Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
22. čer 2009

To mě Verčo taky baví.U mě v práci kolegyně to taky zkouší a ptala se co dělat a jek jsem se zeptala jak dlouho tak mi řekla,že měsíc,no málem jsem se obulila.

hnedoocka23
22. čer 2009

jo,no..jsem ji na to taky odpověděla,že 5 měsíců je nic..jsou tady holky,co se snaží 3 i 10let,to pak je zoufalství a né po 5.měsících...

verčo,bejvávalo..předtím jsem měla 56,5 -58kg a ted mám 62 😠 😠

rona2
autor
22. čer 2009

Očko neřeš váhu vypadáš dobře!!!!!
A však teď budeš už jen přibírat a přibírat. 😉
Mimísci ti ukážou co je pořádná váha. 😉

verca777
22. čer 2009

😀 ja ani nebubu říkat kolik mam,,,kilo hahahaha ale mohlo by to byt elpší,,no u te slečny sem se fakt pobavila,,co mam říkat ja 9 roku,,,,marta 10 roku,,,to by ta slečna skončila v opavě,,,anebo vším čím si prochazime,,všichni a kolik roku čekame tady na zazrak,,,,bych fakt dala dva facany 🙂

hnedoocka23
22. čer 2009

ale když se člověk necítí..však to znáte holky 🙂
no díky,díky rono...nechci moc přibrat sakra 😀

verca777
22. čer 2009

no nic krasny zbytek dne,a zdravim všechny ostatní co tady nejsou,,,a očko držím palečky a i všem,,,co nas to čeka, a i te slečně co čeka tech 5 měsícu 🙂 vyhazuje mě muj muž,,říkam mu že tady mame duležitou debatu,a pry by chtěltaky duležitě něco si rozebrat na p.c. ale on tomu nerozumí 😀 ,,tak papapapap 🙂

hnedoocka23
22. čer 2009

holky,jdu hodit šipku do postele,jsem jaksi mimo....a to břicho sakra,jdu se natáhnout,než přijde manža,pak budeme kukat na dvd nějaké.....co taky při tom počasí

kacza.b
22. čer 2009

ahojky kelisky

holky co jste byly na hydrolaparoskopii jak dlouho vas bolelo brisko a jak dlouho jste byly mimo praci? at vim jak si to naplanovat nechci na to brat zbytecne nemocenskou tak si na to vezmu dovču...tak at jsem informovana na co se pripravit.tak mi piste sve zazitky prosim,moc diky 😉

kacza.b
22. čer 2009

martine s manzelkou moc gratuluju a drzim palecky at to bezi tak jak ma 😉

ocko ty se taky drz a hezky pupickuj

holky a larri se neozvala 😕

tak kdy bude ten srazik?????????????????????????se uz tesim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

hnedoocka23
22. čer 2009

ahoj kaczi,asmeen byla na hydrolaparce...já nevím.......

hnedoocka23
22. čer 2009

mě stále bolí břicho kaczi,jinač pupíčkuji 😀 ale asi to nepomáhá.........

j.cien
22. čer 2009

Teda tady se drbalo!! A beze mne 😠 !

Verco s tim jidlem..ty jsi jak ja 😀 ..ale snazim se ted,uz 14 dnu vecerim jen salat a vynechavam sladke a chipsy s tatarkou 😀 😀 ..tak snad neco bude dole..Ono nejde o to cislo na vaze,ale o to,jak se clovek citi..nahaty anebo v hadrech..

Ocko taky si myslim,ze ted uz budes jen kulatet 😉 ale ty budes stihla a budes mit jen to brisko,myslim,ze jsi takovy typ 😉

A kdepak mame Asmenku,ta uz na nas uplne kasle 😢 ? A Spasi si asi dava od Konika pauzu...coz chapu,kdyz chce clovek vypnout z hlavy plozeni..tak nemuze konikovat 😉

A Capenko,tys mela na UZV zrale foliky i pres Synarel nebo ti to stopli jen kvuli toho spineni-krvaceni??

j.cien
22. čer 2009

Ocko snad jsou ty tve bolesti jen dobrym znamenim...panecku,jsou to ale nervy,co? 😕

Kaczko s hydrolaparkou nemam zkusenosti..ale kamoska to mela ve Frydku,po 2 hod sla domu a pak vikend doma a v pondeli sla normalne do prace...
Ja se ted citim uplne OK a take bych mohla jit uz do prace,i po klasicke laparce....ale mam uz hlasene tydenni volno,tak se budu valet...jen skoda toho hnusackeho pocasi!!To je jak za trest 😠

kacza.b
22. čer 2009

ahojky cien a ocko,ja prave vim ze na to byla asmeenka tak ji vyhlizim 😅

jsem ted psala i kamosce tak psala ze prvni den trosku bolesti a pak uz v pohode,ale ja se delnice a delam manualne tak at neco neza..... . prave jsem si rikala ze to mam ted dostat ze uz bych teda volala az to dostanu do toho olomouce,skoda ze ma polanka zavreno. no jeste si to rozmyslim,ale at uz to mam za sebou,no.

kacza.b
22. čer 2009

no ocko to cekani je nejhorsi,ale ja ti drzim palecky at ten vysledek stoji za to a mas dvojnasobnou radost 😉

hnedoocka23
22. čer 2009

holky,ještě mě napadlo,co když to je mimoděložní???proto ty bolesti

kacza.b
22. čer 2009

a larri nikomu nepisla,vim ze tady psala ze spinila a pak ze to dostala a dneska mela myslim kontrolu,tak na ni porad myslim co je sni jak ji dopadla ta kontrola a HCG

j.cien
22. čer 2009

Holky a na objednani do Polanky uz staci volat primo tam,nemusi se uz pres OC....ale to uz asi vite 🙂

JJ,Kaczi,radeji si to zjjisti primo u Kajosa,jak dlouho bude mimo provoz 😉
A az potom te zaradi do toho darc.poradniku nebo uz v nem jsi?

hnedoocka23
22. čer 2009

a vy máte číslo na polanku?

kacza.b
22. čer 2009

ocko tak brzo mimodelozni neboli,s tim mam zkusenosti me to vlastne nijak zvlast nebolelo a to uz jsem byla asi v 8 tydnu

A NEMALUJ ČERTA NA ZED!!!!!!to neni tvuj pripad!!!!

j.cien
22. čer 2009

Ocko nestras!!Ale teoreticky je vsechno mozne...pokud te to hodne boli,radeji tam zavolej,ne?Nerikali,ze mas volat -kdyby neco?
Pri prvnim IVF te to takto nebolelo??

Larri mela jit na krev a mozna bude vysledek az zitra,ne??Chudera,take na ni myslim,treba je jeste sance..i pres to krvaceni,no..nevim

hnedoocka23
22. čer 2009

ufffffff..tak to jsi mě uklidnila 🙂

kacza.b
22. čer 2009

cien my jsme se rozhodli ze to vsechno rozjedem az v srpnu. a pak muz budeme jen cekat. tak pocitam do pul roku by to melo byt,mozna i drive....

j.cien
22. čer 2009

596 632149 je Polanka

hnedoocka23
22. čer 2009

přiorvním ivfko jsem měla tyto bolesti menstruační až před termínem ms dva-tři dny asi před...kdežto tedkom to mám od 2dne po ET 😠 chodím co chvíli na wc se kontrolovat sakra..jak já to vydržím 😅

hnedoocka23
22. čer 2009

díky za číslo 🙂

kacza.b
22. čer 2009

holky je sance i krvaceni,ja jsem odkrvacela a presto jsem byla tehotna,pak jsem lezela mesic v nemocnici,ale bohuzel se prestalo vyvyjet...t

jo akorad me desi to ze budu kazdy mesic brat hormony na sliznici a kazdy mesic kontrola na sliznici,to zas budu s tech hormonu jak balon a to uz ty kila jdou pomalicku dolu 😔

j.cien
22. čer 2009

Ocicko vydrz 😉 a snaz se naplno verit,ze tentokrat to musi vyjit!!
Mas po Puregonu urco kvalitnejsi vajicka a tudiz i embryjka...a tolika bunecne,to je dobra sance!!!

hnedoocka23
22. čer 2009

hormony jsou hnusné,o nixh mi kaczi ani nemluv.....

hnedoocka23
22. čer 2009

budu muset vydržet...nic jiného mi nezbývá...
jdu do postýlky...natáhnout se,tak mi je nejlíp 🙂 pápá,hezký večer všem..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru