Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
25. kvě 2009

jj berusko, to určo najdu i bez GPS😀
Potkala jsem minulý týden Žanku a už má pěkné bříško...a asi se drží holka, jen jsme se pozdravily

beruska81
25. kvě 2009

holky musím jít, malý si mě žádá, mějte se tu krásně a zase se někdy ukážu až budu mít čas, jinak všem co mají jít na ivf či iui držím palečky ať už to konečně někomu výjde 🙂
katuš ozvi se pak

kat77
25. kvě 2009

ozvu se ti hned jak se domluvím s mojím...papa berus

kat77
25. kvě 2009

verco já už vzdala i to "OD ZÍTŘKA"... 😀 😀 😀

kat77
25. kvě 2009

No nic jdu dovařit tu čočku, to zase bude romantika po čočce 😀 😀 😀

hnedoocka23
25. kvě 2009

ahoj holky,v polance jsem potkala michinku,poznala jsem ji na poslední chvíli,přijde mi,že zhubla 😉 a slušelo jí to...
jinač já dostala synarel,ten mám stříkat 9dní a od příštího čtvrtku jdeme do puregonu..takže odběr bude asi 15-16června... 😉 nevím proč najednou mám protokol dlouhý..prý to uděláme ted všechno jinak,tak jsem zvědavá...

sweethy
25. kvě 2009

Hnedoočko, tak držím palečky, aby tentokrát ses tentokrát dočkala pozitivního konce, když teda bude všechno jinak, tak i ten závěr musí
😵

sweethy
25. kvě 2009

Holky poraďte, kdy říct manželovi o pozitivních testech? Nechci to uspěchat, ale taky to asi dlouho nevydržím tajit. Jen si říkám, jak by pak vzal případný neúspěch, já přece jen mám načteno, že je všechno tak nejisté, ale pro něj by pak asi bylo těžší, kdyby to nedopadlo. Nevím. Zítra má svátek, tak mě napadlo nějak to spojit s přáním, ale bojím se, jestli není ještě brzo.

spasinka
25. kvě 2009

Holky, ted jsem se vratila u obeda a taky jsem mela cocku 😀
Sweethy, tak zitra zase testni a uvidis, ajk carka bude vypadat. Nebo nemas si kam zajit na krev?
Verco, zdaaaaaaaaaaaaaaaaar!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Očko, drzim palecky, u me taky podruhe dali dlouhy protokol, tak ted uz mam v karte, ze priste zas jen kratky!!!! Kazdopadne preji uspech!!!!!!!!!!!!!!

sweethy
25. kvě 2009

Já zatím měla pokaždé dlouhý protokol, docela by mě zajímalo podle čeho který volí.
Zítra testnu určitě, nedá mi to. Bohužel asi nemám kam zajít na krev, nevím kde a svého gynekologa teď už nemám, budu si hledat nového až mě z Fertimedu odešlou jinam 🙂

katrin111
25. kvě 2009

ahoj holky pres vikend to tady staklo zato dneska to tady jede!!!!!!!!!!!!!!!!!spasi i samiik mel dneska ve skolce cocku 😀 😀 😀 😀

spasinka
25. kvě 2009

Ahoooj, Katrin!!
Holky, neni dneska nejaky mezinarodni den cocky? 😀

katrin111
25. kvě 2009

asi jooooooooooo............ 😀 😀 😀 😀

j.cien
25. kvě 2009

😀 😀 MDCOCKA 😀 😀

hnedoocka23
25. kvě 2009

taky by mě zajímalo,podle čeho to berou sakra.. 😒

hnedoocka23
25. kvě 2009

swethy,držím palečky,at čárečka sílí.... 🙂
holky díky,snad se zadaří už konečně...

sweethy
25. kvě 2009

No holky, já čočku neměla, ale když jsem psala mamce, že jsem dnes měla chuť na čínskou polívku z pytlíku, tak jsem si ji dala,dostala jsem čočku za to, že se odbývám, když bych měla jíst něco výživného(ví, že jsme byli na IVF) 😀
Volala jsem si teď do krevního centra, jestli je možno si přijít na krev na zjištění hcg, tak úplně bez problémů, nevím proč jsem si myslela, že ne 😉 Teď už to nestíhám, za chvíli bude manžel doma, ale ráno si hned zajdu a myslím, že už pak budu vědět na čem jsem, konečně.

hnedoocka23
25. kvě 2009

tak držíme ti palečky....vyjde to 😵

hnedoocka23
25. kvě 2009

a čočku jsem taky neměla...papkala jsem špagety s žamp+kuř.masem a sýrem na smetaně...dietka 😀
jdu se smažit na balkon,pá prozatím...

j.cien
25. kvě 2009

OK Swet,to je super napad,jit na ti krev !
At se muzem hromadne radovat,az to bude na tuty ! 😉 🙂

Ocko mi rikal minule Jaros,ze oni davaji takovy protokol,ktery jim vykazuje nejvyssi pocet gravidit...coz je momentalne dlouhy protokol s antagonistou /Synarel+Puregon/...
Ja budu mit kratky,asi ,pokud opet nezmeni nazor 😒 ,pac mi dozravaly foliky i pres ten tlumici Synarel....

Nema cenu nad tim spekulovat,musim jim verit,ze jim jde jen o nase dobro a ne o nase prachy 😀 😀 haha 😀

j.cien
25. kvě 2009

Holky a dnes se dela vajecina!!Je presne 6 tydnu od Velikonoc,takze hura na vajca!
My jsme vajecinovali uz v sobotu a byla to mnamka,na speku,s pazitkou a pekne venku na ohni 😉

spasinka
25. kvě 2009

Sweeth, kdyz jsem byla po ET, taky jsme porad bastila cinske polivky, protoze jsme na ne mela strasnou chut! 🙂
Cien, jj, vajecinka, my si ji udelame asi az na jizni Morave, nebo ze by zitra? To je vzdycky prima akce...

hnedoocka23
25. kvě 2009

mě to dneska jaksi nebaví to sluníčko..navíc jsem si dala kedlubnu a je mi nějak divně,ty jo...nesedla mi.. 😝

kat77
25. kvě 2009

Cienko my taky chodíme dělat vaječinku ven, je to úplně jiná chuť...mnam.. 😝

michina
25. kvě 2009

Hnedoočko, ty me tedä chválís, fakt jsem vubec nezhubla, jen záleží, co mám na sobe, práve naopak, mam nejvice kilo za celý svuj zivot - 75kg!! to už je fakt moc a spek na brise, který jak vidim uspesne maskuju 😀

Jinak u mě nic nového, setřička se me hned vyptavala, jak jsem dopadla a jaros to vedel, hned se informoval, že me neoperovali ten den, co me tam odeslal. Dokonce mel i originál propoustěcí zprávu z fakultky, kterou jsem jeste ani ja nevidela (dostala jsem jen prozatimni).. Domluvili jsme se, že zacneme resit endometriozu, takže mam ted na vyber bud nonstop antikoncepci, anebo umely prechod s injekcemi, který je mnohem ucinnejsi, ale taky drazsi, cca 4 tacy na mesic. tak ted to doma proberem s manzou a rozhodnem se. Pak jeste hysteroskopii, že se koukne, jak to tam v deloze vypada a popripad evezme vzorek sliznice, at se vi, proc neroste (ale to zas nejde pri tech lecich, tak by se muselo až po dobrání). No a po tehle lecbe cca asi 3-4 mesicich třetí IVF.
My ani nikam nespecháme, dříve než v ríjnu jsem to stejne nevidela, kdo ví, jeslti to nenechame až ke konci roku ci po novem roce. Zkusím jeste procistujici lecbu se 100% aloe (trochu altrenativni lecby do toho) na tri mesice a uvidi se. Proste neni boha, aby to potřetí nevyslo!!!

bobinka1
25. kvě 2009

ahoj holky,tak,že by tady někdo konečně byl těhotný 🙂 larri v pohodě taky uvažuji,že pokud se opět nezadaří tak bude změna,já po každém pokusu stejně měním CAR

hnedoocka23
25. kvě 2009

Michinko,ale i tak ti to slušelo..fakt jsi mi přišla pohublá...tím,že mám endošku Kája mi nabízel horm.léčbu na tři měsíce a ta by mě přišla na 12tisíc..řekla jsem,že hormony do sebe nechci cpát a ještě po dobu třech měsíců...a třeba by to ani nepomohlo,díky vřele....to bude asi ten úmělý přechod..protože mluvil o injekcích...uvidíme,zda se tedkom zadaří 😉 a TOBĚ přeji hodně štěstí a držím palce,at to 3.IVF je úspěšné 🙂

hnedoocka23
25. kvě 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-od 26.5.synarel,zvolen dlouhý protokol s puregonem..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09, zatím beru Clostilbegyt, ve st UTZ folíků a pá IUI

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

hnedoocka23
25. kvě 2009

rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-od 26.5.synarel,zvolen dlouhý protokol s puregonem..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09, zatím beru Clostilbegyt, ve st UTZ folíků a pá IUI

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

capenka
25. kvě 2009

ahoj holky Fertas dnes válel 3 krát jsem tam volala měsíc čekám naschválení pojištovny ,samozřejmě mě to nedalo volala jsem na pojištovnu nic nedošlo a tak jsem si zavolala k telefonu dr,a ta mi zdělila že to sestra zapoměla poslat já jsem myslela ,že mě omejou však na začátek jsou výborní ,sice se omluvili ale naštvali mě antikoncepci mám ještě na 14 dní ,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru