Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
27. kvě 2009

Verlis nechci delat chytrolina...take mi hrozne vadi neprofesionalni pristup zdravotiku...ale ber to trochu vic pozitivne...jinak se naplnis jen negativni energii a bude to pro tebe jen minus....

j.cien
27. kvě 2009

aha...tak takovou dobrotku Asmee vubec neznam...beztak bych na ni take ujizdela 😀 😀 ja jsem dnes na veceri zvladla 4krajice toho hranateho maleho chleba s tvaruzkama!!!a ted si cucame vinko...no jsem cunak prasak a je mi to fuk,Kerinka mi spinka u nohou a je mi fajn 😉

Asme mas novou fotecku?! Krasna!jsi tam takovy mladounky diblicek 😀

verlis
27. kvě 2009

Ja vim jasne, snazim se myslet hezky a tesit se na uspech, jen me mrzi ze jsem taky zdravotnik a to resim banalni anginy, zanety stredniho ucha, a to mi nikdo nepalti kes a na ruku sakra a musim se tlemit a byt mila akdyby me posilali do riti vseci pacosi, proste asi z toho duvodu hlavne, jednak je to krasna prace pomahat lidem k tomu mit deti a navic maji vsechno hrazene a vydelavaji tak neskutecne prachy az to neni hezke 😠 a to si jeste rikaji o dalsi prachy, myslim treba ten utz 4x za pul roku a pak 200 KC za kazdej dalsi 😠 😠 😠 , muj gyndar po me nikdy nechtel ani kacku, kdyz delal folikulometrii ultrazvukem ze jo, a vzdycky rikal, vsak neplatite ani ten regul poplatek, vykazuju to jen jako utz, tak prosim a za co teda platime??? 😠

j.cien
27. kvě 2009

jo a jeste 1 kobliku jsem pak mela!!!No totalka prasarna!!! 😝

asmeena
27. kvě 2009

cien: taky si dobře dopřáváš. A fotečku mám teď novou, jsem byla v pondělí u holiče - že bych omládla 😀 ?

verlis: ty poplatky jsou šílené, ale s tím asi nic neuděláme.

asmeena
27. kvě 2009

holky mně je tak fajn, když teď nechodím do Polanky, nemusím přemýšlet na kdy se objednat, jak se v práci vymluvit atd...Žádné stresy, prostě pohodička.

asmeena
27. kvě 2009

se vám přiznám, jsem dnes koupila pro snad jednou naše miminko tričenko, aby to mimi vědělo, že ho opravdu chceme a už se na něj těšíme, tak třeba si to rozmyslí a zavítá i k nám. 😵

verlis
27. kvě 2009

To verim Veru, ze je to zatez, ale kdyz nekdo neco chce a stoji si za tim, tak se snazi, sice pak padne treba na hubu, ale proste se to musi zkusit 😉

Holky valim za manzou dobrou, zitra si vas najdu 🙂

j.cien
27. kvě 2009

Verlis jsem take zdravotnik a vazne te chapu,co ti vadi,ale to asi nezmenis...je to v konkretnich lide,sestricka Petanka podkolenkova se vice zajima o beleni sveho chrupu a dokonaly styling nez o to,jak pusobi na pacientky....a vsem by myslim lekcicka psychologie nezaskodila zopaknout,pac podle mne nezvladaji komunikaci s pacienty tak,jak by mohly....
ale to fakt nezmenime...
To nesmyslne placeni za UZV a jine me hodne stve,ale to nezbyva nez bud respektovat a platit,nebo jit do stani FN a neplatit to....

asmeena
27. kvě 2009

verlis: já jsem teď chodila poslední rok skoro pravidelně do Fertimedu a už to bylo moc, za jeden rok 2xIUI, 1xKET a 7xIUI mi přijde, že už toho bylo dost a teď to chce odpočinek. 😉

j.cien
27. kvě 2009

Asme tak treba ta volna mimi dusicka uz nekde nad vama krouzi a treba se fakt na krasne tricenka necha zlakat 😉 😉 no byla by to parada,kdyby se vam fakt podarilo prirozene!!!

Asmenko a tobe pri laparo nenasli ZADEN zadrhel???Ani stopa po endosce???A pruchodnost vejcovodu overovali??

asmeena
27. kvě 2009

cien: tak to o Peťulce jsi napsala perfektně, líp by to už nešlo. 😀

spasinka
27. kvě 2009

Ještě pořád tady čučím, nic se mi nechceeee, děs běs.
Asmee,nakonec jsem to vyprala hned ještě jednou, ale zůstalo to takové, no bílá už prostě není bílá, ale nijak to tomu nevadí, když t otričko je celé olivově zelené a bílé jsou jen lemy a kousek výstřihu. Ještě mám takové žluté, zrovna na sobě a to už jsem si dala pozor při praní. Vlastně vždycky si dávám pozor,nevím, co mě to tenkrát napadlo...
Verlis, tak Ty už jsi narazila na naši milou Petru? 😀 A Koutná je mi tedy taky nesympatická,ale viděla jsem ji chvíli, prostě ten přístup je tam fakt na houby ☹

asmeena
27. kvě 2009

Jaroš mi řekl, že to mám úplně v pořádku, že dokonce mám vejcovody tak průchodné, že ten vzduch co tam ženou či co to je, tam proletěl šíleně rychle, že to ani nečekal. 😉

j.cien
27. kvě 2009

😉 no ja ty dokonalky fakt nemusim....mam pocit,kdyz s ni mluvim,ze ona nepremysli o tom,co mi odpovida...ale o tom,jak pri tom bezvadne vypada....a to je mi fakt tezce jedno,kdyz mam cerstve bolesti po IUI,jestli je sestricka=pipinka dokonala nebo neni 😀 😀

asmeena
27. kvě 2009

Já jsem s Koutnou neměla nikdy problém, ale Vodička byl Vodička.

j.cien
27. kvě 2009

Asme tak to je tuty boty,ze se casem zadari samo!!!!! 🙂 Kdyz vis,ze jsi pruchodna,ze ovulujes! tak fakt verim,ze te Femigard hormonalne sešteluje a klapne to!!!!

asmeena
27. kvě 2009

rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-od 26.5.synarel,zvolen dlouhý protokol s puregonem..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

asmeena
27. kvě 2009

včera jsem se zaregistrovala jako člen Hemman a už mám femoš taky za 280,- 😉 včera jsem hned koupila dva, si budu muset za chviličku dát. Jsem ráda, že jsem chodila na IUI aspoň vím, že mi ten femigard pomohl k odstranění cyst.

j.cien
27. kvě 2009

jj,jeste te ceka ta imunolka...to jsem fakt zvedava,jak tam dopadnes!!!!

asmeena
27. kvě 2009

třeba se zjistí problém tam, to bychom aspoň věděli na čem jsme, ale s takovou víme, že máme jen horší spg, ale doktor říkal, že i s tím se dá otěhotnět

asmeena
27. kvě 2009

i když dle tabulek spg na otěhotnění není

Jdu si vyložit vílí karty.

j.cien
27. kvě 2009

Asmenko jsem take zvedava,jak to budu mit ja ted na UZV...jestli ten Fem.neco pomohl....Beru ted Cilest,dela mi lepe,nez ta Vreya,co jsem brala v dubnu...Kajik rikal,at si necó vemu,ze je to jedno co...a CIlest jsem asi tak pred 15lety brala,tak jsem sahla po nem 😉

j.cien
27. kvě 2009

Asme co je to???Vili karty????????????????????????? 😕

asmeena
27. kvě 2009

to si položím otázku a vytáhnu kartu a víly mi odpoví
Dostala jsem je od kamarádky k narozeninám a je to super. 😉

j.cien
27. kvě 2009

ty jo,tak to vidim poprve...no dnes se nechytam...ani s babetkou ani s vilama 😀

asmeena
27. kvě 2009

jdu spát, ráno vstávám ve 4:30 tak ať jsem trošku vyspaná. Dobrou. 😉

j.cien
27. kvě 2009

Dobrou Asmeenko a krasne sny 🙂

katrin111
28. kvě 2009

krasne ranko kelisky,dneska je tam nadherne,to je super.................prisla jsem z tech testu a v pondeli odpoledne budou vysledky..............tedka chystam na obed a za chvili jdu na pokec ke kamosce..............teda tady se vcera jeste drbalo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru