mi zas straááášne omlouvali, že jim nejdou dneska PC, at si zavolam znova do OL.. No :grinning: Jesteže na to nespechaám, tak radeji pockam na stredu, aby jsem jim třeba pak z té objednávky nevypadla, že jo..

A co tady nového, kelišky??
18. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi!Ahojky! :slight_smile:
Tak to je presne ONO,to s Polankou a jejich technikou :unamused:
Ja jsem dnes volala na mobil Jarosovi,co teda dal,ze mam konecne MS a jestli mam brat antiko pred stimulaci...a on ze samozrejme a tak mu rikam,ze mi posledne rikal,ze ji brat NEBUDU a jestli si na mne teda pamatuje...ale pochybuju o tom,no mam z toho blbe pocity...
Pokazde se od neho dovim neco jineho,napred neco a pak pravy opak a koza se v tom vyzna!
18. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě minule rekl, co mu ma pripomenout, az tam priste budu, protože už sestřičče odevzdal kartu a nenapsal si to tam..
18. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..byla jsem si koupit dvě trička a rifle ...jsem spokojená :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
michinko a Evčo ahojky,jak se máte holky,dlouho jste tady nebyli...
j.cien:ty antiko začínáš brát a já ji dobírám...a vůbec se netěším na stimulku,pak punkci..nejlepší je z toho et..
18. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michi,ja jsem s nim uz mela takovy mensi spor...a vysledkem je,ze mu uz tolik neverim a to je skoda.

A jak se mas Michinko?Hodne pracujes,ze?
18. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu žehlit druhou várku :angry: pápá,možná večer nakouknu
18. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko tak ty uz budes testit,kdyz ja budu teprve pichat :wink: jestli vubec zacnu,kdo vi,co zase bude...
18. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek