Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
21. črc 2009

kasi: já dělám v budově Ostravia Trade na zastávce Dům energetiky. A dělám do půl třetí, ale pokud bych věděla, že se stavíš, tak budu v práci déle. 😉

asmeena
21. črc 2009

rony: a to já mám počítač přímo proti oknu, ale modrou fabku jsem dlouho neviděla. 😀 Máš dát vědět, bychom skákly na kafčo.

kasa
21. črc 2009

Asmenko tak to vidím spíš na čtvrtek nebo pátek to už budu vědět co udělá vytrhlá 8 přes noc. 🙂 Já bych na kafčo klidně došla nebo do čajky na čajček. 🙂 .Měj se krásně.
A všem hezký večer a zítra hodně úspěchu hlavně Radulce a Bellce.Ať se miminka vydaří. 🙂 Tak dobrou,jdu chladit pusinku

asmeena
21. črc 2009

tak ve čtvrtek by se mi to kasi hodilo víc, však uvidíš, kdyžtak pisni. 😉

kasa
21. črc 2009

Dobrá písnu,zítra jak bolest ustoupí. 🙂 Tak předběžně čtvrtek.A nechce se někdo přidat,třeba Romi ty,když máš Honzíka zajištěného. 🙂

asmeena
21. črc 2009

no holky, že bychom udělali minisrazík? Můžeme zajít i do té čajovny co je u domu kultury

bellka
21. črc 2009

Cien, jak bych to řekla, cítím se tentokrát líp, protože se prďolkové vyvíjejí líp, než kdykoliv předtím, i když kdoví, co bude zítra. Berušky pěkně se vyspinkejte, dobrou nocičku🙂

asmeena
21. črc 2009

bell: hodně štěstíčka, dobře se spinkej, a zítra už budeš mít broučky u sebe. 😵

j.cien
21. črc 2009

Dobrou holky,pekne se na zitrek vyspinkejte 😉 obzvlaste Bellka s Radul a jejich bobisci prtavi 😉 🙂

Koukam,ze Verca nenapsala o docentovi 😒 mozna pisne zitra 🙂 🙂

Ja zase po dlouhe dobe varim,ale uz mam toho plne kecky a tesim se do pelechu...Keri uz mi tu chrape pod nohama,tak ji jeste probudim na curajdu a jdeme chrupkat...

bellka
22. črc 2009

Berušky, přeju vám krásné slunečné ranko a skvělý celý den🙂

verca777
22. črc 2009

dobre rano,,,takže navšteva u docenta,,byli sme tam hodku a pul,,,na mě a pusobil mooc sympyticky a hodny pan to je,,,,sranda,,,vubec si nemužu stěžovat,,probral snama od a do zet,,,poslal mě ještě na nějake vyšetření,,po ms..se ještě podiva na muj vejcovod co mi tam nechal jeslti se za ten rok něco nezměnilo,pokud ano tak by mě poslal zase na laparku an odstraněni,,ale to nejpodstaněnší,,,,,ja i muj muž jsme přenašeči cysticke fibrozy,,,,,,takže je to v pi..,tak jak sem jindy v pohodě,tak jsme ot nějak nedala a kuwa ja,,,,ja se tam nějak rozbrečela,,sakra,,teda to sem nečekala,,že mě to tak veme,,,no jdeme se objednat,,ke genetičce..na světě je milion tisic lidi,,co jsou přenašeči,,,nevadí když jeden je a druhy není,,,,to je v pořadku ale když sou oba tak t oje v prdeli,,,a JA MAM ZROVNA T OŠTESTÍ ŽE SE POTKAM S MYM MUŽEM.MEZI TĚMA MILIONAMA LIDI A JSME OBA DVA PŘENAŠEČI,,,,tak ted i sem vděčna že sem za tech deset let snim neotěhotněla protože by to stejne dopadlo katastroficky a že se nam nepovedlo to uměle taky dobře,,ty vyseldky totiž došli až nedavno ted,,takže tak,,no marto,,,,mam štestí co 😠 no ale uvidime co a dal..ale jak říkam,,sobek na mě pusobil moc dobře,,a sem se i zasmala snim,,,

bellka
22. črc 2009

Berušky, tak hlásím, že dneska jdu na transfer, budou zavádět dvě morulky a Radul zatím čeká do zítřka🙂

rozi.nka
22. črc 2009

krásné sluníčkové ráno kelišky 😎
bell držím pěštičky ať se mimísci zakousnou a nepustí 😉

larri
22. črc 2009

bellko,ja tady nepisu,ale moc na tebe myslim,at to vyjde a rovnou dvojcatka.

nepisu,ale opravdu moc a moc myslim.

j.cien
22. črc 2009

Bellko tak ti preji pohodovy Et a hlavne,at se obema prdolkam u tebe libi a at u tebe zustanou celych 40t!!Nebo vlastne staci uz jen 39t- 🙂 🙂

Verco a to prislo jako vysledek z genetiky!!!!Nebo jak to,ze az ted se to zjistilo??
A co se s tim da delat??Budete si muset pak u embryjek nechat udelat tu preimplantacni diagnostiku??Nebo je sance,ze dite s urcitym pohlavim to nebude mit???
Napis Verco!

Jinak vsem Keliskam preji poho stredu 😉 🙂 a mejte se vsichni slunickove 🙂 ja zase cumakuju na odpoledni...

katrin111
22. črc 2009

krasne poledne kelisky,jsme v jkednom kole tak jen nakukuju,akorat dovaruju obed tak mam minutku...........bellko taky drzim pesticky............verus takze te docent okouzlil jooo???? 😀 jinak je to v dupe co vam tam s muzem objevili ale neboj dneska uz je medicina na spickove urovni..............a co radil ti at hubnes??????

kacza.b
22. črc 2009

ahojky kelisky krasny den preji 😉

ted rovna nepisu,ale porad vas sleduju a drzim vam palecky.

belllko a radul na vas mocinky myslim at vam to dopadne na 100% no proste at jste maminky !!!

j.cien
22. črc 2009

CUs Katrinko,co varis dobreho dneska??

kacza.b
22. črc 2009

ahojky katrin uz 24 tyden 😕 toto frci

jo to jsem chtela napsat,ja byla u docenta mockrat a me o hubnuti nerikal 😀 😀 😀 a to jsem jak bečka bez dna 😅

evcaa
22. črc 2009

ahoj kocky tak ja hlasim ze noc byla ok od osmi spal do 11:15 pak do 3:30 a pak do 5:00 a pak uz jen tak pospaval u me v posteli a ted spinka opet v posteli dala jsem mu tam monitor at furt nemusim litat jestli dycha ja dnes vyzehlila vecicky a pleny a rikala jsem si dozehlim a lehnu na chvili no jo jenze dozehlila jsem posledni plenu a maly se vzbudil takze jdu ted zalehnout na gauc pak nakpouknu paaaa

radus bell tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀

j.cien
22. črc 2009

Evicko vidis,jaka si sikulka a vse hrave zvladas 😉 ,plenky davas zatim latkove??
A jak s kojenim,v poho??

katrin111
22. črc 2009

marti varila jsem halusky se zelim a myslela jsem si naivne ze to vyjde i na zitra ale omyl!!!!!!!!!!!!!!je tady u nas i kamos od manzi a pomaha mu s nabytkem tak jsem dala obed i mu...........takze zitra to vidim na brambor.kasi a filetky jen tak na masle a k tomu ovocnou presnidavku,mnam to muzu.............ahoj kaci jj leti to rychle a ty becka nejsi a ani tlusta................evicko posteli to zacinaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
22. črc 2009

MNAM KATRIN!!!to bych si fakt dala!

katrin111
22. črc 2009

a co marti???ty halusky nebo tu kasi???????????? 🙂

j.cien
22. črc 2009

jj,presne tak Kaczi!Jsi kocka a hotovo a zadna becka a bastafidli!!! 😠 😀

rozi.nka
22. črc 2009

holky jak mě se dneska zadařilo 😖 dopo jsem spěchala na spořitelnu a na poštu zaplatit nájem a pevnou, spořku jsem stihla pět minut před zavíračkou a na poště jsem zjistila že šeky jsou doma, tak zpátky domů vzít šeky a na poštu. Fuknu šeky na přepážku a pošťačka mi říká 109,- a čumí na mě jak na trotla protože jsem jí tam nachystala 8tis. Tak jí říkám to je nějak málo, ne? Podívám se na ty šeky a to byly úplně jiné než jsem chtěla vzíít!!!!! Málem mě omylo, tak jsem se jí omluvila že jsem dneska debil a jestli to může stornovat a už jsem tam teda nejela 😒 nemám na to nervy v takovém horku, nechám to na pátek až budu mít cestu 🙂
ale zase se mi na obídek povedla vynikajícní rajská 😵 k tomu čerstvý knedlíček 😵 😵 😵 mňamka
tak snad máte aspoň vy dobrý den 😉
a pište něco kruci, je to tady suché jak na Sahaře 🙄 😀

katrin111
22. črc 2009

ahoj orzi ja tady jsem jen nic nepisu...............to mas teda den 😀 😀 😀 😀 😀 a vedro je silene.....my jeste dodelavame bordel tu je jak vtanku,porad se premlouvam do zehleni ale nejak se premluvit neumim....................uz jsem snedla 2 nanuky a asi jeste to dam do tretice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
22. črc 2009

no já jsem si dneska z nervů ani zmrzku nedala, tak jsem byla vytočená z té pošty 😀
já dneska peru a taky se nutím do žehlení 😖
asi si pustím nějaký film a to se pak lépe žehlí, i když nejlepší by bylo sledovat film z polohy ležmo 😀

normálně v noci se malý předvedl, je to tyran. spala jsem na pravém boku a vzbudila jsem se na záchod, jak jsem přišla tak jsem si lehla na levý bok a malému se to nelíbilo tak do mě tak šil až jsem se otočila zpátky na pravý. normální diktátor je to. byly to šlupky jak z děla 😕 😀

rona2
autor
22. črc 2009

Ahoj holky taky tady čtu,ale nepíšu.Hodila jsem se do plavek,že lehnu na zahradu,ale nějak se mi do toho vedra nechce.

rona2
autor
22. črc 2009

Rozi a bude hůř,počkej před porodem jak se to začne protahovat. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru